Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

A moja teściowa to super babka

Polecane posty

Gość gość

Może dla odmiany jakis pozytywny temat o teściowych?Moja jest super kobietką,wolę niż moją własną matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mnie wysłucha i umie doradzic-i nie to ze dla spokoju przyzna mi rację,tylko interesuje sie tym o co ja pytam,i szczerze mówi co mysli.Jest dla mnie tez bardzo mila,ale nie słodzi,tylko tak zwyczajnie po ludzku.Moja matka była dla mnie zawsze jak macocha z bajki,zawsze czulam że jej przeszkadzam,teściowa po prostu czuję że mnie lubi,matka nigdy nie dała mi tego odczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modliszka22
Mam podobnie. Moja mama już nie żyje, ale mam wrażenie, że z teściową dogaduję się lepiej niż kiedyś z własną matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa pewnie ci gałe zrobiła i dlatego taka dobra:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też jest w porządku. Aktywna zawodowo, więc nie ma czasu na głupoty i uprzykrzanie życia innym. Nawet ją dosyć lubię. Podobne zachowanie jak moja własna mama ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O mojej matce mogłabym elaboraty pisac,okropne miałam dzieciństwo:(Tesciowa od początku mila,ciepła,mieszka na wsi i jak sie spotykałam z przyszłym meżem i byłismy u nich,dawała mi przetwory przeróżne,soki,głupio mi było jak nie wiem,nie byłam przyzwyczajona by ktos był dla mnie taki miły.Jak kiedys przyszłam z kaszlem dała mi parę butelek soku malinowego i tabsy na kaszel,nie zapomnę tego nigdy,moja matka miałaby w d***e choćbym zanosiła się jak gruzlik,zreszta ja miałam bardzo powazne problemy ze zdrowiem jako dziecko,które ona kompletnie olała ,szkoda gadac bo płakac sie chce.Do tesciowej zawsze jade chętnie,matke widuje raz na ruski rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że chociaż teściowa fajna. Coś ci się od życia należy za przykre przeżycia z dzieciństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×