Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

6 stów wydałam dzisiaj. Trochę chyba przesadziłam.

Polecane posty

Gość gość

Buty, sukienka, żakiet, ubrania dla córek, zatankowałam i poszzzzło. Ups. Mąż mnie zabije jak wejdzie na konto, chyba, że nie zdąży, bo zawału dostanie :D Oczywiście kasa wspólna, ale nie planowaliśmy większych wydatków, bo odkładamy na wakacje. Ale takie piękne te rzeczy, no piękne 😭 :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wydałam do południa 4200 w galerii :( mój wruci to mie zabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RZeczy zawsze są piękne. Kiedy nie pójdziesz, tam będzie coś ładnego, po promocji itd. Dlatego najlepiej planować większe zakupy. 600 zł to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" mie zabije " yhy... Ja tez potrzebuje duzo rzeczy ale jestesmy troche splukani i nawet nie mam skad wziac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszłam po buty i żakiet, a wróciłam z 2x większą ilością rzeczy :o Może chociaż trochę tłumaczy mnie fakt, że po pierwsze się przydadzą, a po drugie i tak kupiłam je w okazyjnej cenie? :D No i jeszcze tankowanie za stówę no to już odpada :classic_cool: :D A tak całkiem poważnie - dla nas 600zł to sporo, dlatego tak to przeżywam. Akurat mieliśmy zastrzyk gotówki niedawno więc wydałam to i nic się nie stało, ale jakieś 300zł z tego mogło pójść na wakacje, a ja to przepuściłam. Ale cholera, mnie też się coś od życia należy i raz na jakiś czas to chyba nie jest jakaś zbrodnia tak zaszaleć :( Tłumacze się sama przed sobą, wiem, bo dziwnie mi z tym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj może nie ale jeszcze 3 tygodnie temu zostawiłam sporo w sklepie internetowym... przy czym stosunkowo dużo rzeczy za 900 kupiłam. polecam acz będzie to dla was bolesne gdyż mają masę fajnych rzeczy : www.cosmosmoda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieniądze są po to żeby je wydawać, sama też jak mam to wydaje, nie należę do osób które przed każdym zakupem oglądają złotówkę z każdej strony,jak coś mi się podoba to kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak często tego nie robisz to nie rób sobie wyrzutów, raz kiedyś się należy, a nie całe życie tylko oszczędzać, ja ostatnio sobie zrobiłam makijaż permanentny brwi, no ale to był prezent, a sama kupiłam sobie komputerek cyku cyclotest baby dla siebie, żeby poznać swój organizmn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kodzia
a polo market jest taki tani....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nagotuj grochowki, narob pierogow i na jedzeniu przyoszczedzisz :) kobieto, raz sie zyje :D a takie spontaniczne zakupy sa lepsze od wymuszonych, bo tak sie kupuje byle co byle bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio tez troche wydałam kasy w www.spaszczecin.com. Ale warto było, bo zrobilam sobie zabiegi na oczyszczanie twarzy i laserowa depilacje. Maz tylko przez chwile narzekał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×