Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Adwokat Prawo Pracy Warszawa

Polecane posty

Gość gość

Witam, szukam namiarów na dobrego adwokata prawa pracy. Może ktoś polecić jakąś kancelarię w Warszawie lub okolicach? Słyszałam o Tomaszu Tomaszczyku. Nie wiecie czasem w jakich cenach są jego porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedziała ci ta wiedźma co jest na emeruturze ze nie warto sie pytac o prace i że masz łepetyna w sciane walic bo jak nie masz układów to sie nie pytaj ? A koszyk od pracnia ci kazala bez celu nosic ? Darła sie na ciebbie i histerii dostawala ta 60 letnia pani wtedy przed emeryturą. Itp. itd. to byla chora kobieta moze teraz mysli na emeruturze a moze wcale nie mysli . Dyktafon bylo wziąć i ją nagrac i do sądu o mobbing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Monika Kitscha-Kwasiborska jest co prawda z Łodzi ale działa na terenie całego kraju. I według mnie jest jedną z lepszych adwokatów od prawa pracy w Polsce. Warto się z nią skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Tomasz Tomaszczyk? Słyszałeś o nim? wydaje mi się, że też mógłby Ci bardzo pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź wcześniej opinie o adwokacie na WWW.WYBIERZPRAWNIKA.COM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście korzystałam z porad Mecenasa Marka Seroczyńskiego. Opisałam mu problem, a on konkretnie opisał mi jak to wygląda ze strony prawnej. Podpowiedział jakie podjąć działania, zaproponował swoją pomoc. Gorąco polecam. Link do jego strony znajdziesz tutaj http://siedlce.seroczynski.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też słyszałem o kancelarii JST i tym Tomaszczyku. Dużo czytałem opinii i podobno specjalizuje się w prawie pracy, a to dość dobra dziedzina. Tyle się w tym dzieje ostatnio, że dobrze mieć dobrego prawnika w kontaktach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2
Również znam Pana Tomasza Tomaszczyk- korzystałam już z jego pomocy i byłam bardzo zadowolona z efektów. Wygrałam dla mnie ciężką sprawę spędzającą mi sen z powiek za co jestem mu ogromnie wdzięczna! Doświadczony, skuteczny i zaangażowany- warto mieć go po swojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kancelaria JST jest znana i ma dobre opinie, wystarczy poczytać nie znam osobiście ale słyszałem o Tomaszu Tomaszczyku specjalizującym się w prawie pracy jeśli kogoś z tej dziedziny szukasz to może warto zacząć od JST?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elissska
Również sporo słyszałam o Panu Tomaszu Tomaszczyk i to same dobre rzeczy. Myślę, że jeśli ktoś szuka doświadczonego i skutecznego prawnika to warto się z nim skonsultować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Tomasza Tomaszczyka z kancelarii JST, bardzo poważnie podchodzący do swoich spraw, profesjonalny i rzetelny, wiedział co robić i potrafił przewidzieć ruchy mojego byłego pracodawcy tak, że udało nam się wygrać i dostać nawet duże odszkodowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisał byś ćfoku ze jestes adwokatem i szukasz klijentow to moze byś co znalazł a za pociskanie kitu jak tv reklamach g***o znajdziesz:-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, T. Tomaszczyk jest warty zaufania i czasu, sprawił na mnie bardzo pozytywne wrażenie człowieka, znającego się na swojej pracy i taki w rzeczywistości się okazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomasz Tomaszczyk jest z Alei Jerozolimskich prawda? widziałem go kilka razy, bo kolega, który z nim współpracował, polecał go jako dobrego adwokata od ZUS i właśnie prawa pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też polecam JST - pan Tomaszczyk jest bardzo dobrym adwokatem i kodeks zna chyba na pamięć! myślę, że warto zwrócić się do niego z pytaniami, na pewno wskaże jakieś rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndziaLe
Pan Tomaszczyk z JST jest świetny w tej dziedzinie! Cieszy się dobrymi opiniami, jest doświadczony i zaangażowany, mnie osobiście bardzo pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Warszawa to tylko Tomasz Tomaszczyk prowadzi kancelarię JST na Alejach Jerozolimskich profesjonalna i odpowiedzialna kancelaria, jak również sam pan Tomasz ma bardzo duże doświadczenie i wiele wygranych spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adwokat Tomasz Tomaszczyk jest bardzo dobrym specjalistą w dziedzinie prawa pracy. Zajmuje się też sprawami związanymi z ZUS, więc tym na czym na co dzień nam zależy. Warto się z nim skontaktować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od prawa pracy w Poznaniu masz kancelarię https://grzybkowskiguzek.pl. Rozwiązali jeden spór z ZUS u mnie, który mógłby mnie kosztować spory majątek, gdyby wyszło inaczej. O szczegółach nie chcę pisać, bo wolę pozostać anonimowy. Chodziłem na konsultacje do różnych kancelarii, ale ta mnie od razu jakoś przekonała. Pierwsze wrażenie pozytywne i dalej już poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że kancelaria Katarzyny Pawłowskiej we Wrocławiu powinna pomóc. Telefon i maile do nich są na http://kancelariapawlowska.pl/. Świetna obsługa, nie marnują czasu klienta, duża dyspozycyjność i brak jakiś pomyłek, błędów w dokumentach i innych takich historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

również polecam adwokata Tomasza Tomaszczyka, prawo pracy to jego konik, jest specjalistą także do spraw ZUS-u

myślę, że nie masz co się zastanawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tomasz Tomaszczyk jest dobrym prawnikiem, ma duże doświadczenie i zna się na swojej specjalizacji, zajmuje się również sprawami dotyczącymi ZUS, bardzo przydaje się ta wiedza, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom

słyszałem to nazwisk już wiele razy w kontekście prawa pracy, podobno adwokat Tomaszczyk jest też bardzo dobry w sprawach związanych z ZUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienek

Musieliśmy dopasować firmę do nowego prawa, co wymagało potencjalnie dużych inwestycji. Zamiast od razu wydawać pieniądze poszedłem do kancelarii grzybkowskiguzek.pl i udało się tak zadziałać, że praktycznie nie poniosłem żadnych strat finansowych. Doszło tylko do delikatnej reorganizacji działów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mialam przykra sprawe z poprzednim pracodawca, ktory zwolnił mnie bezpodstawnie i oczerniał, polecam kancelarie JST z Warszawy, adwokat Tomaszczyk jest specjalistą w tym zakresie i jest nie do zagięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odradzam

Radzę omijać jego kancelarię szerokim łukiem i to nie tylko dla tego, że jest drogi.

Strata pieniędzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy więcej

Żałuję , że nie uwierzyłem w negatywne wpisy na jego temat i musiałem przekonać się na własnej skórze. Nie zainteresował się zupełnie moja sprawą tylko kwestią honorarium. Musisz prosić się o udzielenie odpowiedzi i przygotowanie dokumentów. Nie informuje nawet o terminie odwołania i i możliwościach postępowania. Więcej dowiesz się z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×