Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIEŚMIAŁAna124

15 z 22 latkiem ? Czy to możliwe ?

Polecane posty

Gość NIEŚMIAŁAna124

Zacznę od tego , że mam 15 lat .. pewnego dnia dzwoniłam z 20 letnią siostrą cioteczną do jej kolegów . 2 z nich zaprosiło mnie do znajomych w tym on 22 letni chłopach . Zaczęliśmy pisać, opowiadałam mu o różnych sprawach ... ale, on chce czegoś więcej niż tylko pisanie, chce się spotkać, być moim chłopakiem . Jestem dość nieśmiałą osobą .. mam dreszcze na myśl o rozmowie z zupełnie nieznanym mi chłopakiem .. zaczynam mdleć . Boję się rozmawiać, angażować w związki . Jak temu zaradzić .. przełamać się i spotkać ? Może zacząć brać jakieś proszki przeciwstresowe ? A może jednak to coś normalnego ? W każdym razie Proszę o normalne odpowiedzi jest to dla mnie bardzo ważne, nie mam z kim porozmawiać na ten temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszki przeciwstresowe to nie. Spróbuj podejść do tego na luzie. I bądź ostrożna, bo to jest spora różnica wieku i możliwe, że chłopak chce się tobą tylko zabawić, a nie traktuje cię wcale poważnie. Nie musi tak być, ale dobrze, żebyś miała tego świadomość i była ostrożna w kontaktach z nim. A co do twoich obaw - myślę, że są zupełnie normalne, zwłaszcza w twoim wieku, kiedy się zazwyczaj zbyt wielkiego doświadczenia w takich sprawach nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEŚMIAŁAna124
Dziękuję za odpowiedź . A ta w ogóle to nie zamierzam wdawać się w kontakty seksualne .. :) Uważam , że jestem za młoda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×