Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

90 procent kobiet to babochłopy ! Prawda ?

Polecane posty

Gość gość

prawdziwa kobieta : - ubiera się kobieco - ma duży biust ( to to atrybut kobiecości, to coś intymnego, facet tego nie ma ) - ma duże biodra - ma dużą pupę - jest wysoka ma ponad 170 cm , czyli ma długie nogi ale nie bardzo wysoka czyli nie np koło 190 cm ( długie nogi są kobiece a inne dziecinne) - nie jest umieśniona - ma ciepły głos - ma talię - ma idealną wagę - maluje się, goli - ma długą i ciasną - jest dobra w łóżku - ma kobiecy charakter - ma wąskie ramiona jeśli kobieta nie spełnia wszystkich * z wyżej wymienionych warunków oznacza to że jest babochłopem ! jeśli mężczyźnie podoba się kobieta która nie spełnia tych warunków to oznacza że jest ten mężczyzna babochłopem, ma kompleksy, małego penisa, mały wzrost, brak powodzenia itd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz sobie pomarzyć o takiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam mały biust płaski. Więc nie jestem kobietą. I szeroka pochwe po porodach więc nie jestem kobietą!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaloryfer u kobiet hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mam 160 cm wzrostu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie przejmuj się mały biust jest seksowny to nie ma wpływu na to co autor pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzrost, biust, tyłek nie ma wpływu na takie elementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda też to widzę że 90 procent kobiet to takie babochłopy a one mają się za nie wiadomo co bo mają cipkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrząc na dzisiejszych facetów to ja aż dumna jestem z bycia babochłopem...bo oni to takie laleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M.o.d.e.r.a.c.j.a tutaj na tym forum to też takie babochłopy pozdro szpary jak betoniary :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwa kobieta : - ubiera się kobieco - ma duży biust ( to to atrybut kobiecości, to coś intymnego, facet tego nie ma ) - ma duże biodra - ma dużą pupę - jest wysoka ma ponad 170 cm , czyli ma długie nogi ale nie bardzo wysoka czyli nie np koło 190 cm ( długie nogi są kobiece a inne dziecinne) - nie jest umieśniona - ma ciepły głos - ma talię - ma idealną wagę - maluje się, goli - ma długą i ciasną - jest dobra w łóżku - ma kobiecy charakter - ma wąskie ramiona jeśli kobieta nie spełnia wszystkich * z wyżej wymienionych warunków oznacza to że jest babochłopem ! jeśli mężczyźnie podoba się kobieta która nie spełnia tych warunków to oznacza że jest ten mężczyzna babochłopem, ma kompleksy, małego penisa, mały wzrost, brak powodzenia itd ! jeszcze długie włosy, na Wikipedii jest napisane że to wszystko wpływa na kobiecy seksapil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i? Ja tam lubię być babochłopem ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj sobie o prawdziwym facecie jak wygląda, jak się zachowuje, jeśli nie pasujesz do tego opisu, to zapomnij o prawdziwej kobiecie. Sądząc po tym, że wysiadujesz na babskim forum i toczysz swój jad, a wiedzę o kobietach czerpiesz z Wikipedii, raczej ci to nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta powinna wyglądać kobieco czyli lekko grubsze uda, minimalnie wieksza waga o jakieś 4kg, zachowując sie jak dama,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama ci tak powiedziała? Leczysz swoje kompleksy i niskie poczucie wartość ubliżając kobietom. Każdy nieudacznik i frustrat ma niebotyczne wymagania wobec wyglądu kobiety. Musi nadrobić swoje braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Ja mam spory biust, szerokie biodra(w mlodszych klasach zdarzalo mi sie ze jakies dokuczliwe kolezanki sie nasmiewaly iz wygladam przez nie "d****owato" i nawet kiedys jedna mnie klepnela), ubieram sie wedle wlasnego stylu i nie wzoruje sie na innych ludziach, mam wciecie w talii, nie musze sie malowac, z goleniem to jasne, ze tak, glos mam zalezny od sytuacji, nie wiem co to jest kobiecy charakter(nawet tego punktu nie rozumie), mierze 164/5(dla mnie to idelany wzrost a nawet mogla bym byc nizsza), ekhm, nie rozumiem po co to piszesz, to jest tylko i wylacznie twoj gust, na swicie jest miliony mezcyzn i nie wiem czym mialo by byc zdanie jednego na milion, ale chyba niczym waznym, ja tam jestem cale zycie soba i nie narzekam na brak komplementow ani na adoracje co niektorych mezczyzn, gdybym miala sie jakos zmieniac to tylko dla siebie, a nie dla kogo kolwiek innego, moj partner bedzie mnie kochal taka,jaka jestem, wiec nie bardzo interesse sie zdaniem kogos obcego, nie wiem co ona ma niby do mojego(albo jakiejkolwiek kobiety)zycia wniesc. Pozdrawiam :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi podobają się tylko takie kobiety i nie mam kompleksów , jestem 100 % mężczyzną prawdziwa kobieta : - ubiera się kobieco - ma duży biust ( to to atrybut kobiecości, to coś intymnego, facet tego nie ma ) - ma duże biodra - ma dużą pupę - jest wysoka ma ponad 170 cm , czyli ma długie nogi ale nie bardzo wysoka czyli nie np koło 190 cm ( długie nogi są kobiece a inne dziecinne) - nie jest umieśniona - ma ciepły głos - ma talię - ma idealną wagę - maluje się, goli - ma długą i ciasną - jest dobra w łóżku - ma kobiecy charakter - ma wąskie ramiona jeśli kobieta nie spełnia wszystkich * z wyżej wymienionych warunków oznacza to że jest babochłopem ! jeśli mężczyźnie podoba się kobieta która nie spełnia tych warunków to oznacza że jest ten mężczyzna babochłopem, ma kompleksy, małego penisa, mały wzrost, brak powodzenia itd ! jeszcze długie włosy, na Wikipedii jest napisane że to wszystko wpływa na kobiecy seksapil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milena_jestem po co siebie opisujesz? Poniżasz się w ten sposób, bo chcesz udowodnić, że jesteś fajna, nawet jeżeli nie spełniasz wydumanych wymagań jakiegoś idioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś był to byś tu nie siedział. To że marzy ci się super samica nie oznacza że jesteś super samcem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
waga większa od jakiej? Prowokacje prowokacjami, ale te wpisy są po prostu GŁUPIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Jak super, ze nie wszyscy mezcyzni to takie smutne i osamotnione albo znudzone zyciem internetowe pasozyty, ciekawe czy autor kiedykolwiek bedzie miec dziewczyne, mowi to dziewczyna ktora ma bardzo duze branie i jest komplementowana przez mezczyn mimo iz nie spelnia wszystkich warunkow powyzszego przegrywa zyciowego :) A skoro uwaza sie za przystoniaka to: czy ma +90? czy wazy przynajmniej -10 do swojego wzrostu? czy ma niebieskie oczy? czy ma jasne blond wlosy? czy ma szerkie ramiona? czy jest bogaty? uczciwey? odpowiedzialny? kochajacy? czy nie spedza wolnego czasu na forum dla kobiet? czy ma branie? czy ma ladne zeby? czy ma idelanie uczesane wlosy? czy ma tatuaz z wilkiem? czy uprawia WWE? czy ma meski glos? czy ma meski charakter? czy nie wyladowuje swoich frustracji przed internetem? czy moze wstawic zdjecie swojej twarzy? Jezeli nie spelnia ani jednego z warunkow to znaczy ze jest aseksualny i brzydki, a jak sie komu podoba, to ta kobieta ma penisa, ka boom, i jak? Fajnie to musiec podporzadkowac sie czyjemus gustowi? Alez sie usmialam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milena_jestem dziś mi podobają się tylko takie kobiety i nie mam kompleksów , jestem 100 % mężczyzną prawdziwa kobieta : - ubiera się kobieco - ma duży biust ( to to atrybut kobiecości, to coś intymnego, facet tego nie ma ) - ma duże biodra - ma dużą pupę - jest wysoka ma ponad 170 cm , czyli ma długie nogi ale nie bardzo wysoka czyli nie np koło 190 cm ( długie nogi są kobiece a inne dziecinne) - nie jest umieśniona - ma ciepły głos - ma talię - ma idealną wagę - maluje się, goli - ma długą i ciasną - jest dobra w łóżku - ma kobiecy charakter - ma wąskie ramiona jeśli kobieta nie spełnia wszystkich * z wyżej wymienionych warunków oznacza to że jest babochłopem ! jeśli mężczyźnie podoba się kobieta która nie spełnia tych warunków to oznacza że jest ten mężczyzna babochłopem, ma kompleksy, małego penisa, mały wzrost, brak powodzenia itd ! jeszcze długie włosy, na Wikipedii jest napisane że to wszystko wpływa na kobiecy seksapil Moim kolegą i mi właśnie takie kobiety się najbardziej podobają wiele modelek z Victoria Secret tak wygląda i tam wiele modelek bardzo ładnie wygląda a Ty piszesz głupoty bo jesteś babochłopem a ja jestem 100 % mężczyzną więc podobają mi się prawdziwe kobiety a Twój facet to pewnie babochłop pewnie ma 10 cm i koło 170 cm i 50 kg wagi lub 200 kg wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Po co opisuje? Bo tak mi sie podoba i nie musze nikomu niczego udowadniac :) Przeszkadza? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się ludzie mają po prostu alergię na wrodzony debilizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×