Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskaaaa

EKO SKÓRA -wersalka! warto? jak sie śpi?

Polecane posty

Gość ciekawskaaaa

chcę zakupić komplet wersalke + 2 fotele z eko skóry, zastanawiam sie jak sie na tym śpi? czy warto zainwestować, w coś takiego, czy poprostu to tylko ładnie wygląda? czekam na opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina l.
jak jest upał i siadasz nagim ciałem to parzy i w dodatku tak się przyklejasz do tej skóry i boli jak się "odklejasz" Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno
nie jest długo trwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
tak tego własnie się spodziewałam :o, ale zastanawia mnie co innego- to będzie przeznaczone, do codziennego spania, wiec, czy sie nie zniszczy? nie odbarwi? a pozatym, czy jest wygodne, bo skóra raczej nie przepuszcza powietrza, (kiedyś siedziałam u znajomych na takiej kanapie, było zimno, a plecy mi sie spociły :o ) dlatego zastanawiam się jak jest z eco skórą, amoze to się nadaje tylko do salonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
nikt więcej nie ma eko skóry ??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina l.
no nikt:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuell
w zimie toto zimne a w lecie gorące. niezbyt przyjemne. absolutnie nie do spania na tym. tylko jako mebel do salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
no tak, ale to do mieszkania w bloku, a nie w domku, więc ciepło raczej jest... czy mogę prosić o konkretne komentarze, bo wydaje mi sie, ze tego nie m,acie, a tylko tak sądzicie...(?) pani w sklepie (dziś) mi powiedziała, ze eko skóra -oddycha (?) i zupełnie różni się od skóry, czy dermy... ale ona pewnie, też na tym nie spała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm**
miałam coś takiego i po roku używania nadawała się do wywalenia, eko skóra wytarła się po prostu. Z całego serca odradzam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam
nie tylko okropnie się śpi, ale też na tym siedzi, szkoda pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKKITKA
nie polecam szkoda pieniędzy niewygodne, parzy w ty..k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani w sklepie
nie wie co mowi, albo ma kompletne braki w tym kierunku. Eko-skora jak moze oddychać ? Kup sobie buty to zobaczysz z eko skory czyli inaczej skay. To po prostu tandeta i tyle, nie polecam, twierdzę tak samo jak przedmówczyni i jeszcze dodam, że po pewnym czasie pęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
hmmm** nie było gwarancji? zazwyczaj jest na conajmniej rok lub 2, zależnie od firmy... nikkitka, dlaczego parzy? nie rozumiem? :o Pani w sklepie, eko skóra, to jednak nie to samo co skaja :o skaja pęka to fakt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
to się nie nadaje do spania wogule to szkoda kupowac TO BUBEL uwierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
czekam na więcej, to dziwne, ze nikt nie ma pozytywnych odczuć... a kto to z wypowiadających sie ma? miał, lub wie z pewnego źródła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odrazdam,właśnie zamierzam sie pozbyć.mam z tego komplet wypoczynkowy.Zle sie to czyści ,moze dlatego ,ze czerwony,jest mało przyjemny w dotyku i trzeba bardzo uważac na zatłuszczenia.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
o jej :( już sama nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydaje mi się
że sam się już zdecydowałaś na zakup, ba jakoś nikt cię nie może przekonać, mimo, iz mają rację. to ładnie wygląda, ale jako dodatek, najlepiej tylko do oglądania. Strasznie sie przykleja do pupy i do spania sie nie nadaje, ale rób jak uwarzasz. najwyżej będziesz żałować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
ależ ja chcę się właśnie dowiedzieć :) jeszcze nie zdecydowałam, poprostu efektowanie wygląda, nic dziwnego, ze mi sie podoba, same nie pochlebne opinie, a wszędzie po sklepach mówia jak to "dobrze schodzi", ale wiadomo reklama, ale czyżby aż taka? podobno to nowość i dopiero wchodzi, ani jedna osoba nie jest zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie odradzam. Miałam z tym do czynienia, na szczęście nie u siebie. Okropność, po paru latach pozbyto się tego bez żalu. A jak parzy? No, jak pada na to słońce w lecie, to się nagrzewa. I bywa, że mocno. A spróbuj sobie wtedy usiąść na tym, zwłaszcza jak masz świeżą, lekko piekącą opaleniznę... wrogowi nie życzyć. Babka w sklepie po prostu chce ci to opchnąć, tak mi się zdaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam nowość
eko skóra to skóropodobny syntetyk. Dla kogo nowość, dla tego nowość :p miałam fotel i też nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
dzięki :) ja wcale nie uważam, ze wypowiedzi w stylu "badziewie" są nie dobre :) macie napewno racje :) a jezeli chodzi o trwałosć, juz nie chodzi o wygode w uzyciu, gdy sie na tym codziennie śpi pewnie sie szybciej niszczy, na ile mogłoby wystarczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka miała taki zestaw, wersalka+ fotel. Z białej skóry. ładnie to wygląda, ale niestety jak jest gorąco to człowiek się zwyczajnie do tego przykleja :D Ale jest to bardzo wygodne. Chociaż jak się na tym lezy, to mozna zjechać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
miałam ładny kaplet oddałam kupiłam eko popekał od samego siedzenia Jak zimno to sztywny jak ciepło to się naciaga Musiałam kupić drugi atamten z materiału ogladam i jest dobry Proszę kupować na sprezynach dobrze fukcionuje Z ŻYCZENIAMI ŚWIATECZNYMI ZUZIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×