Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StowarzyszenieMarudnychDupków

EroLista Przebojów vol 1.

Polecane posty

Gość BłękitnySmok
Bardzo ciekawe propozycje Panie M. :D Skąd oni Cię ciągle z kimś mylą ? Niesamowite po prostu. Ewidentnie kafe niektórym szkodzi ;) Coś dołożę, tylko pogrzebię w otchłaniach moich czarnych dziur ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PomaranczowaRewolucja
ile przewidujesz tych vol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StowarzyszenieMarudnychDupków
BłękitnySmoku - wiesz co jest najciekawsze? Że to M. pasuje. Ale nie jest możliwy aby to było właściwe M. To musiało by oznaczać, że "umarli" wstają z grobów. Czekam na propozycje. Rewolucja -nie przewiduje. A w zasadzie nie przewidywałem dopóki nie zapytałeś/aś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BłękitnySmok
To M. mnie rozbawiło w sumie. :) Pamiętam jak się podpisywałeś w mailach. Oczywistym wnioskiem byłoby, że nie tylko do mnie trafiały ;) :D Jak nastrój dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StowarzyszenieMarudnychDupków
A wiesz, że tylko do Ciebie. Jeśli idzie o znajomość z tego miejsca. Nie wydaje mi się też aby dało się wyczuć trop. Dobrze się maskuje. Nic, poczekam i zobaczę czy moje podejrzenia się sprawdzą. Nastrój ... ekhm ... "tak się bawili, że się powieśli";) Ale nie o mnie, nie chce dostać po ryju jakiś pępkiem świata czy innym egocentrykiem. Co u Ciebie? Jak poranek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na wróble
O! Tutaj urzędujesz sobie w najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apap z kodiena
stary wyjasnijmy cos sobie jak bede szukac sponsora to bedziesz pierwszy ktory sie o tym dowie poki co mam dwie rece, obie zdrowe i tylko jedna lewa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli można, to dorzucę swoją komplikację trzech utworów. Można? :O Też się głupio pytam i tak to zrobię, ale za jakiś czas... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StowarzyszenieMarudnychDupków
Do koniotrzepa mi (chyba) daleko. Bliżej do Stabuli Regni Praefectus, ale nie lubię się chwalić. No i dzięki za udział w rozmowie. Strachu - nie skryłem, znaleźć mnie łatwiej niż ... albo nie, poprostu łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BłękitnySmok
Podejrzenia ? Fajnie. Też lubię zagadki . :) U mnie słońce przebija się przez kratery. Mam chwilę, więc zaglądam, żeby Cię trochę wypromować jak za starych, dobrych ;) Przełammy ten smutny obraz dupka, egocentryka i co tam sobie jeszcze rzucacie w twarz sympatycznie . :) Kochani kafe goście, prawda ? :D http://youtu.be/L_qvmPzWa80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BłękitnySmok
Pfff. Bardzo śmieszne :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PomaranczowaRewolucja
lubicie napar z piolunu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StowarzyszenieMarudnychDupków
Dezertera - Tchórze sam miałem wrzucić, tak jaki Maszerujących z Chamem ale pomyślałem, że ktoś może poczuć się dotknięty. Wiesz doborze, że nie da się nie polukrować. Spieprze każda, nawet najlepiej przemyślaną reklamę. Robiłem tak od początku ;) Mówisz słońce, fajnie. A leżysz na górze złota? Bo może bym je odwiedził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na wróble
Nie szukałam. Natchnęłam się i zaskoczyłam samą siebie własną reakcją. Potem chcę się na dłużej natchnąć. Jeśli jesteś łatwy, znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z koziej gorki na pazurki
gory zlota zastawiam lub sprzedaje w lombardach a skoro juz jestesmy przy temacie szlachetnych kruszcow wiesz cos o tytanowych plytkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzeju ostrzegalem cie poniewaz caly czas uderzasz do Wilka bede cie calkowicie ignorowal do czasu az nie zmienisz zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StowarzyszenieMarudnychDupków
O płytkach? Ja ich nie wziąłem! Mnie tam nawet nie było. Strachu - mnie owszem, natchnienia ... no cóż. Dzięki za pozdrowienia. Wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój, nie ograniczaj się, tu byle gọ́wno napiszesz i już "jesteś u pani" :O Dawaj śmiało co Ci w duszy gra. :) Boisz się jakiegoś dziada, który wkleja tu foty nagich rozwalonych tzip, masturbując się pewnie przy przeglądaniu i dobieraniu odpowiednich profili do osobowości wybranych przez siebie userek. Najwyżej zostaniesz chamem, tego się boisz? Czy bitwy na planie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie pytam czy wziales baranku tylko jakie maja zastosowania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BłękitnySmok
Temat się rozkręca. :) Akcje dywersyjne pominę milczeniem. I tak zawsze jest tak, jak ja chcę. ;) Mam górę bławatków :) Nie pachną wprawdzie zbyt powalająco, ale kogo to, skoro jest moja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StowarzyszenieMarudnychDupków
Wiem, że są w prostownicy(?) do włosów(?) Tyle wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StowarzyszenieMarudnychDupków
A niech się kręci. Może pojawi się jakiś miejscowych Hirek Wrona, kto wie. Po bławatki Błękicie to mi się nie opłaca. Może choć mały klejnocik ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BłękitnySmok
Ani tyci, oszuście :) Więcej nie dam się nabrać na smętne miny i zawodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StowarzyszenieMarudnychDupków
Wiesz, że jest mnie kilku. Pełna paleta barw. Nie nabierałem, poprostu najlepiej mi w czerni, ale czasem wystawię z niej łeb. Wieczorem się upije. Już postanowione. Nie wiem tylko czy ze szczęścia czy z rozpaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BłękitnySmok
Jest mnie kilku. No tak, zapomniałam. :) Jeśli upicie się jest postanowione, wybierz szczęście. Mniejszy kac podobno. :) A czym się będziesz alkoholizował ? Wódka odbiera rozum i zabija wątrobę. Wino mąci umysł. Będziesz miał majaki niepotrzebnie. Może powietrzem ? Zdecydowanie upij się powietrzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×