Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mala_lala

Energiczny, pomysłowy i silny chłopak poszukiwany :)

Polecane posty

Cześć, Poszukuję chłopaków/mężczyzn do bojowego zadania. Otóż chcę zniszczyć moją letnią bluzeczkę, która kojarzy mi się z moim byłym. Dlatego potrzebuję jakiegoś silnego i pomysłowego ochotnika, który weźmie i ja w jakiś ciekawy sposób zniszczy - poplami, pobrudzi, podrze, zdewastuje i zostawi po niej strzępki albo i to nie. Chciałabym z tej akcji mieć zdjęcia albo filmik. Najlepiej jakby ochotnik był z Warszawy, chyba że najciekawsza propozycja będzie spoza Warszawy, wtedy bym wysłała tą bluzeczkę. Mogę za to zapłacić. Zapytania, oferty, pomysły piszcie tutaj lub na kaska1992@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zrobisz loda to pomyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym sie narazil ten chlopak, ze chcesz mu taki prezent zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym sie narazil ten chlopak, ze chcesz mu taki prezent zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz mamy konkrety...znidzvyc to latwo ale powinno byc cos bardziej osyrego...a na koncu wytarl bym sobie kutasa, moktego po twojej cipie i wyslal mu... w morde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypierdalaj wreszcie zboczencu z ta koszulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_lala
zapraszam z pomyslami na kaska1992@onet.pl lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam fajny pomysł... wsadź sobie tę koszulkę w d... i skończ z zakładaniem tego samego tematu, bo to już się ciągnie kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest kilka propozycji, omawiamy szczegoly, ale szukam jak najoryginalniejszego pomyslu na zniszczenie koszulki przez obcego mi chlopaka (lub dziewczyne). gdyby biedni ja zniszczyli to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedni mogą ją zniszczyć przez długoletnie i powolne używanie. "Męczyłaby" się latami. A przy okazji zrobiłabyś dobry uczynek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie meczy wiele ciuchow :) a ja chce zeby ta moja koszulka zozstala zdemolowana w kilkanascie najwyzej kilkadziesiat minut najlepiej przez osobnika plci przeciwnej :) i chce miec to niszczenie na zdjeciach lub filmiku na pamiatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×