Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

100 letni kredyt hipoteczny, co wy na to?

Polecane posty

Gość gość

byście wzieli takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez przeciętny polak umiera w wieku 60-70 lat, idz na cmentarz i popatrz na nagrobki a nie statystyki gus, to ze jakis procent zyje po 90-100 lat to nic nie znaczy, zawyzają srednią...przecietny polak zdycha przed emeryturą lub zaraz na poczatku,dziwią mnie wiec problemy finansowe zusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to tak dopiero koło osiemdziesiątki. kto wie ile będę żył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noże:( przyszło mi do głowy ze banki mogą włączyc do oferty pozyczkę na pogrzeb bliskich. cos ala "limuzyną do nieba" "nie marnuj czasu na korki w czyścu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tych kooorfa jepanych opasłych sutanników powinni zwolnic za te biznesy pogrzebowe. każdy chrzescijanin ma obowiazek grzebać zmarłych a nie uprawiają zakamuflowane odpusty posmiertne. sam powinien zapiertalać z łopatą i kopac dół batman jeden z drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 letni kredyt by przechodził na dzieci i wnuki które by go tylko potwierdziły po osiągnięciu wieku zdolnego do legalnego niewolnictwa czyli 18stka, a jak nie chcą to nieruchomość zabiera bank. Zainteresowani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaliza098
Jestem klientem banku raiffeisen i z tego co wiem najdłuższy kredyt hipoteczny można dostać na 30 lat. Poza tym czy jakiś rodzic chciałby obciążać własnymi długami swoje dzieci i nie narodzone wnuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nikogo nie obiąża, po prostu by dalej płacili jeśli by chcieli albo chate zabiera bank. Jeśli by dalej chcieli tam mieszkać i to spłacać to po prostu wznawiają ten kredyt i spłacają dalej do swojej śmierci itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×