Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość enigmatic_girl

Dziwny rodzaj trądziku.

Polecane posty

Gość enigmatic_girl

Witam wszystkich, mam problem dotyczący trądziku. Otóż w okresie zimowym dopadają mnie straszne krosty. Nie są to takie zwykle ropniaczki tylko wielkie, bolące krosty, które po jakimś czasie rozchodzą się. Umiejscowują się tylko w okolicy rzuchwy. Na czole, policzkach, nosie jest spokój za to na rzuchwie... masakra! Dziwi mnie to, że w okresie takim cieplejszym mam spokój, praktycznie nic mi nie wyskakuje, ale jak nadejdą takie chlodniejsze dni to zaczyna się koszmar! Nie wiem co się dzieje, czym może to być spowodowane? Może ktoś z Was mial podobny problem i się go jakoś pozbyl? Bylabym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tak miałam coś takiego na plecach. Myślałam, że to trądzikowe zmiany, takie jak na twarzy, ale dermatolog powiedziała, że to zapalenie mieszków włosowych, które zrobiło mi się z zimna, bo byłam na weselu w sukience bez pleców i trochę zmarzłam. Często miewam zimą takie wielkie, ropne krosty na plecach, czasem na dekolcie, ale to jednak nie trądzik. Dostałam na to Fucidin i po dwóch dniach znikło. :) Najlepiej się udać do specjalisty. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeeeeeee
maaaaaam dokladnie to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_graszka_
Odnawiam temat i proszę o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej też mi takie wychodziły ale myślę, że to od zimna na brodzie i na czole, ostatnio jakoś mniej, czasem też przed okresem. Lekarz mi zapisał żel Akneroxid 5, po zastosowaniu jest lekkie zaczerwienie, ale nie utrzymuje się długo i pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×