Odpowiedz na ten temat

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

• gość 2017.02.17 [14:46]
    https://zapodaj.net/d51aea083bcb4.png.html
    JA tu żadnej różnicy po botoksie nie widzę.
    Na filmie walentynkowym dodała foty które przepuscila przez filtr i ma wygladz twarz rozświetl zdjęcie itp . A nagrywala na końcu z mocnym swiatlem przy którym nie widać jej pyska. Jest tak zdezelowana ze ten botoks mało co jej tu dał. Nie zadbana przesuszona brzydka baba.
  • gość 2017.02.17 [14:50]
    Co Wy takie zdziwione jestescieusmiech.gif ?Przeciez oni tak funkcjonują.Pic Candy zaczyna popołudniu w najlepszym przypadku jak pajaca Pawiana jeszcze nie ma ,pozniej on dołącza do niej i tak do poznego wieczora.Pozniej Candy Brandy rozklada nogi przed Pawianem w ramach zapłaty.On finansuje jej nie tylko zabiegi,prezenty ,alkohol i inne uzywki.On ich utrzymuje bo z zasiłkow to ona co najwyzej na zycie miała i to bez fajerwerkow.
    Przypomnijcie sobie filmy z czasu kiedy sie rozeszli.Nie latala ciagle po sklepach i nie kupowała wszystkiego hurtowo.Z prostego powodu.Brak wlasnych funduszyusmiech.gif
    Wiecie jak to sie nazywa?Mozna to nazwac sponsoringiem ale można tez bardziej dosadnie.
    Szkod tylko dzieci ze na taka moralną zgnilizne musza patrzec.Bez powodu Pawiana rodzina sie nie wypiela na nią/nich
  • gość 2017.02.17 [15:09]
    Mnie rozwala ten syf w domu.Jak tak mozna funkcjonowac.Ze jej nie wstyd
  • gość 2017.02.17 [15:42]
    Ooo tak syf wszędzie coś leży nic nie ma swojego miejsca. Zrobiła fotkę dala do filmu stoi pod ścianą w tej sukience na walentynki a na podłodze syf okruchy widać nie odkrzurzane, przedłużacz kable no estetyka foty piękna!jak na YouTuberke to żenada ze nawet o to nie zadba.
    Jak nagrywa stroje jakieś i łazi po pokoju to normlanie jak taka tania d***** staje tyłem do ściany, pozuje chodzi prezy się jak do playboya. Ona jest obrzydliwa wręcz. Jej morda aż odpycha jej głos przepity i wiecznie siorbala nosem smark smark fuuuu
  • gość 2017.02.17 [16:32]
  • gość 2017.02.17 [16:41]
    A ja uważam ,że gdyby wróciła do wcześniejszego ciepłego blondu , zmieniła styl ubierania- wyrzuciłaby te wszystkie młodzieżowe błyskotki i zniwelowała różowo-liliowe usta, a przedewszystkim zrezygnowała z tej solarki... to mogłaby wyglądać naprawdę dobrze ,bo co by nie mówić figurę to ma naprawdę dobrą.. Gdyby wprowadziła do swojej diety dużo wody , warzyw i trochę ćwiczeń , mogłaby wyglądać dużo lepiej
  • gość 2017.02.17 [17:04]
    Ja p*****le haha rakieta buhahahaahah ten komentarz pisał pijany Pawian
  • gość 2017.02.17 [17:20]
    https://www.youtube.com/watch?v=UFmtLoxhTHA 4.29min. zasuwki też zrobiła dla dzieci i z myślą o dzieciach? smiech.gif
  • gość 2017.02.17 [17:39]
    a nie wpadłyście, ze te drzwi miały zasuwki przed ich wprowadzenie??
  • gość 2017.02.17 [17:43]
    Hapi tag
    Hejo hejo jej kochani (ciecie) hejo hejo jej kochani. Vloglole pozdrawia. (Ciecie). Eeeeeeee....hapi tag. (Ciecie). Smark. Cmok. (Ciecie). Spelnienie. Zaspokojenie jej potrzeb. Jakbysmy fruwaly w niebie. W chmurkach jestesmy. Tak jak ona patrzy przez rozowe okulary. oczko.gif . wiecej osob ja uszczesliwia niz trzy oczko.gif
    O 360 stopni (haha haha) dzieci odwrocily jej zycie (kendi jesli obrocisz cos o 360 stopni to wrocisz do pozycji wyjsciowej). Wczesniej bladzila w labiryntach. Ona wie co chce. (Ciecie). (Maca sie, czochra, poprawia). Cmok. (Ciecie). Porody byly dobre. Nie slub. Jak zjezdza do domu to ja to uszczesliwia. Smark. Duzo smarkow. Hiszpania. Zwiedzila ja wzdluz i wszerz oczko.gif . Dziadkow miala na wiosce. (Ciecie....) uszczesliwila ja operacja biustu. Juz nie ma marzenia teraz. (Lapy we wlosach, maca, czochra, przeklada). Kawa, chalwa, mleczko w tubce...kazda drobnostka. Kwiatek****any na polu. Smark. Cmok. (Ciecie). Kilka bynajmniej piosenek lubi. Telefon daje jej szczescie. Nie jest pedantka. Nielad lubi miec. Srubki poluzowane musi miec. To ona je podokreca i sie nauczy, rozwinie. Kosmetyki ja uszczesliwiaja. Liscik. Kartki z dzieci. Smark. Szczegol ja uszczesliwila. (Ciecie). Dzieciom wpoi takie wartosci jakimi ona sie kieruje oczko.gifoczko.gifoczko.gif
    Zycie nam pisze scenariusz. (Teraz zlote rady): Badzcie soba, badzcie dobrzy. Jak was ktos kopie po d***e to reagujcie. Nie dajcie sobie w kasze dmuchac. Szanujcie siebie. Nie traktujcie wszystkich do jednego wora. Karma jest. Wszystko wraca ze zdwojona sila oczko.gifoczko.gif usmiechajcie sie ! (Poradzila 'kamienna twarz Kendi' ktora sie nigdy nie usmiecha...rada droga Kendi popatrz na Mysliwiec i od niej sie ucz). Peeling sobie zrobcie. Czekolade zjedzcie, walcie to. Badzcie dobrzy. No. Bajooo.
  • gość 2017.02.17 [18:08]
    [17:39] zonk. Pod jej filmikiem z zasuwkami ktoś był w szoku widząc to i zapytał po co jej te zasuwki zamontowane tylko w sypialni Oliwi i Gracjana (w jej nie ma zasuwki) Na co odpisała, że co w tym dziwnego, są, bo dzieci lubią się przed sobą zamykać. A mogła wpaść na to, żeby własnie skwitować że one już były zanim się wprowadziła. Ale nie pomyślała, za szybko chciała odpisać i wyszła prawda.
  • gość 2017.02.17 [18:11]
    [17:43] haha. dzięki za opis, bo doszłam do połowy filmu i nie dałam rady więcej. Te 360 stopni...
  • gość 2017.02.17 [18:34]
    Mowi w tagu, że nie lubi mieć poukładanego życia. No cóż, kobieta lat 37, ktora MA DZIECI mowi takie coś. Palnęła by się w łeb i z szacunku do dzieci nie gadała tych głupot. I dziwić się że każde dziecko z innym, tych kilka zaręczyn, te zniszczone przez Pawiana sprzety. Ona to lubi i chętnie się do tego przyznaje. Idiotka.
  • gość 2017.02.17 [18:41]
    Ojeju, jak ociepla teraz swój wizerunek, rodzina, dzieci, jak to ją nagle cieszy... Koń by się uśmiał.
  • gość 2017.02.17 [19:45]
    Acc to taki typ latawicy ,zeby nie napisac lafiryndyoczko.gif Dzieci to jej poprostu tak po drodze wyszły ale nic głębszego tam nie ma.Teraz to sposób na zycie.Sa dzieci ,są benki i jakos tak leci.Ona od zawsze byla taka hmm... nie wiem jak to ująć:-/ Wyzywająca,wulgarna w obyciu,prowokująca ale w złym znaczeniu.Wystarczy zerknąć jej fb, na zdjeciach jak byla duzo młodsza te same miny,pozy i cyc na wierzchu.Ojciec Olivi to tez jakis lovelas tak samo jak Pawian tyle ze tamten sie wyszumiał.
    Brandy to takie pustogłowie,kreci ją skóra ,fura i komóra.Żadna z niej zona ,gospodyni tym bardziej matka.Ona nie sprzata,nie gotuje nie dba o rozwój dzieci.Dno i wodorosty.
  • gość 2017.02.17 [21:19]
    ACC to niziny społeczne. Kiedys takich ludzi spotykalo sie gdy czlowiek sie zapuścił na tzw. trójkąt lub popegeerowskie wsie. Teraz są na yt
  • gość 2017.02.17 [21:29]
    Pani Od streszczen,wiem ,ze sie powtarzam,ale normalnie mega mega mega poczucie humory.chyba sie Z pania ozenie!a CO mi tam.zmienie orientacje!dla takiego talebtu warto!Ja Bede pisac wiersze,pani bedzie mi streszczac zycie I bedziemy szczesliwe sobie skrycie.
    A na powaznie,wszystkie komentujace tu,to fajne babeczki.komentujemy towar nizowy (nie niszowy!),a same trzymamy poziom wysoko ponad poprzeczke.
    A zapomnialam placa Nam za to haha
    Tu Botoksik tam Botoksik
    Smark ,chrum ,psik,Pawiak koksik
    Pawian usmiech,Brandy spina
    Ale z Candy Walentyna!
    Krotka kiecka,dlugie nogi
    Idzie Brandy wszyscy Z drogi!
    Nic nie mowi,dzwiek wyciety
    Ona dziabnieta I On dziabniety
    Cisza w domu calym,Zasowki zasuniete,
    Dzieci nie podgladaja,bo sa juz zamkniete
    A gdzie opiekunka,od opiekowania?
    Chyba tylko W rozowej glowie byla sobie niania
    Wiecej nie napisze,Bo slow mi brakuje
    Za chwile relaksu Brandy szczerze CI dziekuje
  • gość 2017.02.17 [21:34]
    No nie wiem czy taka fatalna matka, bo co by nie mówić dzieciaki ma fajne.. chyba ,że chodzi Ci ,że w nie nie inwestuje(nie zapisze na jakieś zajęcia po lekcyjne , czy nie bierze na wycieczki np. po muzeach ) to racja niestety , kompletnie nie stawia na rozwój dzieci, ale przynajmniej są dobrze wychowane..
  • gość 2017.02.17 [21:44]
    21:19
    Racja! kiedyś widziałam kawałek takiego głupiego filmu "czekając do soboty" i opisuje dokładnie to co piszesz - pasowałaby idealnie smiech.gif
  • gość 2017.02.17 [22:47]
    Nie rozwija dzieci nic nie robi z nimi. Ludzie spędzają czas wspólnie, choćby nawet gotują z dziećmi pieką ciasta grają w gry planszowe, karty, jeżdżą w fajne miejsca chodzą do kina. Ona zagra w coś co podchodzi pod chalenge na YouTube nic po za tym ..wtedy coś robi z dziećmi! A dzieci są jakieś zastraszone jak Jej córka jej odpowiada czy ciastko było dobre to robi to w taki sposób jakby mówiła do obcej kobiety która ja poczestowala lub kupiła jej to ciasto. Nie ma wiezi żadnej tam. A dzieci zachowanie maja ciche skromne bo jakby ciągle są same sobie zestawione. Szkoła je nauczyla kultury przeciez nie MATKA BO SAMA JEJ NIEMA I CZASU DLA NICH NIEMA.
    Córka aż lgnie do niej a ta tylko ma aparat w głowie pustak jeden. Jej dzieci są ciągle w domu nieaja rówieśników nie bawią się nie wychodzą tak je właśnie candy zaszczula idiotka. Normalne dzieci wychodzą do kolegów koleżanek a jej dzieci ciągle siedza w domu albo jeżdżą po galeriach
  • gość 2017.02.17 [22:47]
    Do gość dziś [21:34]
    Nie zrozum mnie żle ale jest znacząca różnica pomiedzy wychowaniem a chowaniem dzieci.Ona dzieci chowa tak jak swoje koty.Dzieci nie wychowuje,one sie chowają przy niej i tyle.Jako rodzic jest nędzna.Zwróć uwage jak chodzi ubrana Oliwia,jak obdartuska.To nie wina dziecka ale rodzicow.Podkrazone oczy,to raczej nie ze ślęczenia nad książkami.
    Oni nawet 10% to co wydaja nie wydaja na 2 dzieci.Jak gdziś dzieciaki zabieraja to zawsze z barem.Słyszalas kiedys o dodatkowych zajeciach platnych da dzieci u niej.Predzej by sobie tego cyca silikonowego odgryzła niz miala by co miesiac za cos placic.
  • gość 2017.02.17 [23:18]
    smark smark -hahahahahahaah to jest najlepsze. ciągle próbuje wciągnąć w sowjej głowie resztę amfy którą czuje w nosie, to tak nerwy narkomanów. jej morda zjechana mówi sama za siebie. candy na odwyk idź dzieci krzywdzisz
  • gość 2017.02.18 [00:19]
    [21:34] Bywa niestety wcale nierzadko tak, że dzieci z rodzin dysfunkcyjnych szybciej dorastają i stają się odpowiedzialne za siebie szybciej niż ich rówieśnicy. Także to "dobre wychowanie", to może być po prostu taka sytuacja jaką wyżej opisałam. Może, ale nie musi.
  • gość 2017.02.18 [00:26]
    streszczonko rewelacja usmiech.gif
  • gość 2017.02.18 [00:58]
    ZMIANA O 360°????!!!!
    PORODY MOICH DZIECI-ACHA.Czyli 12letnia Oliwia juz urodzila I 9letni Gracjan tez juyz urodzila.to fajnie,gratuluje mlodym rodzicom.A na powaznie,Corega wez ty juyz Moze mow W pongliszu, co?
  • gość 2017.02.18 [01:01]
    Dokladnie dziewczyny! Ona nie wychowuje dzieci ONA JE CHOWA JAK KOTY otóż to . Te dzieci są pzostawione same sobie,ona może im tylko pranie robi,zapiekanki przypali w piekarniku. Założę się ze dzieci same sobie robią śniadanie i koalcje, mimo tego że Oli jest juz na tyle duża ze oke może robić sama to jako matka ona powinna jakoś celebrować takie rodzinne sniadania chocby w weekendy aby mogli wszyscy przy stole usiąść pogadać. Tam zepewne Córka sobie coś zrobi syn zje byle co, matka z ojcem śpią po eskapadach i alkoholu. Jak się wyspia to się wynuza z pokoju! I mamuśka zorbi make up i zasiada w sypie kręcić nowe hity. Bez serca jest taka typowa zimna wyrachowana suuuuka
  • gość 2017.02.18 [01:04]
    Naczyta soe tutaj to później dzieci przed kamerę ciąganie i buziaczki wielce daje sto razy to podkreślając. Jak mówili że tnie filmy bo popija alkohol to candy pod kamerę wpychala sz filiżankę z kawą i co rusz mówiła ŁYK KAWKI I ZNÓW ŁYK KAWKI SMARK TRZEPANSKO WŁOSAMI SMARK ŁYK KAWKI! Wszystko na pokaz udawane . Jak ktoś już napisał ona nawet nie jest szczęśliwa to tez udaje i uśmiech ma taki zimny na zawołanie. Ona to chodzaca porażka i kupa nieszczęść
  • gość 2017.02.18 [01:10]
    Smark trzesawica lapanie kudlow smark zimny usmiech zmarszczka smark dziobek smark bajoo
  • gość 2017.02.18 [07:17]
    Kurcze dziewczyny , ale to są tylko domysły , a tak co do tych oczu to ja mam takie od zawsze , a jestem dzieckiem z pokolenia bez telefono-komputerowych , chodzacych normalnie spac... zgadzam , ze nie inwestuje w rozwoj dzieci , ale nie przesadzajcie z tym lgnieciem - ona ma po prostu z nimi dobry kontakt , a co do ubrania w Angli jest cieplej , wiec nie oczekujcie , ze ubierze dzieci w puchowe kurtki. Gdyby byla taka fatalna dzieci by sie od niej odwrocily , Oliwka jest juz na tyle duza , ze na pewno. Przesadzaci , juz nie mowiac , ze dzieci moga znalezc ten temat , a przeczytanie go nie byloby najlepszym pomyslem. Matką roku nie jest, ale dajcie troche luzu w tym temacie ...
  • gość 2017.02.18 [08:42]
    Wyobrazam sobie jak to tam wyglada. Rano dzieci same wstaja do szkoly, bo Kendi spi naprocentowana i nafetowana. Oliwia robi szybko sniadanie sobie i bratu, do szkoly nic, bo pewnie cos kupuja lub maja tam lunch. Corega sie budzi kolo poludnia, tapeta na ryj, przypomni sobie, ze ma dzieci No to sru jakiegos gotowca, dwa razy zamiesza i obiadek jest, patrzcie dzieci mamusia ugotowala. Potem zjedza, lekcje, tv, a potem Kendi zasunie zasuwki w pokojach, bo ona nagrywa i z pawianem sie seksuje.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...