Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Truskawka776

Efekty z Ewą Chodakowską

Polecane posty

Chciała bym żebyście pochwaliły się swoimi efektami z Chodakowską. Mój jest to pierwszy tydzień z nią, narazie skalpel, wytrzymuje tak do 30 min, mam nadzieje że będzie lepiej kiedy lekko poprawi mi się kondycja mam zamiar robić na przemian kilera lub turbo spalania. Dziś po tych 3-4 treningach czuje że mam mięśnie. LATO SIĘ ZBLIŻA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam się do pytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczelam razem z Wyzwaniem na FB. Dwa tygodnie za mna i 2 cm z talii ( a raczej tego co bedzie talia ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jest to dzień tak naprawdę drugi, drugi ponieważ pełny, mam teraz wolnego trochę więc kiedy tylko będę miała czas i siłę postaram się ćwiczyć codziennie jeśli tylko dam rade fizycznie to może postaram się aby było to rano i wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma efektów daję sobie spokój idę od jutra na siłownię tam dobieraja program do konkretnej osoby.. a tu..skaczesz, podrygujesz i g***o z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość (22:07) - jesteś klasycznym przykładem braku wytrwałości... Nie zapominaj, że nie od razu Rzym wybudowano oraz, że nie wszystkich stać na siłownie. Dziewczyny, to nie prawda! Efekty naprawdę się pojawią! Jestem na to żywym dowodem! Po trzech tygodniach ćwiczeń ze skalpelem i Mell B schudłam 2,5kg, pojawił się lekki zarys mięśni na moim brzuszku, do tego czuję się fantastycznie! Nie przestawajcie ćwiczyć z Ewką, nie zawiedziecie się, obiecuję! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może u mnie jeszcze nie widać bo niedawno zaczęłam, ale wierze że się coś u mnie poprawi, wystarczy spojrzeć na inne dziewczyny które zmieniły się z Ewką. Jeśli masz taką samą motywacje jak z Ewką to i na siłowni długo nie wytrwasz, a jeśli chcesz spalić tłuszczyk to lepiej ćwiczenia aerobowe czyli takie jak z Ewką, na siłowni to w większości muskuły sobie możesz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleee olaaaa341
Dla mnie Chodakowska jest tak nudna i monotonna , ze szok. Na dodatek tej jej przybijajace teksty w stylu" "Ciezko Ci jest ? To dopiero poczatek " A czlowiek juz tak naprawde nie ma sily a tu takie cos slyszy. O wiele bardzeiej wole Mel B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleee... - dobrze, każdy ma swoje zdanie, ale dlaczego wygłaszasz taką opinię w wątku poświęconym Ewie??? Wiesz, niektórych jej teksty motywują do jeszcze większęgo spięcia. Nie masz sił? A ktoś obiecywał, że będzie łatwo? Ja osobiście lubię słyszeć: "Pamiętaj, że twoje ciało może więcej, niż podpowiada umysł". Jak niechcesz jej słuchać, wyłącz dźwięk i jedynie przyglądaj się ćwiczenią, proste? Co do Mell B, również lubię z nią ćwiczyć, tyle że jej treningi trwają po 10, 15 minut, więc tempo jest dużo szybsze, a to mi trochę nieodpowiada... Jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole o wiele bardziej Ewke od Mell B. ale to jest tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×