Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneta989

Akademia Polonijna kto chodził?

Polecane posty

Gość Aneta989

Czy ktoś z was uczył się w Akademii Polonijnej? Chcę tam zacząć studia od października, bo mają fajne kierunki i szkoła jest niedroga, ale też chciałabym się dowiedzieć, jakie są opinie na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina432
Jestem po pierwszym roku i oceniam tą szkolę bardzo wysoko. Dużo się nauczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domikina654
Fajna szkoła, jak najbardziej godna polecenia. Mają naprawdę wysoki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaPie
Mi też się podoba. Atmosfera na zajęciach jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna__
Dokładnie, świetna uczelnia. Na pewno jedna z lepszych w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł19
Też mam takie wrażenie, że dobra szkoła. Zresztą wielu znajomych mi ja polecało i dlatego się zdecydowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzczest
A jak wykładowcy? Wymagający? I co w przepadku nieobecności? Mam taką pracę, że często wyjeżdżam i w poprzedniej szkole miałam w związku z tym problemy, bo miałam sporo nieobecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł19
Nie miałem akurat problemu z nieobecnością na zajęciach, ale z tego, co widziałem u znajomych, to zawsze się dogadywali z wykładowcami. Nie było problemów. Wykładowcy wiedza, że jak studiujesz zaocznie, to pracujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla_studentka
Nie ma tam tego typu problemów. To nie podstawówka, że potrzebujesz zwolnienie od rodziców. Nauczyciele rozumieją takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiririiiii
Ktoś z was uczył się na AP online?? To też może być fajny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilllla_
Ja tak studiuje, bo inaczej nie mogłam, ale teraz już sobie nie wyobrażam chodzić normalnie na zajęcia. Jednak dużo czasu zyskuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiririiiii
Właśnie ten czas jest dla mnie najważniejszy. Mieszkam daleko od miasta i nie bardzo pasuje mi jeździć codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilllla_
W takiej sytuacji, myślę że te studia są dla ciebie idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniewaz pierwszy raz uslyszalam o tej uczelni weszlam wlasnie na strone. Strona owszem , ladnie zbudowana ,ale nie znalazlam ani jednego konkretu, samo wodolejstwo, przede wszystkim,( a na stronach tego typu to niezbedne), zadnej informacji o wykladowcach. Z systemu rekrutacji wyczytalam tylko o opłatach - nie ma oprocz tego zadnych wymagan. Zapachniala mi ta uczelnia wielką sciemą i wyludzaniem kasy, poszukalam w googlach i pierwsze, co znalazlam - ku przestrodze: Moje podejrzenia okazaly sie sluszne. Naciaganie naiwnych, coz... https://10przykazan.wordpress.com/2013/01/09/nielegalny-tytul-ksiedza-rektora/#more-3715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wrazenie, ze te wczesniejsz wpisy to autoreklama akademii. Czy ktos to skonczyl , kiedy i co teraz robi? nie wiem, jak mozna tam prowadzic studia doktoranckie przy braku odpowiedzniej kadry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, sprawdzajcie dobrze uczelnie, do których startujecie - bo potem ani pracy, ani kasy, a czas stracony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona Bielska
Skończyłam pielęgniarstwo na AP. Teraz pracuję w prywatnej przychodni, mam pracę którą lubię, zarobki są w porządku. Także sami oceńcie czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okejka111
Fajna uczelnia. Plusem jest to, że czesne jest całkiem niskie, a jeszcze ostatnio wprowadzili jakieś promocje chyba. Warto się tam wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molik
Cóż mogę powiedzieć... To dobra uczelnia. Ma dobrych wykładowców, którzy uczą nie tylko jak zdać egzaminy, ale też przygotowują do zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralik1
Ja chodziłam i miło wspominam tamten okres. Wybrałam pielęgniarstwo, bardzo fajnie było prowadzone, naprawdę na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciulek
Ja jestem na kryminalistyce na Akademii Polonijnej i bardzo sobie chwalę. Zajęcia są ciekawe i dużo się z nich wynosi. Mam nadzieję, że po nich znajdę fajna pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emalija
Co do ekonomii menadżerskiej nie mam zastrzeżeń, ukończyłam ten kierunek z bardzo dobrym wynikiem. Miło wspominam ten czas i ludzi,których tam spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hindka1
Pielęgniarstwo rocznik kończący w 2014! Rewelacja a nie uczelnia. Nauczyłam się bardzo wiele w bardzo fajny i praktyczny sposób. Zajęcia super prowadzone a prowadzący zajęcia bardzo sympatyczni. Chciało się chodzić. A jeszcze Ci ludzie których poznałam.... Super wspomnienia i znajomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelonekk
AP jest najlepsza! Te 3 lata tam spędzone to najlepszy okres w moim życiu. Ludzie są świetni, nawet pani z dziekanatu była miła, a nie jak to wszyscy żartują o paniach z dziekanatu;p Dla mnie rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka lat temu powiedziałabym że jestem zadowolona. Niestety, władze uczelni się zmieniły i w chwili obecnej szkoła jest nastawiona na ciągnięcie kasy. To prawda, nauczyłam się dużo, więcej niż później na uniwersytecie (filologia angielska) ale ci świetni nauczyciele już tam nie pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikiMiki212
Ja jestem obecną zadowoloną studentką i nie mam żadnych zastrzeżeń do obecnego toku nauczania. AP jest świetna pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moze byc dobra, skoro nie ma zadnej powaznej kadry naukowej, a na czele stoi oszust. Tyle samo mozna sie nauczyc za darmo z interenetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sister Kate
Ja jestem na 2 roku pielęgniarstwa. Nie żałuję wyboru ani uczelni, ani kierunku. Trzymają wysoki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonnek
Świetna szkoła, ja miło wspominam spędzony tam czas:) Z resztą nie tylko ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariqo
Na kryminalistyce na Polonijnej jest naprawdę spoko. Dużo ciekawych zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×