Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Egipt na Boże Narodzenie

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś z was ma może wykupione wczasy do Egiptu na święta? A może kupowaliście kiedyś na last minute na święta. Ciekawa jestem czy ceny jeszcze pojdą w dół , teraz koszt min 2200 os. Jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kon30_xs
a ktore biuro ma oferte za 2200 ? wklej linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychodzi za 999 zła ale tam jest inna data , jak zmienię na 23 grudnia to już cena jest 2159 zł za osobę, szukam oferty w all inclusive, niestety takie ceny są :( i łudzę się że może za jakieś kilka dni jeszcze zejdą może w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś kupowałam w ofercie first to było chyba 1800 zł chciałabym się dowiedzieć czy ktoś kupował na last i czy się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj. Mam ten sam problem. Szukam i czekam. Może coś się uda na ostatnią chwilę.Na razie ceny są dość wysokie. Trzeba poczekać jeszcze z tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, że do Egiptu, trzeba się wygrzać na słoneczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety w tym roku mogą już nie spaść, w wielu biurach już nie ma miejsc na ten termin. A byłaś kiedyś w Święta ? O 16 jest już ciemno i często wieje wiatr i wieczorami jest zimno, ja chodziłam w polarze i kurtce, w której przyjechałam z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłam, ale jednak w dzień temperatura jest dość wysoka. W każdym razie na pewno będzie cieplej niż u nas. Dzień jest dość krótki, ale po zmroku też jest masa atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, w dzień jest ciepło, ale dopiero kolo 11, no i że cieplej jak w Polsce, to wiadomo :) Miłych świąt i pozdrów Egipt ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego dobrego! Jeśli dojdzie wyjazd do skutku to pozdrowię:) Mam nadzieję, że nie wykupią wszystkich ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trzymam kciuki, ja też święta wyjazdowo, tylko trochę dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to pochwal się gdzie śmigasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meksyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa i zobacz ceny z Itaki na Kubę, taniej niż Egipt i na 12 dni a nie 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super. Mój budżet by w tym roku tego nie wytrzymał. Nas jest cztery osoby, więc koszt byłby kolosalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdziłam Kubę. Wyszło mi za naszą czwórkę 65.000:( Trzeba było cholera oszczędzać, a nie na bieżąco wydawać kasę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co Ty gadasz ? Nie wiem w jakim wieku masz dzieci, ale wylot w niedzielę 3800 od osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez dzieci muszę się dostosować do dni wolnych w szkole. Najwcześniej mogę wyjechać w piątek 19-ego. Standardowo większość ma od tego czasu wolne i ceny są kosmiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha, no tak, ale zawsze jak dzieci mają wolne to i ceny kosmiczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90
Sami z żoną chcemy wyrwać coś z last minute do Egiptu na 7 dni , najlepiej wylot 25.12 :) chyba , że będzie fajny last na 14 dni za ciekawe pieniądze , to damy się skusić :) w Egipcie byliśmy już kilka razy w rożnych porach roku , w kwietniu bardzo ciepło , ok 40st. , w połowie lipca nie do wytrzymania , temp powietrza ok 52-54st , nie da się chodzić na boso przy basenach , tak parzy.. a woda w basenia gorąca jakby była podgrzewana.. a w zimę temperatura max 28-30st , najczęściej 25-26 i jest bardzo przyjemnie - ciemno robi się ok 17-17:30 i robi się chłodniej , ale bez przesadyzmu :) Gdyby ktoś znalazł ciekawego lasta na wylot z Warszawy , ew. Gdańsk , proszę wrzucić linka ,to może pojedziemy wspólnie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam cały czas. W żadnym z biur nie widziałam wylotu 25 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie i od 19 zaczyna się jazda z cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90
Nieźle ceny zwariowały... wyloty 25.12 już praktycznie poznikały, zostały wyloty na 26.12 , ale ceny kosmos.. Coś ktoś ma na oku ciekawego ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko znaleźć wyjazd do Egiptu w okresie światecznym. Chyba jednak dość wysokie temperatury przyciągają ludzi na ten kierunek. Zostały praktycznie same oferty na Kanary, Maroko i Turcję, ale jak dla mnie tam jest za zimno, zresztą ceny też wysokie ( żaden to last minute za 2000). Chyba przełożę swoje plany na okres ferii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×