Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mysza189

Escapelle.proszę o pomoc

Polecane posty

Gość mysza189

witam. zacznę od tego,że nie miesiączkuję już od 2 lat. wszystko przez głupotę (odchudzanie) oczywiście leczę się u mojego ginekologa. Od tego czasu nie współżyłam bo nie miałam żadnych intymnych sytuacji. Ostatnio doszło do współżycia. Byłam trochę pijana. Pamiętam,że na początku robiliśmy to bez prezerwatywy,potem założył, prawdopodobnie nie doszedł we mnie. Przez cały stres,brak miesiączki po ok. 80h udałam się do ginekologa po tabletkę escapelle .Bardzo się boję,odchodzę od zmysłów. wszystko przez moje nieregularne cykle.. brak miesiączki.. tak się boję o pomoc. proszę .. czy komuś pomogła escapelle? czytam i sporo kobietom pomogło ale trafiają się przypadki,że nie .. juz sama nie wiem co myślec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza189
po ok. 30h godzinach, nie 80 :) pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro zażyłaś escapelle po 30 godzinach mysle ze nie masz sie o co martwic. Ja swego czasu też zażyłam dwukrotnie ta tabletke i nie jestem mamusią. Te tabletki maja naprawde dobre i wielostronne działanie o ktorym mozesz poczytac na internecie. Jeśli bedziesz miala różne objawy- nie świruj moga to być skutki uboczne tabletki lub tzw ciaza urojona (w ktorej sama nie raz bylam) Niestety nie masz regularnej miesiaczki i nie wiadomo czy to mogly byc twoje dni plodne czy tez nie. Sa testy ciążowe które mozna robic po 7 dniach OD ZAPLODNIENIA nie od stosunku. wiec mozesz dla uspokojenia zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×