Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicja92

Dziwne fantazje, to już zboczenie czy nie ?

Polecane posty

Gość Alicja92

Hej, na wstępie powiem od razu że umiem korzystać z google i po wpisaniu większości z tych rzeczy znalazło mi tematy z przed paru ładnych lat a zauważyłam że dużo rzeczy zmienia się z dnia na dzień praktycznie dlatego też ciekawi mnie czy coś się zmieniło ;) Mianowicie jestem 22 latką. Sex nie jest mi obcy oczywiście i bardzo go lubię. Czasami z przyjacielem w łóżku próbujemy nowych pozycji itd co jest zawsze ciekawymi doświadczeniami. Raz lepszymi, raz gorszymi ale zawsze ciekawymi. Pojawiają się jednak w głowie coraz częściej myśli że to za mało i chciałoby się więcej. Nie mówię o jakiejś determinacji że muszę spróbować bo nie wytrzymam ale o fantazjach (przynajmniej w tym momencie heh). Pytanie do Was brzmi co o tym sądzicie ? Czy waszym zdaniem są one normalne czy to już lekka przesada ? I czy może wy macie jakieś doświadczenia w tym kierunku a jeśli nie i również o tym fantazjujecie to czemu nie zrobiłyście czy zrobiliście kroku na przód ku ich spełnieniu ? Wybacz że pytań tak wiele ale z wątku chciałabym wynieść jednak jak najwięcej a i bardzo chętnie porozmawiam z osobami którymi temat obcy nie jest. Głównie te myśli to np: Sex z nieznajomym Sex z kobietą Sex w trójkącie (w obu wariantach w sumie) być może i w większej grupie (coś w stylu swingers party) Sex na oczach osoby trzeciej (tu chodzi raczej o kobietę niż mężczyznę) Świadome czy też nieświadome ukazanie czegoś więcej osobie nieznajomej. Masturbacja przed kimś. Sex w miejscach publicznych typu park, przebieralnia, kino czy basen. Znalazło by się jeszcze sporo opcji ale i tak troszkę tego napisałam i tak jak wyżej ponownie te same pytania do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo atrakcyjne fantazje ja mam podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn . też chciałbym spotkać dziewczynę , która by to robiła na moich oczach ..np w parku na ostatnim siedzeniu w nocnym autobusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicjo może chcesz pwymieniać się fanatazjami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 40 lat i jestem mezczyzna faktycznie duzo sie zmienilo i to dzięki internetowi sam tez szukam nowych doświadczeń i chetnie podziale sie z toba swoimi odczuciami ale moze namailu tak bedzie nam o wiele łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Ja mam tez fantazje o 3kacie moj chlopak tez jest za tym pomyslem albo bysmy chcielu zeby jeszcze jedna para nam towarzyszyla ja tez bym popatrzyla jak inna para to robi aby moc sie podniecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja, o paru wariantach mógłbym coś niecos powiedzieć.. Ale raczej na @ niż tutaj na ogólnym. Jak chcesz to napisz: twa_mark@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Ja caly czas mysle o 3kacie moj chlopak troche przestal tylko martwie sie ze jesli do czegos takiego dojdzir czy moj chlopak nie bedzie znudzony juz seksem ze mna po takim doswiadczeniu z inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow szczerze nie spodziewałam się tak szybkiego odzewu ludzi itd ;) Bardzo mi miło, oczywiście tak jak powiedziałam chętnie zamienie kilka słów z osobami np na mailu. Tylko mam jedną prośbę ;) Jeśli piszecie w posty jako "gość" napiszcie przynajmniej jakiej płci jesteście. Z tego co zauważyłam damskie i męskie poglądy na niektóre sprawy są zdecydowanie inne. A jeśli ktoś ma ochotę porozmawiać mailowo to proszę modest.alicja@gmail.com @gość2 jakieś kroki w tym kierunku czy takie "fajnie by było gdyby" po prostu ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkakolka
Nic nadzwyczajnego. Koprofilia to jest jazda, to rozumiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Alicjo jestem kobieta pozniej napisze do ciebie na mailu. Szukam caly czas kogos chetnego ale co pisaly to malolaty ponizej 16rokuzycia dlatego mam nadzieje ze jestes pelnoletnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małyolo
Dziewczyny ja się chętnie dołączę, miałem już okazje z dwiema paniami, mogę rypać analnie, wylizuje doopkę, minetka to standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście jestem pełnoletnia, w wieku gimnazjalnym raczej takie myśli po głowie mi nie chodziły heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
No tak jak mi a mozesz powiedziec z.jakiego woj. Jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atanazy_k
droga 22latko - życie nie kręci się tylko dookoła d(e)upy, znajdź sobie cel albo hobby, zobaczysz jakie to fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małyolo
To co poszmacicie się zemną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Ja z pomorskiego,chetnie bym sie teraz z kims pobawila a tak to czeka mnie tylko wibrator w domu hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atanazy_k świetna opinia ;) miło mi że potrafisz stwierdzić że to moje hobby jakieś czy coś w tym rodzaju ;) świadczy to o 2 rzeczach ;) Po pierwsze czytanie nie idzie Ci najlepiej. A po drugie wchodząc na forum to działu erotyki nie spodziewaj spodziewaj się kolekcjonowania znaczków w postach. Tak czy inaczej pozdrawiam Cię ciepło :) małyolo Kultura jest Ci obca widzę. I czemu wziąłeś za anons też nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Alicja a ty na jakich portalach szukasz kogos do 3kata? Ja mam pelno znajomych lecz zaden znich. Nie zgodzi sie na takie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie napisałam że szukam kogoś do trójkąta na portalu jakimś czy do czegokolwiek ;) opisałam moje fantazje z ciekawości jaki stosunek do takich rzeczy mają inni ludzie ;) Czas pokaże co się z nimi stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alicja a co myslisz o cuckold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość James1612
Alicja wysłałem Ci maila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś alicja a co myslisz o cuckold Nie jestem w związku więc ciężko mi powiedzieć cokolwiek na ten temat. Mam przyjaciela z którym regularnie uprawiam sex ale nie mamy wobec siebie żadnym zobowiązań. Jego lub mój kontakt z innymi osobami tak więc cuckoldem nazwać nie można. Ciężko mi się też wypowiedzieć na ten temat. Ja ludzi nie oceniam ze względu na ich fantazje tylko staram się zrozumieć. Jeśli para potrzebuje przygód i dobrze się przy tym bawią i czują to czemu nie. Jeśli ten związek jest poważny potrzebne jest mega duże zaufanie albo raczej pewność drugiej osoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegrzeczna Ania
Wszystkie przytoczone tutaj fantazje a nawet więcej wprowadziłam razem z mężem w życie .... i wprowadzam dalej. Chyba już nigdy się z tego nie wyleczę, to wciagą. Mam super faceta, którego to bierze i moge robić co chcę. Pewnie jestem zboczona ale mój menio kocha mnie taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie ? wow, pełna podziwu jestem. Nie było dziwnych sytuacji po zrobieniu części z tych rzeczy ? tzn nieporozumień w związku czy coś w tym rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegrzeczna Ania
Mój facet o tym marzył. Ja to czułam pod skórą ale raczej w formie bardzo, bardzo ukrytych nawet nie fantazji, to było niedopuszczalne i zbyt niegrzeczne. Aż kiedyś mój tak zakrecił po pewnej dawce alkoholu, że podałam się chwili i zostałam wybzykana przy nim przez obcego. Było naprawdę super a mój był szczęśliwy, żadnych żali. Wręcz odwrotnie, zaczął sprzątać w domu. Potem poszło wszystko już szybko, jestem zupełną ekshibicjonistką. Robimy to dość często z takimi samymi zboczkami jak my. To nie jest zabawa dla wszystkich ale nam pasuje. Jak czekam na nastepną imprezę to podobno nie da się ze mną wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie :) żywy dowód na to że można przeżywać fantazje wspólnie i żyć normalnie :) jakbyś miała ochotę podzielić się jeszcze czymś odezwij się proszę mailowo :) modest.alicja@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegrzeczna Ania
Wszystkie takie pary jak my umawiają się na zbiorniku a nie tutaj. To jest forum dla "cywili".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×