Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Filifionka1988

Aidee , tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Gość Filifionka1988

Witam, dzisiaj przepisał mi je mój ginekolog. Powiedział, ze to nowość. Szukam jakichś opinii osób, które je zażywają (skutki uboczne, ogólny przebieg działania w pierwszym miesiącu w trakcie przyjmowania) Ktoś coś? Dziękuję za rzetelne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W internecie nic nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filifionka1988
Niestety nic. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_30l
To są moje czwarte tabletki słynne yasmine bellara i jeszcze jedne już nawet nie pamiętam mi nie pasowały po yasmine straszny trądzik rozdrażniona i praktycznie zerowa ochota na seks bellara były super jeden minus plamienie a wręcz normalnie krwawienie przez dwa opakowania a po stosunku to już wyglądało jak krwotok. Tak więc jestem na czwartej tabletce Aidee i mam nadzieje ze to będzie to!!! tez nigdzie nie mogę znaleźć na ich temat opinii ale może to i dobrze człowiek się naczyta i potem ma wyolbrzymione oczekiwania lub też jest rozczarowany a przecież każdy organizm jest inny ja liczę ze w końcu mi przypisują ci zauważyłam po 4 dniach strasznie bolą mnie piersi jakby są takie pełniejsze i większe ale to akurat mnie cieszy po dwóch ciążach i karmieniu wiadomo ze piersi juz nie są takie same a tu moje duże zaskoczenie na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filifionka1988
Basia, dziękuję za odpowiedź. Mi lekarz powiedział,ze po aidee cera znacznie się poprawi. Jeszcze ich nie kupiłam, zbieram się. Ale brak tych opinii nieco mnie przeraża, nie chcę być królikiem doświadczalnym, a juz na pewno nie chcę być w ciązy. Jakby ktos cos jeszcze, to bardzo proszę o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też dostałam dziś te tabletki, też jestem trochę zaniepokojona brakiem opinii ale jestem dobrej myśli ;) dam znać co po pierwszym opakowaniu. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniazbieszczad
Ja dzisiaj też dostałam aidee. Tak samo jak autorkę wątku zastanawia brak jakichkolwiek opinii i dziwna myśl, ze jesteśmy królikami doświadczalnymi. Ale moje pytanie jest inne. Pierwszy raz biorę tabletki antykoncep. Aidee nalezy wziąć pierwszego dnia miesiączki. Czy po miesiączce będę mogła już normalnie (bez niczego) współżyć? bez zadnych obaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również dostałam dzisiaj te tabletki. Zakupilam ale brak jakichkolwiek opini mnie nieco przeraża. Nie chce by jakoś źle na mnie wplynely wiec jeśli któraś mialaby juz jakieś informacje na temat ich stosowania proszę niech pisze. Mój okres dopiero za 34 dni(tak mam średnio co 45-47dni) stąd też zdecydowalam się na tabletki. Mam jeszcze trochę czasu ale szczerze mówiąc chciałabym juz zazyc i wypróbować. Pozdrowiam wszystkie panie które również mają wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę już 8 dzień, jak na razie wszystko w porządku, ciągle bolą mnie piersi i widocznie rosną (mam 19 lat :)) jak na razie jedyne co zaobserwowałam nieciekawego to pojawienie się dziwnej plamki na policzku, jakby hormonalnej. Ciąglę obserwuję z nadzieją, że szybko zniknie. Brak u mnie jakiejś zmiany w samopoczuciu itd jak do tej pory, zobaczymy co będzie dalej. Pozdrawiam wszystkie kobietki "króliczki" jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Moja pani ginekolog dzisiaj przepisała mi Aidee, za 1,5 tygodnia będę zaczynać. Obecnie kończę brać drugie opakowanie Belara, ze wzgledu na okrutne migreny i plamienie pani doktor zmieniła mi na Aidee. Podobno ma pomóc z problemami z cerą, troszkę na to liczę! Mam też nadzieje, że będą pojawiać się nowe opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie tabletki antykoncepcyjne, nie ludzcie sie , ze na ktorys unikniecie skutkow ubocznych - fakt, ze na jednych moze bedziecie czuly sie troche lepiej niz na innych, ale nie zmienia to faktu, ze skutki dlugofalowego zazywania tego syfu was dosiegna. Oczywiscie jestescie swiadome, ze pigulki sa na liscie sporzadzonej przez WHO substancji rakotworczych najwyzszego stopnia? tak pytam na wszelki wypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filifionka1988
gość 18:18, jaka plamka na policzku??? ja sobie żadnych plamek na swojej twarzy sobie nie wyobrażam. Proszę, daj znać czy się powiększa...mam nadzieję, że zniknie. Ja wczoraj powinnam dostać okres i w końcu zacząć brac te tabletki,ale jak na złość mi się spóźnia wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verc
Witam, mi rowniez dzisiaj ginekolog przepisał aidee, zachwalając lek i twierdząc, ze poprawi cerę i piersi urosną. Zobaczymy, dam znac po stosowaniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filifionka1988
Ja wczoraj zażyłam pierwszą tabletkę. Dostałam jednak tego okresu;) Moje obserwacje: Do ginekologa poszłam ze względu na zbyt obfite krwawienia i ból im towarzyszący. Lekarz przepisał aidee mimo, ze nie potrzebuję antykoncepcji, no ale wiem, ze hormony przepisuje się również na złagodzenie wyżej wymienionych objawów. I tak: -dzisiaj powinnam mieć istną powódź - tak jak to zwykle bywało drugiego dnia miesiączki, a co jest? ;) Jest super! krwawienia prawie nie ma, nic nie boli, nie czuję, ze w ogóle mam okres! Mam nadzieję, ze tak to będzie wyglądało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez te tabletki zaczęłam dopiero stosować. Dziewczyny a jak mam obliczyć sobie dni płodne i takie tam?bo chyba biorąc tabletki one będą regularne tak? Wcześniej nie byłam w stanie tego obliczyć gdyż mój okres był co 50 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez te tabletki zaczęłam dopiero stosować. Dziewczyny a jak mam obliczyć sobie dni płodne i takie tam?bo chyba biorąc tabletki one będą regularne tak? Wcześniej nie byłam w stanie tego obliczyć gdyż mój okres był co 50 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 20:49,50 a możesz ściągnąć sobie aplikację 'mój kalendarzyk' na telefon? tam masz wszystko jasno i prosto. Ja przy 28dniowym cyklu płodne mam kilka dni po okresie, potem jest owulacja, która powoduje, ze szansa na zajście w ciążę jest największa,po owu są jeszcze dni płodne, natomiast przed miesiączką są niepłodne. Ale przy takim cyklu jaki Ty masz, to nie wiem jak to się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być "gość 20:40,59"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filifionka1988
ja też używam 'mojego kalendarzyka' ;) dziś mój trzeci dzień okresu i brania tabletek. Wszystko ok, nic typu: głowa, piersi mnie nie boli. Krwi miesiączkowej na pewno mniej, chociaż nie tak cudownie mało jak pisałam wczoraj;) czy chyba przedwczoraj. Pozdrawiam Was dziewczyny i piszcie! Na tym wątku są jedyne opinie zażywających aidee w całym Internecie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monedlainska
Cześć, ja właśnie po wizycie w aptece. Nie wiedziałam,ze aidee to jakaś nowośc bo rzeczywiście opinie innych kobiet znalazłam dopiero tutaj. Dziwi mnie trochę taki stan rzeczy. A co jeśli masowo zaczniemy zachodzic w ciążę po tych tabletkach??? Ulotka przeczytana od deski do deski, ogólne pojęcie o tabletkach mam ale to, że zażywam nowość ...nie nastraja mnie pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verc
Bez przesady, leki zanim są wprowadzane na rynek są długo testowane. Nie będziemy królikami doświadczalnymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Verc, a czytałaś ulotkę aidee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filifionka1988
Cześć, dzisiaj siódmy dzień okresu;( bez aidee było 5, ale intensywnie. I tak źle i tak niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedłużające się krwawienie jest najczęstszym skutkiem ubocznym brania tabletek. Krwawienie to może trwać nawet 3 miesiące, oczywiście nie jest to typowe krwawienie, a plamienie niekiedy z dużą ilością śluzu. Spokojnie, nawet podczas plamienia jesteśmy chronione przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małablondyneczka
dziewczyny, jak wasze obserwacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewwczyny,ja też dostałam aidee.jestem po 2 tabletkach,więc za wcześnie chyba na jakieś zmiany :D dawajcie znać jakie skutki uboczne albo coś.tylko tutaj są jakieś opinie,więc zasilajmy internety bo nigdzie nie ma nic na temat tych tabletek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ginekolog także przepisał mi te tabletki. Póki co czekam na okres, żeby móc rozpocząć ich przyjmowanie :) czekam na informacje odnośnie ich przyjmowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaobserwowałam coś -niewiem czy to wpływ aidee-ale jak zazwyczaj moje krwawienie trwało ok 5-6 dni,to teraz skończyło się zupełnie po 3.. a okres to był na pewno,bo wypadał mniej więcej w terminie. dziwna sprawa. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filifionka1988
12:45 jak ja bym chciała, żeby mój okres po aidee trwał 3 dni. na razie nie ma zamiaru się skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzisiaj będę brała 3 tabletkę, póki co nie mam żadnych skutków ubocznych, biorę na noc bo tak zaleciła mi pani doktor, sugerując że mogą pojawić się mdłości,dlatego najlepiej brać na noc, po pierwszej tabletce rano jak wstałam było mi masakrycznie niedobrze, nie wiem czy było to spowodowane tabletkami. I piersi zaczęły delikatnie pobolewać. Jestem dobrej myśli i mam nadzieję,że nie będę musiała zmieniać na inne. Ale mam jeszcze jedno pytanie do osób, które stosują ten lek. Palicie papierosy? Bo tam piszę,że raczej się nie powinno palić, doktor mi nic nie mówiła,a wie że pale. Nie są to duże ilości, dwa, maksymalnie trzy dziennie i mam lekkie obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×