Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziwne zachowanie bratowej.

Polecane posty

Gość gość

Była żona mojego brata pełni bardzo ważną funkcję w pracy. Wysokie stanowisko. Dobre pieniądze. Wiem, że zarabia ok 10 tys. Jeszcze gdy była z bratem to wszystkie pieniądze inwestowaĺa w swój wygląd. Brat uznał, że on dobrze zarabia i utrzymanie rodziny to jego kwestia. Z małżeństwa urodziła się bratu córa- niestety mała jest lekko opóźniona w rozwoju. Ma problemy z hormonami. Zaczeło się psuć małźeństwo. Chciała rozwód. Brat zostawił jej dom pomimo, że w czasie rozwodu okazało się, że zdradzała go w pracy. Otrzymała połowę majątku i alimenty w wysokości 8 tys. Brat kocha córe. Robi wszystko by mała się rozwijała. Dba o nią. Złego słowa na byłą nie powie. Ona zrobiła z niego barana a był czas, że placiĺ i jej. Do momentu aż drugi raz nie wyszła za mąż. Nie pozwala na kontakt mi i moim rodzicom. Mała mówi, że mama jej opowiada że my źli jesteśmy. Bratowa miesięcznie wydaje sporo na wygląd min. Robiła piersi. Wycinała żebra, robiła nos. Botoksy itp. A teraz wymyślila k prosi na fb i wszędzie gdzie się da o to aby przekazać 1% małej. Mi to się nie podoba. Ma dużo pieniedzy. Czy ja mam to gdzieś zgłosić? Że żebra od innych a sama ma mnóstwo? Oszukuje ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wystarczy ze pokazesz to malej. moze i jest opozniona w rozwoju ale nie jest chyba az tak opozniona zeby nie zajarzyc o co w tej bajce chodzi pozdro dla zlych ludzi nikt nie jest dobry tylko sam bog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pilnuj swojego zycia....te wszystkie problemy sa bylej btarowej i brata, nie wtracaj sie, nic dziwnego ze ogranicza Twoje kontakty z bratanica skoro wsadzasz nos w nie swoje sprawy, zajmij sie swoim malzenstwem i swoimi dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, że ona od moich rodziców w sądzie chciała alimetów i sąd uznał, iź ma duże zarobki. Rodzice są lekarzami, ale sà na emeryturze. Mają niskie. Dużo wydają na małą. Sponsorują jej turnusy. Wycieczki. Owiedzają w szkole bo matka utrudnia kontakty. Ona dzwoni do mnie i wygraża się, że brat jak nie będzie płaci pójdzie do więzienia . Dzwoniĺa do mnie i kazała mi zbierać fundusze na leki dla małej. Ja mam pieniądze. Moge małej sama kupić leki tovona, żeby jej wysyłać. Brat załamuje rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego? powinna im dziekowac na kolanach za to? sa dziadkami wiec chca to funduja, Ty jako ciotka tez mozesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jej nie pomogę. Za jej bezczelne pretensje do brata. Mała jak jest u rodziców to ma wszystko. Rower. Dużo zabawek. Pomagam finansowo chociaź wiem, że kasa idzie na nią a nie na bratanice. Straszy brata, że oskarży goco molestowanie. To chora kobieta. Z kompleksami, które leczy w klinikach i poprawia urode. Zniszczyła bratu życie. On ją kochaĺ i kocha nadal. Brat zostawiĺ jej mercedesa. Dom i dużo nieruchomości. Czemu wymaga jeszcze od innych i wszędzie pisze, że nie ma pieniędzy. Ze swojej wypłaty nic nie przeznacsa na mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×