Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

20 lat starszy..po rozwodzie..czy to ma sens?

Polecane posty

Gość gość

no więc kocham faceta 20 lat starszego on mnie podobno jak twierdzi też bardzo kocha..chce ze mna być do końca życia jak twierdzi.. jest po rozwodzie..ja jestem osobą wierzącą on też, i niewiem jak to by było wszystko..bo ja nie chce mieć grzechu z jego powodu a zrezygnowac z niego też nie chce...niespalismy ze sobą oczywiście jeszcze ale sama milosc między nami niewiem czy już nie jest czymś niedobrym..wkońcu rozwód ma tylko cywilny..boję się tego wszystkiego..ale wiem ze go kocham i on mnie też..co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że warto! Im starszy facet tym lepiej! Kochasz go a on Ciebie. Życzę Wam wszystkiego co najlepsze obyście byli razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 niedługo 23 lata. miło ze życzysz nam dobrze, też bym bardzo chciala żeby sie nam udało i on też ale jednak jest ten strach ze robie coś złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w identycznej sytuacji. Też jestem wierząca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam 22 lata, ale mój47.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to fajnie pogadac z kimś kto ma podobnie :)) mój ma 44 dokładnie ale wogole tego nie znać po nim bo wygląda na mniej.. jest naprawdę kochanym ,dobrym człowiekiem..poświęca mi więcej czasu i.uwagi niż do tej pory faceci z którymi byłam zazwyczaj do 4 lat starsi ode mnie... on jest pierwszym z taką różnica wieku z którym jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde bierzecie sobie takich starych dziadow? Ja mam 30 lat i w zyciu bym sie z takim starym nie zwiazala. Max 32 lata choc preferuje mlodszych ode mnie ze 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra a potem bedzie siwiec rozstyje sie lepiej bierzcie znacznie mlodszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no każdy ma inny gust . ja znów nie mogłabym być z młodszym...poprostu mnie nie pociągają, wydają mi się dziecinni, nie dojrzali..tak samo starsi rok czy dwa..dlatego przeważnie interesowałam się starszymi tak 3-4 lata od siebie. ten jest pierwszym facetem w tym wieku ktorego pokochałam..nie jest jakiś mega dojrzały ale poprostu jest taki wyjątkowy, ma dobre serce, i mimo wieku wogole na tyle nie wygląda max 35 lat bym mu dala jakbym go nie znała..i podejście do życia ma nowoczesne..i ubiera się tak bardziej elegancko, ma poczucie humoru, piękne oczy i usmiech..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kłam na kasę lecisz albo jesteś tak brzydka że nikt inny cię nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co.z tego ze zsiwieje? mnie to nie boli :D kocham go nie tylko za wygląd..kocham go tak poprostu za wszystko i za nic :) jak kolwiek by nie wyglądał choć oczywiście chciałabym by wyglądał zawsze tak jak teraz ale czasu sue zatrzymac nie da..i ja też będę kiedyś siwa może i będę mieć zmarszczki i co też bym nie chciała by ktoś mnie miał przestać kochać tylko dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się im facet starszy tym lepszy. Dojrzały facet to jest to co każdą kręci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kasę?? no coś ty...jestem wierzacą osobą i sumienie by mi nie pozwoliło lecieć na kase...i być z nim dla kasy....boli mnie ze ludzie tak myślą ze jak młoda jest ze starszym to odrazu ze kasa..ja w nim jestem zakochana...myślę o nim,gdy widzę go robi mi się gorąco i dziwne uczucie w brzuchu takiej blogosci..czas się wtedy nie liczy..jednocześnie się boję tego uczucia bo czuje ze wpadam w to coraz bardziej..wolałabym by stracił swoją kasę, wtedy by nikt nie miał wątpliwości ze z tego względu z nim jestem czy nie. ja bym go utrzymywała i bym była szczęśliwa bo by nie było głupiego gadania..nie cierpię stereotypów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle tylko, że mój ma żonę. Źle się z tym czuję. Chcę zerwać znajomość ale tak bardzo go kocham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydliwe to jest, po co wam takie stare dziady? do tego pedofile, bo żaden normalny 40 latek nie szuka 20 latki, wierzcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już sfrustrowane baby po 30 wypisują swe "mondrości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,mam 39 lat, mając 23 poznałam faceta o 19 lat starszego, po rozwodzie, było nam cudownie, po 5 latach pojawiło się dziecko...., teraz kiedy ja mam chce cna fajny seks...a wyglądam naprawdę ok, dbam o siebie..okazuje się ze mu nie staje, problemy zaczęły się 5 lat temu...od jakiegoś czasu zauważyłam że ogląda się za dziewczynami przed 30....jest wykładowca akademickim, myślę że byłam owocem kryzysu wieku średniego. ... A z ta kasa....cóż. ..do póki jest nie wiecie jak by było bez, czy były byście zakochane gdyby on był bezdomnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość villehermanivaloooo
Dziewczyny,mam 39 lat, mając 23 poznałam faceta o 19 lat starszego, po rozwodzie, było nam cudownie, po 5 latach pojawiło się dziecko...., teraz kiedy ja mam chce cna fajny seks...a wyglądam naprawdę ok, dbam o siebie..okazuje się ze mu nie staje, problemy zaczęły się 5 lat temu...od jakiegoś czasu zauważyłam że ogląda się za dziewczynami przed 30....jest wykładowca akademickim, myślę że byłam owocem kryzysu wieku średniego. ... A z ta kasa....cóż. ..do póki jest nie wiecie jak by było bez, czy były byście zakochane gdyby on był bezdomnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale ooone taak koooooochają, no nie znasz sie:D:D:D one tak wieerzą ich misiowi, który absolutnie nie ma kryzysu wieku średniego , absolutnie nie jest tak,że nie ma czym zaimponowac kobiecie w swoim wieku, która na gładkie słówka - i tylko słówka, bo, juz nie czyny, nie poleci, nie usatysfakcjonuje kobiety w jego wieku mało namietny, schematyczny seks, który dla nowej, młodej, jest przecież tak atrakcyjny.... No nie znasz sie:D:D:DOna tak koooocha miiisia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz się wyspowiadaj i grzesz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,nie ,nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare wiadra się się wypowiadają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma najmniejszego sensu i nie jestem stara- mam 26 lat taki stary rozwodnik szuka mlodszej, zeby ja sobie wychowywac wedle jego wizji + ma dozywotnie zobowiazania finansowe i rodzinne nigdy nie bedziesz na 1 miejscu on za chwile bedzie chory i niedolezny ogolnie same minusy takiego zwiazku, poszukaj rowiesnika lub max. 5-6 lat starszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plus popelniasz grzech ciezki wiazac sie z rozwodnikiem- po smierci czeka cie pieklo. slaba z ciebie katoliczka ;) rodzina ci nigdy nie wybaczy takiego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 24 i nie rozumiem jak można tak ze starym dziadem przecież to obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie... punkt widzenia, zależy od miejsca siedzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie być z 20latkiem to obrzydlistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcecie wiedziec co druga osoba czuje , co mysli, czy teskni, piszcie do mojej wrozki Sofii, ona Wam wszystko opisze. Korzystam z jej wrózb systematycznie i jestem bardzo zadowolona. Podaje namiary na nia ; tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×