Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

22lataprzegrywu aka srysia od dzis nie masz tu zycia

Polecane posty

Gość gość

war time

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGGB
22 lata przegrywu nie udawaj Sysi.:O kotarba odwala się od niej, ona tu nie wchodzi, teraz wyjechała z chłopakiem na wakacje. Co ci zrobiła daj jej już spokój szmaciarzu.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz pecha him bo tu nie kotarba i nie jego temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGGB
Masz szczęście ludzki śmieciu że jesteś z Katowic! Bo ostatnim słowem które byś zapamiętał byłoby masz pecha cwelu.:O Sk****ały szmaciarzu odp*****l się od niej.:O Mam z Sysią prywatny kontakt i nie mogę już słuchać że płacze albo się załamuje przez głupoty które robisz! Daj jej spokój ona tu nie pisze wbij sobie to do tego pustego łba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypirtalaj wąchać napletek swojego tatusia trupa szmato :D Buahahahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie HIMdostałabyś ode mnie taką petardę w pysk z pięści, że bym ci zęby wypiertolił z dwóch półek, wiesz o tym ?? Leżałabyć potem z odrutowaną szczeką miesiąc na oiomie zeszmacona kóórwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGGB
Him jest nieszkodliwa.;) Naprawdę nie wiesz z kim zadzierasz, dobrze że tak daleko mieszkasz.;) Rozgniotliby Cię jak robaka.;) Wiesz że na codzień w ogóle nie przeklinam, nie jestem mściwa-wręcz przeciwnie, ale czasem budzisz we mnie taką odrazę jak teraz kiedy przypominam sobie jak niczego winna osoba przez Ciebie płakała i sie załamywała, że nawet nie byloby mi cie szkoda. Jesteś ludzkim śmieciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GGGB dziś Zbereźnik rozgniótłby go jak robaka? :) Nie ryzykowałabym takiego stwierdzenia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja pisałam i przepraszam...... w oczach mi się troi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fagas w rurkach bzykajacy takie dno jak him i takiego pustaka jak gggb ( sorry k-ce to sa dwa rozne uposledzone pustaki)nic nie morze.conajwyzej znalezc nowego pustaka na kafe i go wybzykac. Sysi nie jest mi zal.jest pusta jak puszka po coli i noe raz zwyzywala mnie od szmat na tym forum.a ja na to nie zasluzylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie myle się, bo jest tyle dowodów, że to jest niemożliwe, żeby było tyle zbiegów okoliczności. Mam dobrą intuicję i zaraz wyczuje jak cos niegra, z resztą gggb potwierdziła moje podejrzenia wkopując się kilka razy na tyle poważnie, że nie może być mowy o pomyłce GGGB to HIM na 100% K-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ciekawe a mozecie mi powiedziec o co chodzi? i kto jest kto? pamietam tylko ze him rozmawial z ggb i to sa 2 rozne osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest jedna i ta sama osoba i skończ piertolić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Him to chora psychicznie baba prowadza projekty: GGGB, Man on the Moon, 160 w kapeluszu, Studziaka i Amebe uczuciowa 22lataprzegrywu to projekt Srysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGGB
Nie, nie pisałam o zberezniku.;) :DAle to nieważne, czasem ma przez jego zachowania bardzo sadystyczne myśli.;)i nie znasz mnie także twoje obelgi typu że jestem dnem kompletnie mnie nie ruszają, bo wiem ile jestem warta i mam na to potwierdzenie w realnych, normalnych i naprawde wartosciowych ludziach, więc daruj sobie.:D jeśli myślisz że kafe ma coŚ wspólnego z prawdziwym życiem (przynajmniej moim) to bardzo się mylisz.;) Polecam mniej jadu.;) Co do Sysi to naprawdę uważasz że za to że parę razy przeklnęła-ciężko mi uwierzyc że bez powodu-zaslużyła sobie na takie coś http://f.kafeteria.pl/temat/f1/justyna-borkowska-czestochowa-jest-w-anonsach-towarzyskich-w-internecie-p_6584264 i nękanie przez jakiegoś psychola? Nie mam już siły pisać zresztą to bezsensu.Dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory ale niebieskowlosa 160cm naprawde mieszka w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gggb po co się tłumaczysz dajesz fotkę i zamykamy temat, co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Uznaje to za mój kolejny osobisty sukces na tym forum". No, no - szacunek, ułomny Grzesiu. ;) Najpierw, w wieku 16 lat udało ci się w bólu i morzu łez pożegnać z pieluchami i nocnikiem, a teraz to?! Kto by pomyślał? Na pewno nie twoja matka, ona nigdy w ciebie nie wierzyła. :D Szczerzę ci gratuluję, zaczynasz się powoli spełniać. ;) Masz jeszcze jakieś inne, życiowe sukcesy którymi chciałbyś się pochwalić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przemuniek dziś kolejny nowy projekt him ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGGB
Napisze jeszcze tylko że zbereznik jest poza forum też bardzo inną osobom-naprawde wartościową i można na niego liczyć, choćby jako na przyjaciela, np pomógł na początku naszej znajomości bezinteresownie osobie z chorą, umierającą mamą, kiedy tłumaczyłam mu że przecież nie jest do niczego zobowiazany, pamiętam jak się przejmował i powiedział mi że nie żyjemy na bezludnej wyspie- także nie mogę tego czytać.;) To naprawdę dobry człowiek mimo wielu wad. A i wbrew pozoru nasze relacje nigdy nie opierały się na seksie.;)Zaczęło się OD przyjaźni-praktycznie nikomu nie zwierzałaM sie z tylu delikatnych dla mnie spraw.:) Dobranoc ostatecznie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie tym ostatnim postem pogrążyłaś się jeszcze bardziej kretynko :D HIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGGB
*osobą **pozorą itp...:P Tak według Ciebie kotarba cały czas się pogrążam.:D I dzisiaj masz racje-jestem lekko pijana, wpadłam do kogoŚ na godzinke, ale musiałam wrócić;) chyba nie powinnam pisac niektórych rzeczy...jednak nawet po alko nie mam takich faz jak ty całkowicie na trzeźwo.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zdjęcia dalej nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie zdjęcie to sobie cwelu w buty wsadź ! karteczka, albo wypiertalaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGGB
gość dziś a do niej swoją "prośbę" o karteczke musiałbyŚ pisać po włosku.:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×