Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chocapikkk

e papieros palicie ?

Polecane posty

Gość chocapikkk

Witam chciałabym kupić mojemu TŻ elektronicznego papierosa, jednak jestem zupełnym żółtodziobem w tym temacie. Czym się kierować wybierając, jakie są ceny i jak się to pali.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staszek91
Czuje się cool i nowoczesna nazywając twojego przydupasa TŻ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego opinią co do samego pomysłu, rodzaju papierosa, zapachu olejku itd. Nie rób mu takiej niespodzianki, to jedna z tych rzeczy którą sam powinien wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e papieros :D w d****h wam sie przewraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocapikkk
no jasne czuje sie jak królowa... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno kup w sklepie, a nie przez internet. Pali się podobnie. ale stare nawyki pozostają. Zależy czy dużo palił , jak mocne papierosy? Tylko pamiętaj to nie zawsze jest dobry prezent, palacz sam musi zrozumieć. Chyba, że chcesz , żeby to urządzenie wylądowało na dnie jakiejś szuflady. Cześć Moorland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Blondyna :) Autorko - krótko mówiąc, możesz mu to zafundować jak chcesz, ale sama nie wybieraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocapikkk
no miała być to niespodzianka :) chyba muszę wymyślić coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocapikkk
pali dość mocne bo marlboro czerwone. Rzucić chciał, no ale wiadomo jako to jest, jakiś czas temu rzucił tak luźno, że może kupi e papierosa, a zbliżają się jego urodziny. Co do zakupu na pewno kupie w sklepie (przez internet już nawet nie zdążę bo w poniedziałek ma urodziny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rób mu takiej niespodzianki, jak już to po prostu zapytaj czy chce. Musi sam sobie wybrać sprzęt i olejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest jakby nie było dość osobista rzecz. A on w ogóle próbował już e - pap? Bo to z rzucaniem nie ma nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staszek91
Blondyna, a co jeśli sklep (co jest oczywiste w 21) prowadzi również sprzedaż internetową? Co robić, gdzie kupić e-fajka w takim przypadku? Błagam, poradź mi blond-skarbnico wspaniałych rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g.wno wiecie o branży właśnie w necie są najlepsze oferty, ale nie na allegro oczywiście opinii o sprzęcie i liquidach szukaj na największym forum e-papierosów w Europie: http://www.e-papierosy-forum.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staszek91
Największe forum działające na darmowej platformie? Nie, dzięki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziękuj matołku, zajrzyj, profesjonalne rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech stracę i ci poradzę, jak nie masz żadnych doświadczeń. Chodzi o to, żeby kupić dobry papieros, a nie z powymienianymi częściami w promocji na allegro. Chodzi również o to , żeby był to papieros do którego dokupisz od ręki jakieś akcesoria i nie przepłacisz. No chyba, że chcesz za coś zaplacić 9 zł plus prezesyłka 20- to wtedy ok. Ja osobiście wolę kupić fajka w najbliższym punkcie i mieć wszystko pod ręką w razie konieczności. Nie wspomnę już, że praktycznie od ręki, a nie z terminem 2-3 dniowym, bo żaden nałóg nie zrozumie takiego sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi szkoda
wg mnie to nie jest dobry pomysł; e-papieros to takie oszukiwanie się; nie ma tak naprawdę jeszcze żadnych badań na ten temat - tzn. o tym, jak naprawdę ten e-papieros wpływa na zdrowie; owszem, nie ma substancji smolistych - ale jak te substancje, które ma wpływają na zdrowie - tego jeszcze tak naprawdę nie wie nikt; no i na pewno ma nikotynę - czyli wcale nie pomaga wyjść z uzależnienia; no i dużo osób, które przechodzą na e-papierosy tak naprawdę uzależnia się jeszcze bardziej - tzn. przyjmuje więcej nikotyny, niż wcześniej - np. dlatego, że zwykłego papierosa nie da się zapalić wszędzie, a tego "e" owszem; dużo osób też wraca od "e" do zwykłych; jeśli to ma być taki bajer po prostu, bo się nie ma nic przeciwko paleniu i chce się komuś pomóc, żeby mógł sobie palić w knajpie, samolocie, itd. - to może to i dobry prezent; ale jeśli to ma być coś "zdrowszego" - to nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocapikkk
Chciałam na niego przeznaczyć ok 150 - 200 zł, ale jak mówiłam nie orientuje się jakie są ceny więc nie wiem czy starczy. Właśnie nigdy nie próbował e papierosa a co do chęci rzucania, widzę że jemu po prostu "podoba" się palenie, więc bardziej chodzi o kwestie ekonomiczne i zdrowotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@a mi szkoda a mi szkoda , że taka nierozumna jesteś nikotynę w płynach możesz dozować kupujesz bądź sama sobie rozrabiasz płyn o danej zawartości nikotyny od 24mg/ml do 0 (słownie zero) mg/ml każdy sposób pozbycia się nałogu palenia tytoniu jest dobry, jeśli jest tani i skuteczny, a ep taki jest nie umrzesz z przedawkowania nikotyny, chyba,że ją pijesz, prędzej się porzygasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikotyna nie jest zdrowa, ale w porównaniu z setkami substancji smolistych , które ma zwykły papieros- nie wyrządza, aż takich szkód. To jest wybór mniejszego zła i niekrzywdzenie biernych palaczy. Ja podkreślam, to nie jest sposób na wyzwolenie się z nałogu palenia. Ja lubię palić i będę palić, ale nie będę śmierdzeć ja, otoczenie i nie będę szkodzić innym. Nałog palenia to jest przede wszystkim nawyk rąk i ust , e-papieros tu nie pomoże. Ktoś kto chce palić i tak będzie palił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy jest dorosły, truje się sam, ze świadomością, że to zdrowe nie jest dobrze ,że jest jeszcze jakiś wybór, ale unia chce zlikwidować ep, działa na rzecz lobby papierosowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj, aż wpadną na pomysł objęcia wszystkich e- papierosowych akcesoriów - akcyzą. Jeśli ktoś uważa, że unia chce propagować wzorce prozdrowotne to jest durniem. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Każdy e- palacz na razie nie płaci podwójnego haraczu w postaci acyza+ vat, lecz tylko vat:) Ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocapikkk
No właśnie u niego jest tak samo - na dzien dzisiejszy nie rzuci bo lubi. A miesięcznie na papierosy z naszego wspolnego budzetu idzie jakieś 300 zl. Juz sama nie wiem czy ten papieros to dobry pomysl.. hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech zdecyduje sam, wiem po sobie. Ale na to trzeba czasu i przemyśleń. Reszta należy do ciebie. Prezent moim zdaniem powinien być trafiony, a to jest cholerne uzależnienie, które może przysłonić twoje intencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi szkoda
co kto chce, niech sobie robi :) dzięki e-papierosowi: - utrzymuje się behawioralne (nawykowe) uzależnienie - bo tak, jak papierosem, człowiek zaciąga się, itd; a nawet się pogłębia - bo jest dużo więcej możliwości, sytuacji, w których wolno palić; - utrzymuje się uzależnienie fizjologiczne, bo jest dostarczana uzależniająca substancja (dzięki zwiększonej możliwości dostarczania sobie nikotyny - zazwyczaj dostarcza się jej sobie jeszcze więcej niż wtedy, kiedy paliło się papierosa zwykłego - czyli: uzależnienie się pogłębia); - są plusy - nie dostarcza się substancji smolistych - ale w zamian dostarcza się syntetycznych substancji, których działanie na ludzki organizm tak właściwie jeszcze nie jest znane; - po czym - "e-palacze" - bardzo często wracają do papierosa tradycyjnego... i gdzie tu te "zdrowotne" walory? :) jak komuś to pasuje, to, pewnie, niech sobie używa; są zalety: nie śmierdzi, nie dmucha się dymem w innych - ok; ale co tak naprawdę ten e-papieros robi użytkownikowi (poza tym, że pozwala trwać w uzależnieniu) - tego tak naprawdę NIE WIEMY, więc nie ma co gadać o "walorach zdrowotnych";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozwól ludziom decydować, niech sam się przekona i spróbuje efekt zdrowotny ep jest niezaprzeczalny, brak toksyn, kancerogenów, mutagenów , produktów spalania tytoniu i substancji dodawanych do papierosów w celu większego uzależnienia palacza sama nikotyna nie jest tak toksyczna i broń boże kancerogenna, a na pewno nie uzależnia jak sie ją w mediach głównego szamba obsmarowuje palenie to głównie uzależnienia behawioralne wielu palaczy dzięki ep rzuciło w ogóle nałóg, wpierw tytoniowy potem ep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenalee89
Do a mi szkoda: Przestań gadać głupoty, bo doskonale wiemy, z jakich składników składają się liquidy w epapierosach, mianowicie: Glikol propylenowy - używany w produktach kosmetycznych, żywnościowych, jak również w farmaceutyce; Glikol polietylenowy - zazwyczaj stosowany w farmaceutyce jako baza do antybiotyków lub samoistnie jako środek przeciwdziałający zaparciom; Gliceryna - przemysł spożywczy i farmaceutyczny. Nikotyna Liquidy zawierają też substancje aromatyczne, jak każde żarcie na półkach sklepowych. Jaki to ma wpływ na zdrowie? Na pewno nie gorszy niż papierosy. Dodatkowo powiem Ci, że te substancje są od lat inhalowane m. in. przez astmatyków. Do autorki. Gratuluję świetnego pomysłu i trzymam kciuki :) Baterię kup z gwintem 510, praktycznie każdy zbiornik na liquid (clearomizer) pasuje właśnie do takiego gwintu. Najlepiej o pojemności ok. 1000 mAh. Jeśli Twój luby spędza dużo czasu przed komputerem to rozważyłabym zakup baterii USB, np takiej www.e-dym.pl/Joyetech/Joyetech_eGo-T/174-Bateria_Joyetech_eGo-T_1000mAh_USB.html Ma ona taką zaletę, że można jednocześnie ją ładować i puszczać dymka. Jeśli nie, to przydałby Ci się komplet 2 baterii. Co do cleromizera to polecam te dolnogrzałkowe, . Zapoznaj się z ofertą sklepu e-dym, warto na starcie kupić zestaw różnych smaków. Jeśli masz jakieś pytania to pisz na adres lenalee89@wp.pl Chętnie pomogę Ci przy wyborze, a w razie czego i odkupię, bo sama noszę się z zamiarem dokupienia baterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj facet palil a i tak wrocil do fajek i pali dwa razy wiecej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amela_999
ja i mój facet palimy e-papierosy od ponad 2 lat. Ostatnio zakupiliśmy sobie nowe efajki w sklepie internetowym mylime się nazywa. Mają tam najlepsze olejki jakie do tej pory paliłam, no i oszczędność duża przy epaleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EJŁA
zgadzam sie z amela_999 tez mam e-fajke mylime. Teraz maja swietna promocje na e-fajki i olejki na grouponie. Polecam popatrzec w sklepie internetowym czy na grouponie i zakupic- z mojego punktu widzenia WARTO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×