Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość832

37 tc. Ból krocza, problem z chodzeniem.

Polecane posty

Gość gość832

Drogie Panie. Jestem w pierwszej ciąży. To już 37 tydzień. Mam pytanie. Do spotkania z położoną jeszcze dwa tygodnie a mnie męczy taka sprawa. Mam uczucie w kroczu, jakbym po długim czasie wziadła na rower, przejechała 1000 kilometrów, a na drugi dzień nie mogła chodzić, siedzieć itd. I tak od tygodnia. Pewno dziecko uciska na coś. W dodatku odczuwam w miejscu intymnym pieczenie i opuchlizne. Każde wstawanie z łóżka to wyczyn. Jak już pochodzę to jest lepiej, ale wieczorami to aż płakać się chce. Miała to któraś z Was? Czy to normalne? Jak sobie z tym radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie złapałaś grzybicę albo jakieś inne mikroby i stąd uczucie pieczenia i opuchnięcia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 39 tc i też boli mnie krok. Nie mogę przewrócić się na łóżku z boku na bok bez skrzywienia z bólu. Lekarz mówił, że wszystko w porządku, że ciało przygotowuje się do porodu. Ale to co piszesz o opuchliznie i swędzeniu, to nie jest normalne. Leć do lekarza, żebyś to wyleczyla przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość832
Problem w tym, że mieszkam w Anglii i tu nie mam lekarza prowadzącego, tylko położne. Nie wiem za bardzo jak to rozwiązać. Zadzwonię do położonej, zapewne przyjmie mnie prędzej. Myślicie, że to infekcja? Nie mam innych objawów, ani upławy. Przechodzi za dnia, w nocy się nasila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos to jest uregulowane, w jakich przypadkach nie placisz prywatnie za wizyte w szpitalu. Tam mozesz sie zglosic do lekarza. Pamietam podobne dolegliwosci przed porodem, ale na to nie ma reguly. To byl ucisk glowki mojej corki. Jak duze jest Twoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość832
Tydzień temu miałam usg. Dziecko waży 2530g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest zbyt ciezkie ale moze lezec juz glowka nisko. Ja tez sie tak czulam, ze chcialabym, aby wynalezioni szelki do kroku. Moga pojawiac sie i zylaki w tych okolicach. Jak masz, to zakladaj pas ciazowy. Staraj sie czesto lezec z poduszka pod kolanami. Koniecznie skontaktuj sie z plozna a lepiej jeszcze z lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest normalne, porostu macica się,, obniża ", Przy końcówce ciąży to się często zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge Ci tylko podpowiedziec co do zapytania, ze ytuberka nieesia25 ma tez blog, jest dwukrotna mama z Londynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość832
Dziękuję Wam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×