Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 25-latkaaaaaaaaa

DZIWNA WYDZIELINA Z POCHWY - już z tym nie mogę wytrzymać!!!

Polecane posty

Gość 25-latkaaaaaaaaa

Piszę bo może któraś z Was była w takiej samej sytuacji lub słyszała o podobnym przypadku. Od długiego już czasu (od kilku lat) mam dziwną wydzielinę z pochwy. Jest taka biała, nieprzeźroczysta, czasem żółtawa (a jak zaschnie na wkładce higienicznej to mocno żółta) i ma dziwny zapach, taki nieprzyjemny. Byłam z tym u 3 ginekologów. Pierwszy przypisał mi clotrimazolum w czopkach i lactovaginal - nie poskutkowało drugi (ginekolog do którego zwykle chodzę) przypisywał mi jakieś globulki dopochwowe i maści i nic!!! skierował mnie w końcu na wymaz z pochwy i kilka dodatkowych badań i nic nie wykazały - żadnej grzycicy ni nic w tym stylu -już w opisie jest to stwierdzone. z wnikami poszłam jeszcze do innego ginekologa, który skwitował mnie krótkim "niech panie nie wyszykuje sobie choroby" próbowałam też jakiś globulek dopochwowych z apteki poleconych przez farmaceutkę - nic niby cieszę się, że te badania nie wykazały żadnej choroby ale z drugiej strony SKĄD TE UPŁAWY??? nie jestem hipochondryczką, nie wymyślam sobie tych objawów!!! w ubikacji widzę wydobywający się gęsty, białawy płyn a zółte zaschnięte plamy o nieprzyjemnym zapachu na wkładce higienicznej to też nie przywidzenie!!! - nie jest to przecież prawidłowy śluz, który powinien być przeźroczysty i bez zapachu, jest inny niż ten który wydobywa się mi w czasie podniecenia. poza tym nie mam innych dolegliwości - żadnych zaczerwień, żadnego pieczenia czy swędzenia. jestem dziewicą ale pieścimy się z moim chłopakiem i cholernie wstydzę się tych upławów i tego, że on może coś poczuć. wzbraniam się przed tym, żeby on mnie tam dotykał i wstydzę powiedzieć prawdę. Już naprawdę mam tego dosyć - to trwa już zbyt długo, rozwala mi moje życie nie-sexualne (przez te upławy) i nie wiem co z tym zrobić :( może któraś z Was mi pomoże??? może któraś z Was miała podobne objawy które udało się czymś wyleczyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26-latka...
kiedys na babskim wieczorze rozmawialam o tym z kolezankami... kilka z nich, w tym ja, mialo podobnie... to jest chyba fizjologiczne... a co do Twojego zycia erotycznego... osobiscie uwazam, ze takie uplawy ( przy zalozeniu, ze nic nam nie dolega i jest to tak jak u Ciebie potwierdzone badaniami) nie maja z gory przykrego zapachu, ale ten pojawia się dopiero po jakims czasie "spedzonym na zewnatrz" i wcale nie jest bardzo intensywny... ja rozwiązałam problem tak, ze mam w torebce chusteczki do higieny intymnej i w sytuacjach nagłych, kiedy akurat nie kąpałam się kilka godzin wcześniej wymykam się do toalety, pozbywam wkładki, używam chusteczki i po kłopocie... nie rezygnuj z tego powodu z przyjemnosci.. czasem to co jest potworem w Twojej glowie nie jest wcale straszne glowie Twojego partnera:) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery
tez mam ten problem u mnie to sie ciagnie od dobrych kilku lat, na wkladce zaschniety sluz jst zolty tez robilam badania i nic nie wykazaly :( moj byly nigdy nic nie mowil ze czuje nieprzyjemny zapach, wiec moze nie jest tak zle ja jednak mam wrazenie ze cos jest nie tak i nie moge sie wyleczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26-latka...
i jeszcze dodam, ze na mnie fantastycznie działa lactacyd femina do higieny intymnej, ale nie emulsja tylko płyn ginekologiczny zakupiony w aptece (okolo 20 zl)... nie nalezy go stosowac caly czas, wiec raz na trzy miesiace uzywam przez tydzien rano i wieczorem... polowa uplawow w stosunku do tego co przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25-latkaaaaaaaaa
miał ktoś jeszcze podobny przypadek??/ jak sobie z tym poradziłyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --ja mysle
Ze bycmoze ta wydzielina to nic zlego i taka juz twoja natura. Ja tez mam wydzieline, jest rozciagliwa w dni płodne a potem i przed nimi jest biała i gesta i jak zaschnie tez robi sie zółta. To jest normalne ze kobieta ma taka wydzieline. Niepokojaca moze byc wydzielina ciemna, brunatna, podbarwiona krwią, albo grudkowata i jesli wystepuje pieczenie albo swedzenie. Moze zrób sobie cytologie. Jesli wyjdzie ok to ja bym sobie dała z tym spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --ja mysle
Wydaje mi sie ze moze za bardzo sie tym przejmujesz. Niewydaje mi sie zeby ta wydzielina w czymkolwiek przeszkadzała twojemu chłopakowi. Kazda kobieta ma wydzieline, jedne mniej inne wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kie ka
ja mam podobnie z tym ze ta wydzielina ma nieprzyjemny zapach dopiero na wkladce lub majtkach po jakims czasie i tez zostawia zolte slady.Czasem jest jej strasznie duzo ,az mi cieknie po nodze :| ale rzadko :P mialam cytologie ,nic nie wykazala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka156
25-latkaaaaaaaaa ! jqak czytam Twoje objawy to tak jakbym czytala o sobie! ;/ tez mam te cholerne uplawy i wszystkie wyniki ok, cytologia I st. Lekarka mowi ze to normalne taka budowa/fizjologia! Tez mnie krepuje ten zapach bo moim zdaniem jest okropny i mam wrazenie ze nawet przez spodnie jest wyczuwalny-ale to chyba juz tylko moja obsesja na tym punkcie, moj facet nigdy nie narzekal na brzydki zapach albo ze cos czuje nieprzyjemnego, ale ja robie tak jak ktoras z dziewczyn pisala wczesniej uzywam chusteczek mokrych i w takich sytuacja korzystam z nich, wiem ze to jest bezsensu ale co zrobic... teraz zmieniam lekarza i moze on mi cos poradzi;/ trzymaj sie i nie rezygnuj z seksu bo to swietna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25-latkaaaaaaaaa
z tego, co piszecie wynika, że nie jestem sama... nie oznacza to jednak że akceptuję ten stan bo najzwyczajniej w świecie przeszkadza mi to i bardzo krępuje :( jakby któraś znała sposoby na zmniejszenie/pozbycie się tych przykrych upławów podzielcie się proszę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze ja coś dodam
dziewczyny, a ja myślę że ten zapach jest tylko nieprzyjemny dla nas, bo mój partner uwielbia mnie pieśćić tam na dole i zawsze mi powtarza że mógłby to robić przez 24 godz. bo kocha mój zapach i smak....ja tylko dodam że nienawidzę mojego zapachu, bo tak jak wam wydaje mi sie,że pachnie nieładnie, ale również byłam u ginekologa, porobiłam badania i nic, tak więc głowy do góry bo jeśli wykluczyć wszelkie choroby to ten zapach to nasza seksualność i facetów bardzo to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwww
mam to samo, zaczęło sie odkąd skończyłam 19 lat i byłam jeszcze dziewicą... kremowy gęsty śluz, który "wylewa" się, cieknie po nogach, zostawia żółte plamy po zaschnięciu... według mnie pachnie nieprzyjemnie, ale dopiero po wydostaniu się "na zewnątrz". Robiłam badania - podobno jestem zdrowa- tak twierdzą lekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? mam to samo, gdy poszlam do ginekologa to niemalze mnie wysmial. MOwil ze to normalne, chociaznie zrobil mi zadnych badan. Po prostu powiedzial ze wydzieliny nie mozna oceniac po tym jak juz zaschnie na majtkach, tylko wziac na bialy, bezzapachowy papier i wtedy powachac i okreslic kolor. Powiedzial tez ze tak juz jest ze jedne maja wiecej sluzu, inne mniej, ale jesli mi to przeszkadza to na uregulowanie slulu dal mi Albothyl (globulki, 45zl) ale nie wiem czy mi pomogly, bo niedawno skonczylam kuracje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik...
dziewczyny jezeli badania macie ok to jest jedno wyjscie: zaakceptowac!!! Taka jest kobieca natura ze mamy wydzieline z pochwy. jedne kobiety maja mniej a inne wiecej i nic z tym nie zrobicie. Nie da sie tego zahamowac! Ja tez mam taka wydzieline i nie mam zadnej infekcji ani nic takiego. taka wydzielina oznacza infekcje jezeli jest grudkowata, podbarwiona krwią, wystepuje swedzenie i pieczenie, a jezeli nie ma tych objawów i dodatkowo badania sa w porządku to znaczy ze nie powinnyscie sie juz tym przejmowac. to jest normalne zjawisko i nie da sie nic z tym zrobic. wydaje mi sie ze troche za bardzo rozmyslacie o tej wydzielinie i skupiacie sie na niej. aha i jeszcze jedno nie przesadzajcie z ta higieną. Nie chodzi oczywiscie zebyscie przestały sie myc ale umycie miejsc intymnych raz dziennie w zupełnosci wystarczy. jezeli bedziecie sie zbyt czesto podmywac to zaburzacie naturalna flore bakteryjną i moze nawet dojsc do infekcji. Z tad moze wynikac zwiekszona wydzielina. Nie chce mi sie wierzyc ze jesli ktos odpowiednio dba o higiene to czuc od niego ten zapach przez spodnie. Chyba troche przesadzacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojażliwa
ja mam 13 lat nie mam okresu a mam juz taka wydzieline też jest biała a jak zaschnie to jest zółta co mam robić :{?? pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest normalne. Może przesadzasz z higieną? Może zmień płyn do higieny intymnej. Polecam Carefree Aloe - delikatny zapach. Ja go używam już od 4 lat. Kolor jak kolor taka fizjologia a jeśli o zapach to też zmienia się czasem od tego co jemy, a poza tym jak baraszkujesz z facetem to zwróc uwagę, żeby miał czyste ręce. Zapach też może być tym spowodowany w końcu na rękach pełno zarazków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusia9999
25-latkaaaaaaaaa miałam to samo !! nieprzyjemny zapach itp itd ;/ mnie tez to bardzo krępowało i wogłe i dzieki bogu wyleczyłam sie z tego ;);) Zaparzyłam rumianek i namoczyłam nim podpaske. Nosiłam taką podpaske przez tydzien - oczywiscie nie caly czas tą samą - pare godzin i zmieniałał podpaske i moczyłam znowu w rumianku ( ale bez przesady - poprostu tak aby nie przeciekała) Może wydaje wam sie ten pomysł głupi ale spróbowac zawsze mozna. Mi pomogło pzdr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim od paru miesiecy mam maly okres to znaczy mniej obfity niz kiedys i trwający 3 dni a zawsze mialam 6 dni. Do tego jakis czas temu z mojej pochwy wydobylawa sie brązowa, gesta wydzielina a teraz zauwazylam plamienie na bieliznie jest niewiele krwi ale jednak jest nigdy tak nie mialam mam 21 lat nie biore zadnych tabletek takze nigdy sie nie kochalam czy ktoras z kobiet tez tak kiedys miala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-kotek-aga
hej miałam dokładnie to samo w wieku ok 19 lat. lekarka rodzinna poleciła mi żel z kory dębowej do higieny intymnej- poskutkowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga5643
moze to przez wkładki? przeciez one sa na folii zbey nie rpzeciakły i to moze od tego? za ciasne spodnie majtki itd? tez mam duzo wydzieliny ale tej jakby to powiedziec zdrowej:) czasem jak zaschnie jest lekko zoltawa ale odesłzma juz od wkładek tylko bawelniane gacie:P i zadnych infekcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Ja zauważyłam jakiś miesiąc temu że moja wydzielina ma strasznie nieładny zach, uzywam wkładek chigienicznych oraz żelu do higieny intymnej jednak nie da sie tego ukryć, przynajmniej ja nie umiem. Siedząc np. na lekcji czuję ten odór, inni pewnie nie ale ja tak i bardzo mnie to denerwuje ponieważ robię wszystko by się tego pozbyć jednak to na nic się nie zdaje. Nie moge przecież cały dzień siedzieć pod prysznicem;/ Odczuwam też swędzenie i czasem ostre pieczenie. Nie wiecie jaka może być tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 latka
Tez to mam i to własnie teraz .. i nie wiem co zrobić .. boje sie ze to jakas choroba czy coś .. powiedzcie mi co to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riannon_88
żel kora dębu z firmy ATW. super. mi się zmienia wydzielina gdy \"z rozpędu\" umyję się normalnym żelem. natomiast po korze debu zawsze ok. a ten zapach..coz..mi tez przeszkadza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaa
ja tez mam takie cos wlasnie od dwoch dni....nie wiem co z tym zrobic bo bardzo mi wstyd przed miom chlopakiem:((duzo wydzieliny z czyms bialym i okropny zapach normalnie masakra....jak narazie to mam tu taki krem od siostry ktory jest antybakteryjny i nazywa sie Clotrimazolum...moze pomoze a jak nie to chyba do ginekologa ale z tego co tu piszecie to widze ze na nich tez liczyc sie nieda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnix239
Ja tez to mialam, wiekszosc lekarzy to olewa i wmawiaja, ze taka juz nnasza "uroda". Ale ja wiedzialam, ze w pewnym momencie zaczelam miec wiecej uplawow. dopiero po paru latach olewania mnie, dowiedzialm sie co mi jest -waginoza bakteryjna. Objawy to zazwyczaj: zwiekszone uplawy, pH w pochwie powzej 4, nieprzyjemny zapach +nasilajacy sie po kontackie ze sperma lub mydlem (odczyn zasadowy). jest spowodowana zaburzonym skladem flory bakteryjnej w pochwie -za malo paleczek kwasu mlekowego, wtedy zaczynaja rozwijac sie beztlenowe i czesciow beztlenowe bakterie. Nie wiadomo co to powdouje, czesto moze byc pozostaloscia po antybiotykoterapii lub skutkiem zbyt czestego mycia -wyjalawia sie wtedy pochwe. Poczytajcie sobie troche w internecie o tym. Leczy sie antybiotykiem i potem uzyciem globulek z bakteriami probiotycznymi. U czesci kobiet moze niestety powrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnix239
do taa -ten krem, ktory masz jest na grzybice, nie na bakterie. Radze isc do ginekologa, dostaniesz odpowiedni antybiotyk i po sprawie. duzo zalezy tez od tego jakie masz objawy, jaki kolor uplawow itp. Bo oprocz bakterii to moze tez byc np. rzesistek. Ale spoko wszystko do wyleczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sprawdzałaś cytologię? czasem nadżerki dają takie objawy i bardzo często zapalenia bakteryjne. Jesli często się podmywasz, używasz wkładek, tamponów i chusteczek do higieny intymnej mogłaś sobie zaburzyć skład flory bakteryjnej. Spróbuj ją lekko zakwasić, myć się laktacydem, kup lactovaginal albo idz do gina na posiew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 latkaa.,
najlepiej iść do gina i zrobić badania.A co do zakwaszania środowiska pochwy to jeśli ma byc skuteczne i na dłużej to same żele do mycia nie wystarczą bo działają tylko na zewnątrz.Najlpieej zastosować probiotyki, tak jak napisała przedmówczyni: lactovaginal albo ewentualnie provag.Ten drugi stosowany przez 20 dni przywraca w pochwie odpowiednią florę bakteryjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14-latka
Hej. ! Mam 14 lat i nie miesiączkuję. 5 dni temu miałam brązowe upławy (mama mówi, że to plamienie przedmiesiączkowe), potem minęło i teraz po tych 5 dniach mam taki delikatnie żółty śluz, trochę nieładnie pachnie, ale ma taki zapach "pochwowy" :) Cze to coś złego czy to taki kolejny objaw, że niedługo zacznę miesiączkować? Proszę pomóżcie, wy macie doświadczenie... Przecież nie pójdę jeszcze do gina...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie . !
Przepraszam, wiem że to nie najlepsze miejsce na tego typu pytania, ale musicie mi pomóc. Wczoraj razem z kuzynką znalazłyśmy w pokoju jej brata "UWAGA" wibrator! Nie wiem po co mu to, i mnie to nie obchodzi, ale boję się, bo dotykałyśmy go a potem jak poszłam do ubikacji to dotykałam nieumytą ręką swojego miejsca intymnego (znaczy nie wkładałam palców nigdzie głęboko tylko tak na wierzchu) i tak boję się, że mogę być w ciąży. Wiem, że to dziwne pytanie, dodam, że nie miesiączkuję, ale mam plamienia przedmiesiączkowe więc jeszcze bardziej się boję że już mi "tam" wszystko pracuje i że mogę być w ciąży, po drugie nie jestem pewna że na tym wibratorze była sperma, jeśli była to mogła ona być stara, lub sprzed kilku dni ... (nie wiem od kiedy ten zboczuch TO ma), nie czułam na palcu nic mokrego więc nie wiem w jaki sposób to coś przeniosłam do pochwy ale i tak się boję! Czy jeśli nie uprawiałam z nikim seksu, nie miałam wytrysku blisko pochwy to mogłam przenieść sobie nasienie i czy wogóle nawet jeśli ono się znalazło na samym jej wierzchu to mogę...? No wiecie o co chodzi... czy pomimo to jest możliwa ciąża? Błagam piszcie bo umieram ze strachu. Ja mam 14 lat, a moja kuzynka 17, więc dla niej to normalne a ja się boję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×