Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna233

ENDOKRYNOLOG!!!

Polecane posty

Gość anna233

Chodziła któraś z Was?Jakie miałyście problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co cie to interesuje z jakiego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukam dobrego endokrynologa z Wrocławia, ale zadnego z Klinik, bo tam są beznadziejni i nie umieją diagnozy postawic. Czy któraś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A interesuje skoro nie byłeś/nie byłaś to się nie wypowiadaj w tym wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi czy któraś z Pań miała problemy hormonalne przez które nie mogła zajść w ciąże?Ginekolog podejrzewa u mnie hiperandrogenizm i czekam na wizytę u endokrynologa dlatego to mnie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu ja mam takie problemy tyle ze ja mam pco czy mialas robione jakies badania w kierunku nieplodnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gawryś jest dobry, przyjmuje teraz pod Wrocławiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zasadzie skierował do szpitala na endokrynologie ale jak się dowiedziałam że muszę czekać 5 miesięcy od razu poszukałam endokrynologa-ginekologa.Mam nadzieję że dostanę leki bez skierowania do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aj miałam dużo badań hormonalnych teraz robionych, nie wymienię wszystkich bo nie pamiętam ale źle mam prolaktynę dhea progesteron w 20 dc marne 1 a tarczyca idealnie max normy 4200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po skierowaniu do gi. endo czekalam 6miesiecy na wizycie nic konkretnego od razu skierowanie do szpitala na badania hormonalne i do poradni leczenia nieplodnosci lecze sie tez prywatnie i w tym celu mialam juz zastrzyk z pregnylu plus duphaston ale nie powiodlo sie i niedawno hsg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do Gawrysia, ktoś juz widzę o nim wspomniał. Choruję na hiperinsulinemię, on to zdiagnozował, leczy, udało mi się zajść w dwie ciąże dzięki niemu :) Polecam. Tyle, ze drogi jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mam nadzieję że skoro mam zrobione tyle badań hormonalnych to do szpitala mi iść nie każe bo ja tyle czekać nie będę :( już się boje każdego mycia włosów tak wypadają....Drogo nie drogo ja już 1000 zł w przeciągu 2-3 miesięcy wydałam na lekarza i te badania bo mam 3 kartki tych wyników więc mam nadzieje że szybko leki mi przepisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhy ja dostalam skierowanie do szpitala ale wczesniej niz w grudniu nie moge sie do niego zglosic ze wzgledu na to iz,we krwi mam progesteron (2miesiace przed badaniami nie wolno zazywac zadnych hormonow)i moze wplynac to na wynik badan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w tym tygodniu wizytę u endokrynologa prywatnie dlatego że chce tego szpitala uniknąć ale na wszelki wypadek zapisałam się do ordynatora endokrynologi żeby w razie czego tyle nie czekać...zapisy na 5 miesięcy do przodu to przegięcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:43 gościu gdzie On teraz przyjmuje i ile kosztuje wizyta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie dobrego endokrynologa w Kielcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie dokładnie przyjmuje Gawryś i ile kasy trzeba za wizytę przygotować?! proszę o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pierwsza wizytę u endokrynologa trzeba mieć 150-200 zł zalezy gdzie mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocław, chodzi mi konkretnie o Gawrysia. Różni lekarze mają różne stawki niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam wcześniej, chodzę do Gawrysia. Wizyta kosztuje 150 zł, ewntualne usg kolejne chyba 100 zł (lub 50 zł, nie pamiętam dokładnie ). Przyjmuje na ul. Obrońców Poczty Gdańskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam jutro wizytę i ogromnie się boje co mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli masz zaburzenia hormonalne a chcesz miec dziecko to tylko tracisz czas czekajac na termin w panstwowym systemie. niestety. i to nie jest tylko kwestia wizyty w szpitalu czy tez nie. dla ciebie liczy sie czas i trafnosc leczenia a to mozna uzyskac tylko podczas regularnych wizyt u gin-endo (w okresie stymulacji cyklu nawet po kilkanascie w miesiacu). panstwowa opieka proponuje takze bardzo agresywne leczenie/inwazyjne zabiegi kiedy to wcale nie jest konieczne - np. laparoskopie/klinowe resekcje jajnikow - na zachodzie robi sie to jak juz wszystko inne zawiedzie a nie jako jedna z pierwszych opcji bo taniej. prywatnie masz wieksze szanse na sukces chociaz ceny sa zawrotne a naciagaczy tez wielu... oto polska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no super, ale na wizyty prywatne u ginekologa KILKANASCIE razy w miesiącu to sobie może Kasia Tusk pozwolić, albo inna Kulczykowa. Parodia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×