Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

abonament 73 zł w sieci plus. czy warto?

Polecane posty

Gość gość

W skład wchodzi no limit w smsach i rozmowach do wszystkich sieci oraz 2gb Internetu i do tego telefon do wyboru. Pierwsze 6 m-cy abonamentu gratis. Myślicie że to dobra oferta? Mam jeszcze pytanie dot tego internetu jak to wygląda czy te 2gb mam na miesiąc czy na ile? I co jeżeli przekrocze czy wtedy przyjedzie większy rachunek skoro to pakiet "non stop" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie biezr w plusie nic , ja mam abonament 49 zl no limit tak jak Ty, tel za 6zl miesiecznie 3zl za modem ,29 zl za 15 GB internetu i place co miesiac fakture 200zl zlodzieje , co chwile jakies durne chmury to oplata za rozmowy ze stacjonarnymi to mi nie licza "przez przypadek" ze mam no limit. plakac mi sie chce jestem studentka marnie zarabiam i te 200 zltowe faktury to dla mnie duzo. plus jest dla ludzi bogatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm ja mam tam niby ujęte,że to no limit jest do sieci komórkowych, na stacjonarne no limit miałabym dopłatę 10 zl ale mi to niepotrzebne bo dzwonie tylko na komórkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszalal
aaaa 73zł 0____0 rozbój w biały dzień. Ja mam na kartę w mv i tyle to płacę za 3miesiące nolimit !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boze.. ja mam abonament za 20 zl od 10 lat. teelfon kupuje sobie sama ludzie 73 zl za takie g..................................... nie chodzi mi o to czy duzo czy nie, ale powinno byc max 20 zl.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×