Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dźwiganie w początkowej ciazy

Polecane posty

Gość gość

Hej zanim dowiedziałam sie o ciazy miałam remont i przemeblowanie dźwigającego szafki łóżko itp czy mogłam zrobić krzywdę dziecku pomocy ? Nie mam krwawień ale brzuch mnie boli od 3 dni wszyscy mówią ze to normalne :) ze macica sie rozciąga i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja też dzwigałam ,skręcam szafki i tapetowałam przedpokój nie widziałam że jestem w ciąży a byłam już ok 10 tygodnia ,nic się nie stało a że boli to tak normalne jest ,ale jak chcesz mieć pewność idz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie masz krwawień, a ból nie jest bardzo silny to wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja byłam w 8 tyg a podbni to nie zbyt dobre to Dźwiganie ze można porobić maskara ja brałam tabletki na początku przeciwbólowe. Garściami bo mnie bolał kręgosłup i brzuch myślałam ze mam jakaś ree kluszowa albo przepuklinę i boje sie ze coś nie tak po tym moze byc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płodek nie może dużo dźwigać dlatego radzi się dobrze gryźć ziemniaki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie tak ? Mialyscie nic nie było waszym dzieciatkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam, jak brzuch boli jak na okres to jest wszystko ok bo to normalne poczatki. Ja jestem w 8mym, przeprowadzke za soba miesiac temu, przed soba za 2 tyg i maly rozrabia w brzuchu jak na trampolinie:-) nie, zebym sama nosila graty ale siedziec z wylozonmi nogami tez sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja dzwigalam dużo szafki szafę kanapę i wogole ;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja całą ciąże pracowałam i żyję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co robiłaś w pracy dzwigalas? Po 20 kg na klatę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi czy stalo sie czy nie stalo bo normalnie sie zdaza a moze mialas szczescie. Chodzi o to, ze jesli ma sie sile i dobrze sie czuje to jakiegos malego kwiatka mozna przeniesc, czajnik w pudelku czy reklamowke z poduszkami a nie pudlo z telwizorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...kwiatka,czajnik i reklamówkę z poduszkami...hahaha,ale się uśmiałam :D ja np.pomagałam mężowi w remoncie kuchni,byłam w 6 m-cu.oczywiście nie nosiłam gruzów czy worków z cementem...ale skrobałam ściany,szlifowałam :) malowałam,kładłam tapetę.Nie stać nas by wynająć ekipę... ale ja bardzo lubię takie "męskie" robótki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×