Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antipasti555

Dziwny zapach

Polecane posty

Gość antipasti555

Witam! mam nietypowy i dosc wstydliwy problem. Zawsze gdy kocham sie z moim mezem i on konczy w srodku na drugi dzien z mojej pochwy wydobywa sie bardzo obrzydliwy zapach. Normalnie jakby cos wlazlo do srodka i zdechlo. Nie mam zielonego pojecia co to moze byc. Robilam sobie ostatnio badania na wszystko co mozliwe i okazalo sie ze jestem zdrowa. Czy spotkala sie ktoras z was z czyms takim? Co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o porade mam problem z zapachem robilam wymaz pochwy juz 3 razy i wyszlo ze nie mam zadnych bakteri czy infekcji nic mnie nie swedzi sluz pachnie normalnie nawet jak czuje ten zapach padliny i to przed okresem i w czasie jego trwania i dni plodne ten zapach nie jest ciagly tylko np co 2 godziny i trwa przez pare sekund nie wiem kiedy sie wydobedzie masakra pomocy lekarzy juz tylu odwiedzilam ze szok co robic jakie badanie moge wykonac aby wykryc co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie wydzieliny mają jakiś zapach-może jesteś przewrażliwiona-zmieniaj częściej wkładki czy podpaski, podmywaj się częściej w czasie miesiączki czy owulacji to będziesz go eliminować zanim Ci zacznie przeszkadzać. Rybi zapach jest typowy przy waginozie bakteryjnej, ale skoro robiłaś badania-to wykluczone. A stosowałaś probiotyki? jeśli nie to kup sobie invag i stosuj przez tydzień-może masz zachwianą florę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zdrowe ,śmieciowe odżywianie tez mają wpływ na nasze wydzieliny ( pot , wydech ust , purknięcia , czy zapach intymny )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu on ma intensywny zapach spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj włączyć do codziennej higieny provag żel, ja smaruje się nim po kąpieli, oprócz tego że nawilża to również zakwasza środowisko pochwy dzięki czemu stwarza warunki niekorzystne dla rozwoju patogenów. Posiew jest okej więc to nie infekcja, spróbuj z tym żelem, ja nie wyobrażam sobie codziennej higieny bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Może sperma burzy równowagę flory bakteryjnej, w końcu to inne pH. Zakładaj po zbliżeniu probiotyk dopochwowy Lactovaginal, odbuduje Ci florę, zobaczysz czy to wpłynie równiez na zapach. Poza tym często śpij bez bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×