Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

escapelle

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, potrzebuje Waszej pomocy. Otóż wraz z moim chłopakiem współżyliśmy w piątek w porach wieczornych i na nasze nieszczęście pękła nam prezerwatywa, niby się zorientowaliśmy i do wytrysku doszło gdy ze mnie wyszedł. Tylko jest pytanie czy aby na pewno. Upewniając się dziś około 12.00 zażyłam escapelle (dopiero dziś udało mi się ją zdobyć). Nie miałam żadnych widocznych zmian oprócz śluzu który pojawił się już wczoraj, dziś się nasilił po zażyciu tej tabletki. Dodam, że okresu powinnam dostać, 2-3 grudnia, a w piątek ( w którym zdarzył się ten wypadek) nie miałam już dni płodnych (według internetowego kalendarzyka) . Więc czy istnieje prawdopodobieństwo (albo jak jest duże), że jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena71
Prawdopodobieństwo jakieś zawsze istnieje, ale w przypadku zażycia tabletki jest ono na prawdę niewielkie. Sądzę, że nie powinnaś się przejmować. Pamiętaj, że po tabletce normalne będzie, jeśli miesiączka pojawi się wcześniej lub później niż zwykle, oraz z różnym nasileniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiczek26
Hmm chyba trudno żeby ktoś Ci tutaj doradził. Może lepiej zadzwoń do seksuologa? Miałam niedawno podobny problem ale seksuolożka mnie uspokoiła i miała rację bo wszystko jest w porządku, dostałam wczoraj okres. Jak coś 03 402 501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta tabletka, to duża dawka hormonów i pewnie dlatego masz teraz zawirowania. Dam Ci radę - współżyjcie tylko w dni niepłodne, możesz je wyznaczyć np Afrodytą na ślinę. To taki tester. Dzięki temu nawet jeśli prezerwatywa pęknie nie dojdzie do zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×