Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

eks , nowy związek a brak miłości

Polecane posty

Gość gość

cześć. mam pytanko do dziewczyn które miały podobną sytuacje . mój ex spieprzył sprawe. ja znalazłam kogoś po jakimś czasie i on znowu się odezwał. chce naprawić wszystko i widać , że mu zależy już tak na prawdę a mógł być tym jedynym. odmówiłam mu . problem w tym ,że wciąż go kocham a tego z którym się teraz spotykam nie. jeśli ktoś był w podobnej sytuacji to czy udało Wam się z tym pogodzić? zapomnieć? nie wracać do co by było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ex to ten jedyny, to będziesz pamietac nawet po 20 latach. Nie w każdej chwili, ale będą momenty, które Ci o nim przypomną a wtedy zrodzi się tesknota i wroca wspomnienia. Nie rezygnuj z milosci, oboje się kochacie, warto powalczyć o milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto dać szansę,ale ważne co było powodem rozstania,zastanów się nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie warto daćsznsę i spróbowaćjeszcze raz, ale powód dlaczego wcześniej spieprzył prawę też weź pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy co zrobił... Mój były mnie zdradzał, więc z nim zerwałam, niemal od razu wpakowałam się w nowy związek, było ciężko... Dopiero po pół roku byłam w stanie zaufać mojemu facetowi i pokochać go, teraz nie żałuję, stworzyliśmy coś bardziej wartościowego i solidniejszego niż mój poprzedni związek. Kocham mojego faceta bardziej, ale nigdy nie udało mi się w pełni zapomnieć o tamtym... Są momenty, że o nim myślę, chociaż nie chcę. Ale zamierzam to przeboleć, bo nie chce psuć tego, co mam teraz. Jeśli gość z którym jesteś teraz jest bardziej wartościowy od ex, to Tobie też się uda, musisz tylko przemyśleć co chcesz zrobić, wrócić do byłego- który jak zranił raz to zrani i drugi- czy pomęczyć się tak jak ja kiedyś i osiągnąć coś wspaniałego. Więcej odwagi, bo tylko tego Ci trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×