Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Afera z firmą Oldar,wiecie co jecie w żywności ? Szok

Polecane posty

Gość gość

w tvn był program o firmie Oldar która robi mase jajeczną kupowaną i wykorzystywaną do produktów sprzedawanych w sklepie typu lody,wypieki,makarony,pasztety -Biorą do tego jaja ze zwrotów sklepowych,jaja które sa popsute,przeterminowane, wylęgowe gdzie są trupy kurczaków które się już rozkładają i śmierdzą .Takie jaja powinny być utylizowane a oni to mielą na masę. -jaja które się stłuką i leża na podłodze w magazynie,hali są zamiatane zmiotką na szufelkę i do wiadra które stoi cały dzień a później ida na masę. -ich pracownicy nie mają książeczek zdrowia,nie pracują w fartuchach i rękawiczkach. -jeśli chodzi o jaja w całości sprzedawane to przerabiają datę ważności i sprzedają przeterminowane do supermarketów i MY to jemy,smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla ludzi i tak wazne jest by było tanio... tłumy w biedronkach kupują odpady i sie cieszą i wmawiają sobie i innym ze to taka sama jakosc jak markowe produkty juz zapomnieli o szwedzkim 50 letnim mięsie i soli drogowej w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy do jogurtów i serków tez to dodają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co myśleć co się je lepiej nie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko zjesz takie ciasto lub makaron i później zastanawiasz sie dlaczego sie źle czujesz ,bo może nie mogę slodkiego,może nie powinnam glutenu,może zatrułam się węglowodanami,może uczulona jestem, a tak na prawdę jestes struta zmielonymi zwłokami zarodka kurczaka które przeleżały w magazynie 2 tygodnie i śmierdziały tak że ludzie rzygali w bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co myśleć co się je lepiej nie myśleć ddd Lepiej myśleć co sie je i jeść dobre rzeczy, gotować wszystko samemu, a jak nie myślisz to jesz własnie takie goowna, smacznego osrusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jaja kupuje się na rynku na straganie a makaron robi się swój .Nigdy sie nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam powiem, ze mnie to wali nie oglądam i nie słucham takich rzeczy wole żyć w nieświadomości i zaraz idę kupić coś przetworzonego do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz kup sobie co chcesz i żryj sobie śmieci, niech ci sie wnętrznosci poskręcają, wązne że bedzie ci smakowało goowno przetworzone na żarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mielą na mase takie jaja jak pokazałam na zdjęciu ze zdechniętym kurczakiem w środku który tam się rozkłada kilka tygodni równie dobrze mogliby dodać psie gófno i zmielić i ludzie by to zjedli http://pokazywarka.pl/dbuwmf/#zdjecie20974410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrystianLLLLL
firma jest na rynku 30 lat - przez ten czas przeszła napewno setki lub tysiace kontroli - i wszystkie ok, a nagle coś miałoby być nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×