Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagodzianka223

Dziwny pociąg fizyczny

Polecane posty

Gość Jagodzianka223

Nie jestem pewna jak do końca wytlumaczyć to tak, abyscie mnie dobrze zrozumiały, bo w tym przypadku nie jest to takie łatwe, ale spróbuję. Czuję do pewnego chlopaka bardzo silny pociąg fizyczny/seksualny. Chodzę z nim do jednej klasy, często siedzimy w jednej ławce. Lekcje są bardzo stresujące, ponieważ myślę tylko o tym, żeby go dotknąć. Często "niechcący" dotykamy się rękami, nogami, wtedy za wszelką cenę nie chcę tego przerwać. Za każdym razem jak się na mnie spojrzy topię się w jego oczach. Nie jestem w nim tak na prawdę zakochana, nie interesuje mnie nawet "związek" z tym mężczyzną, ale pociąg seksualny jest tak silny, że nie mogę nad nim prawie zapanować. Czasem o mało go nie pocałuję, ledwo się powstrzymuję. Bardzo często łapię się na tym jak myślę o naszym wspólnym seksie. Czasem wydaje mi się, że on też to samo odczuwa, innym razem natomiast jest totalnym przeciwieństwem. Nie gadamy ze sobą zbyt dużo, nie mamy chyba wiele wspólnych tematów, jednak pociąg fizyczny jest tak silny, że myślę czy nie zapytać go o to czy się ze mną nie prześpi. Wiem jak to brzmi, ale nie przychodzi mi do głowy jak mu to inaczej zaproponować. Przed nami jeszcze 1,5 roku w tej samej klasie więc w razie pomyłki byłoby bardzo niezręcznie. Poczekać te 1,5 roku i zapytać o to na końcu czy nie tracić czasu? Bardzo bym prosiła o wyrozumiałość, jestem pełnoletnia (w razie wątpliwości). I nie bierzcie mnie za dziwną osobę, nigdy w życiu mi się nic takiego nie przytrafiło, nigdy nie czułam czegoś takiego do innego chłopaka. Nawet trudno mi to wytłumaczyć przyjaciółce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob toz innym to tobie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym porozmawiał z nim. Umówcie się i powiedz mu wprost co czujesz i zobacz jaka będzie reakcja. Może czeka na sygnał od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze on to tez czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez czuje pociag do kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może sie spryskuje feromonami albo uprawia rytuały magiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stopie koleżeńskiej przecież rozmawiacie. Wykorzystaj to i wprost lub pod jakimś pretekstem umów się z nim w takim miejscu,gdzie będziesz miała pewność,że moglibyście nieskrępowanie porozmawiać. W prostych słowach powiedz mu o tym co czujesz i od jego reakcji zależy cała reszta. Zostaniecie kochankami i przyjaciółmi lub tylko znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×