Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mat891

Agregaty prądotwórcze

Polecane posty

Znacie jakieś firmy zajmujące się sprzedażą lub ewentualnie wynajmowaniem agregatów prądotwórczych w woj. podkarpackim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam taką firmę z okolic Mielca, kilkadziesiąt km od Rzeszowa - tu masz ich stronę http://www.agregatypradotworcze.org . O ile dobrze pamiętam zajmują się zarówno produkują, jak i sprzedażą takich agregatów. My kupiliśmy do firmy przewoźny z masztem oświetleniowym - agregat działa bez zarzutu, więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy do czego ten agregat - mały, duży? W mojej opinii całkiem niezły sprzęt ma Kruzer. Cena przyzwoita jak na miedziane zwoje. Osobiście mam mały agregat na ręczny rozruch, spalanie ekonomiczne, póki co bezawaryjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do czego Ci ten agregat jest potrzebny konkretnie ? Moge polecić agregat firmy Kruzer . Jest zredukowana emisja spalin . Hałaśliwość również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do czego Ci ten agregat jest potrzebny konkretnie ? Moge polecić agregat firmy Kruzer . Jest zredukowana emisja spalin . Hałaśliwość również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrą firmą produkującą agregaty prądotwórcze jest http://zwarpol.com/ . Posiadam sprzęt od tej firmy i uważam, że jest bardzo solidny. Służy mi już od kilku lat, całkowicie bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania nowy agregat kupiłam dwa z jednego korzystam i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walk the moon
o zwarpolu słyszałam , ale nie korzystałam z niego . Ja korzystam z kruzera , bo protu znajomy mi go polecił . A wiecie sami jak to jest , jak znajomym się dana rzecz sprawuje i wam ją polecają to tez potem kupujecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prymat
Witam , . Tzn ja powiem tak ,jesli ktos szuka dobrego agregatu to polecam firmę Kruzer . Po pierwsze przy pracy nie wydziela dużo spalin a to jest przecież bardzo ważne , a po drugie , to ,ze nie szumi aż tak , tzn nie hałasuje agregaty niektórych firm sa ,ze tak powiem bardzo głośne i to bardzo potem przeszkadza ,kiedy jest awaria prądu w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiołek Fiołek
Ogólnie Kruzer ma agregaty które nadają sie nie tylko do domów ale również na różne większe imprezy. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lawyer
rózne sa firmy agregatów , na rynku jest tego dosyć sporo . Ja tez używam z kruzera, bo jest najbardziej popularny no i jest dobry , bezawaryjny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobo56
a jak z serwisem Kruzera? i Jak z gwarancją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlon3
Bardzo dobry serwis i gwarancję ma firma Eneria : http://eneria.pl/ . Sa dystrybutorem agregatów prądotwórczych Caterpillar. Piszę z własnego doświadczenia bo prowadzimy niewielka firmę budowlaną tak wiec mieiliśmy juz do czynienia z wieloma agregatorami prądu, różnych firm. Dodam,ze zawsze warto jest kupić agregat o większej mocy niż przewidziana z uwagi na to,ze nigdy nie wiadomo czy nie dojdzie Ci jakieś nowe urządzenie. Nie inwestuj również w chińszczyznę bo takie agregaty szybko się psują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturo88
Bardzo fajne agregaty proponuje Kruzer. Myślę, ze warto spojrzeć na ich ofertę. Sam mam od nich motopompę , która spisuje się idealnie. Widać jakość ale i dobrą cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka65
Moim zdaniem warto polecić http://barracuda.sklep.pl/79-benzynowe. Co prawda ich siedziba znajduje się w Poznaniu ale świadczą usługi na terenie całej Polski. I co ważne agregat dostarczają w 24 godziny. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rummmik
Najlepiej kup agregat Kruzer - nie ma lepszych u nas na rynku. Solidne agregatory, z miedzianym uzwojeniem prądnicy (stu procentowym, nie tylko powlekane miedzią), oszczędne. No i mają bardzo dobry serwis. Czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makczer
Faktiko - byłem u nich na stronie i maja całkiem spory wybór. i za rozsądną cenę. także fajna opcja, byleby teraz znaleźć teraz z markecie budowlanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koppek
Kruzer jest jak najbardziej ok - u mnie działa już z 2 sezon i bez awarii. no i nie żre tyle paliwa. wielki plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adek15
Jak dla mnie to tez Kruzer. Jest ekonomiczny i już mamy go trzeci sezon u siebie i nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bierenka
Tak, faktycznie Kruzery sa porządne. Widać to po wykonaniu, po tym jak pracują równomiernie i to że można długo na nich polegać. także też bym zdecydowała się na kruzera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbliża się ostra zima, zależało mi na bardzo dobrej jakości agregatu, myślę że taki znalazłem :) dla ciekawskich pozostawiam link www.genus-power.com/pl/agregaty-genus-opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam sie do wypowiedzi poprzedników - agregaty kruzer są naprawde dobre. Mój ma już z 4 lata, przeżył dwie budowy i nadal dycha haahaha :D Teraz tylko w awaryjnych sytuacjach go wykorzystuje, ale swoje juz naprawde odpracował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomelo1
Ja sporo zaoszczędziłem kupując agregat od kruzer, który jest bardziej wydajny i cichy gdy pracuje. Zakupiłem go na stronie http://kruzer.pl/ gdzie doradzili mi konkretny model do domu. Szczerze mowiąc nie wiem co bym bez nich zrobił. Agregat używam parę razy w miesiącu i działa sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najpierw wynajmowałem agregat prądotwórczy, ale ostatecznie zdecydowałem się na zakup. Wszystko u http://matyjaserwis.pl/. Agregat świetnie sprawdził się w czasie budowy domu jednorodzinnego i teraz służy mi na działce wypoczynkowej. Koszty są niewielkie a jednoczesnie korzyści jakie płyną z posiadania tego sprzętu są ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkaka
U nas też Kruzer w garażu, dobry jest i nie pracuje głośno. No i nie kosztował jakoś przesadnie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kilk arazy wynajmowalismy na jakies imprezy od http://agar-power.pl/ - maja dobrej jakosci te agregaty, wydaje mi sie ze sie sprawdzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam dobrą firmę z Poznania www.elektroinstal.poznan.pl ale nie wypożyczają, a sprzedają i moim zdaniem to najlepsza opcja bo warto mieć w zanadrzu jeden taki gdzieś w domu czy firmie, ja bynajmniej w ten sposób robię i zawsze mam pod ręką w razie awarii, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×