Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DZIWNE zawroty głowy i ucisk

Polecane posty

Gość gość

Nie oczekuję diagnozy, bo idę wkrótce do lekarza, ale nie na już. 2 tygodnie to już trwa, chciałam poczekać, bo myślałam że to od kręgosłupa, ale nie przechodzi, Boję się strasznie. Fakt, boli mnie kark, domniemywam, że może jakiś ucisk, ale to jest coś nie do opisania. PRZEOLBR|zYMIE zawroty głowy i ścisk skroni i czuję to jakby pod czołem, nie do opisania uczucie. Zaczęłam mieć lęki, czy mi się coś nie stanie. Macie jakies pomysły? proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz ciśnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w normie, ucisk z przodu, czolo, skronie, cale dnie mnie gnebi non stop, moze blednik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozliwe, ze mialas jakis nieduzy wylew. nie jedz soli, jedz duzo owocow, naturalnej witaminy C i 2 lyzki dziennie oleju lnianego, najlepiej zmiksowanego w jakiej papce, np. z twarogiem. nie denerwuj sie i zrob badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czekaj tylko się przejdź do specjalisty, jeśli podejrzewasz że od karku to do lekarza ortopedy, ja miałem też problemy z kręgosłupem szyjnym, pomógł mi dopiero lek. Krzysztof Wilczek. Jak jesteś z okolic Wrocławia to zajrzyj na http://www.krzysztofwilczek.pl tam możesz się umówić na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×