Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Afromanka

Evolet-krem na przebarwienia

Polecane posty

Gość Afromanka

Witam serdecznie Założyłam ten wątek ponieważ w internecie ciężko jeszcze znaleźć opinie na temat tego kosmetyku :) Evolet jest to jakby tańszy odpowiednik kremu No-Scar z dodatkowym składnikiem w postaci olejku z nasion dzikiej róży. Od dłuższego czasu już borykam się z przebarwieniami i bliznami po trądziku. Teraz pozostały tylko one-problem trądziku jak na razie został zażegnany (oby już na stałe ;] ). Jeden punkt kuracji to właśnie krem z masy perłowej- do tej pory stosowałam No-Scar, ale spotkałam się z tym kremem... Czy ktoś z Was może go używał lub choćby zna kogoś kto go stosuje? Bardzo mi to pomoże...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Mnie tez ostatnio pani w aptece proponowala Evolet.Do tej pory stosowalam no-scar i bylam zadowolona.Kolezanko czy moglabys napisac jakie sa efekty po tym kremie???Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Mnie tez ostatnio pani w aptece proponowala Evolet.Do tej pory stosowalam no-scar i bylam zadowolona.Kolezanko czy moglabys napisac jakie sa efekty po tym kremie???Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska7890678899
Po 3 tygodniach stosowania kremu evolet blizny potradzikowe sie POWIEKSZYLY!!!!!!!!!!!!! Koszmar....pojawily sie jakies male plaskie pryszcze wypelnione lojem-krwia.....poglebia blizny czyli skutek odwrotny do obiecanego....nawet nie poprawil kolorytu skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na blizny potrądzikowe najlepsze są peelingi, złuszczanie a nie zapychające skórę kremy firma eris ma serię apteczną pharmaceris, w której są kremy z kwasem migdałowym właśnie do leczenia skóry z trądzikiem (zmiejszanie porów, matowienie, usuwanie przebarwień, zaskórników)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia888
U mnie Evolet na razie się sprawdza, blizny wyraźnie się zmniejszyły, choć chyb nie ma mowy o tym, żeby zniknęły na dobre. Ogólnie warto wypróbować ten krem, nie jest jakoś specjalnie drogi (w aptece internetowej wapteka dałam niecałe 25 zł). Reszta tych kremów jest masakrycznie droga, nie wiem co jeszcze może być dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikmik
Moja ciocia miała duży problem z bliznami po cesarce i kupiłam jej ten krem w prezencie. po trzech tygodniach zadzwoniła do mnie z ogromnym podziękowaniem, mówi że przebarwienia znikają z dnia na dzień i nie wie, jak ma mi się odwdzięczyć. Stwierdziłam, że sama przetestuję gdyż parę blizn potrądzikowych nie daje mi spokoju. Po paru dniach zaczęłam zauważać, że z ciemnego odcienia zaczynają się zbliżać do koloru skóry. Wow! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×