Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziwny ból żołądka please pomóżcie

Polecane posty

Gość gość

Od jakiś 2-3 tyg. ciągle meczy mnie dziwny ból zołądka połączony z ogromnymi nudnościami i wielkim ssaniem w żołądku. po zjedzeniu czegoś -najchętniej ciągnie mnie do chleba- ssanie ustaje aż do czasu kiedy znów zgłodnieje jest to dla mnei dziwne bo od dziecka nigdy nie czułam głodu ani ssania takiego połączonego z bólem, nawet jak nie jadałam cały dzień bo pracowałam, to czułam jedynie pustkę i 2 burczenia i było po sprawie do wieczora, a teraz nie dam rady nie zjeść... boli mnie żołądek, jakbym cegłe na nim miała plus te straszne nudności, odbijanie pijam herbatki ziołowe, mięte, ale to nic nie pomaga, zupełnie jakby żołądek mi się zatkał, nawet czuję to miejsce pod skórą pomiędzy żebrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i moze dodam, ze wypróżniam się ze 3-5 razy dziennie, a jeszcze do niedawna 1-2- razy na tydzień... nie wiem co mi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może złapałaś pasożyty lamblie albo tasiemca albo glistę ludzką albo owsiki z tym, że przy tasiemcu psim jak również przy owsikach swędzi o***t i w około o******cy zbadaj - jak z kału nie wyjdzie to zrób prywatnie IgG i IgM z badania z krwi stawiam na lamblie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to wrzody żołądka. Jeżeli chorujesz na nerwicę to może to być z nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy lambliach są właśnie częstsze i luźne stolce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypij naraz 0,5 rudej żoładkowej i pomorze napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dziękuję za odpowiedzi pasożyty/// CHRYSTE przeraziłam się, nigdy bym o tym nie pomyślała mam iść do rodzinnego i poprosić o skierowanie na badania czy jak będzie szybciej, zeby cokolwiek wiedzieć i sobie pomóc nerwicy chyba nie mam, nie mam powodów do większych stresów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posłuchaj mnie, ja tak miałam na ok. miesiąc przed!!!!! i tu ciekawostka atakiem woreczka robaczkowego, nie zdziw się jak zaraz przejdzie to w bóle po prawej stronie brzucha a nawet jak by jajnika, niestety ale to woreczek pomału dawał znać, aż pękł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden woreczek, zdecydowanie pozasożyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze byc wrzód zołądka, połaczone z bakterią Helicobactris pylori. Idz do rodzinnego po skierowanie na gastroskopię zołądka. Gastroskopia wszystko wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chora jesteś po co od razu gastroskopia jak wystarczy zbadać kał i krew żeby wszystko było jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy wrzodach nie ma nudności, ssania na jedzenie ani zwielokrotnionych stolców, jest tylko ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do lekarza. ale jeśli to tylko kwestie dietetyczne to pomyśl o regularnym piciu ziółek. ja niedawno wprowadziłam do diety herbatki http://bifix.pl i jestem zadowolona. nie mam boleści żadnych, czuję się dobrze, lekko i aż chce się coś robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×