Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ale jestem glupia moglam byc juz chuda i zgrabna i zyebalam to

Polecane posty

Gość gość

Durna ze mnie pyzda. Odchudzalam sie i od listopada do swiad bozego narodzenia schudlam 10 kg a nadwage mialam spora bo ponad 20. I co? Zamiast sie trzymac na diecie to w swieta ja przerwalam i potem juz zaczelam sie objadac jak swinia. Dzis juz wrocily kilogramy z nawiazka a pomyslec ze do tego czasu juz bym zgubila ze 20 kg jak nie wiecej i w lecie bylabym seksi laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efekt jojo :( znam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawaj te kilogramy mogę je schrupać teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego musze myslec ciagle o jedzeniu kurfa jego mac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo, to w mozgu siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da sie to jakos wybic ze lba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są na to leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic kochana :( musimy sie meczyc, to jak nalog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn ze juz cale zycie bedziemy spasione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ladna figure jak jestem szczupla a paprze wszystko, niszcze ksztalty obzarstwem. Mam dosc a leku nie ma. Chyba ze operacja w glowie. Kiedys slyszalam o takiej operacji, osoba wyszczuplala i jadla ile trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bedziemy . Chyba ze bedziemy od teraz malo zrec :) umawiamy sie? I bedziemy tu pisac jak nam idzie:) rano na piechote ide do pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupie marchewki i zre od jutra tylko lekkie rzeczy i zero obzarsrwa na noc. Jedz ryby sałatki i wode. Zobaczymy. Odkryjmy nasze figury :) zdejmijmy futra z nich , poczujmy sie fajnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko mozemy sie umowic, ale nie zrobisz mnie w c***ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się również odchudzam, tylko, że jestem facetem. Jestem szczupły, ale mam lekką tkankę tłuszczu na brzuchu. Pije czerwone herbaty, jem warzywa, białko itp. Ale co z tego, jak widzę chipsy u mnie w półce które mi matka nieraz kupuje, czy paluszki i batoniki. W dodatku w lodówce pełno lodów nieraz, bo matka pracuje w fabryce lodów i zaczynam żreć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poddawaj się! Może w wakacje będziesz miała więcej ciałka, ale pamiętaj, że są jeszcze andrzejki i sylwester i jak zaczniesz to się będziesz lepiej czuła a obżeraj się pieczonym kurczakiem bez tłuszczu, tuńczykiem, jajkami i można zamienić obżarstwo na zdrowsze jedzenie i nawet się nie obejrzysz a schudniesz i do tego ćwiczenia dobre są mel b i może bieganie? Trzymaj się! To co od jutra we dwie na dietce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak przyjdzie chec nawpychania sie to nazremy sie jakims zapychaczem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra ale badz ze mna i tez sie trzymaj bo sama czuje ze nie dam rady musze miec wsparcie. Od jutra nie bede zarla, wroce z pracy na piechote a mam z godzine drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak grill w wakacje będzie to pierś z kurczaka lub rybkę i do tego warzywa! Zdrowiutko a jak pieczywo to ziarniste :) Jedz tak jak jadłaś, ale tylko ogranicz bo jak wrócisz do starego jedzenia to efekt jojo murowany, najważniejsze to ****** na zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zrobie cie w c***a. Damy rade :) trzeba zrzucić ten balast a na slodycze bedziemy patrzec jak na gowno :) rano duzo wody. Nie jestem za piciem wody, pije jak mi sie zachce ale potrzeba dla jelit by nie wyschly i nie porobily sie hemoroidy i raki i rozne badziewia. Jemy co 3 godziny. Do pracy kupie marchewki jablko jogurt i musli, pod wieczor cos wymysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trz mam godzine drogi. Kopne tramwaj w d**e i pojde. Ruch musi byc, w domu mam steper, pol godziny dziennie i faldy wokół brzucha spadają ;) jak nie masz urządzeń w domu to cwicz na podlodze cokolwiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sysia dobrze gada :) drób ma malo kalorii czyli mamy juz ryby sałatki wode i drób, marchwy jabole a do sałatek by smakowaly dodac mile rzeczy ;) jak ananas w kostkę , jakies ziarenka , jogurt naturalny do sałatki : wcisnac zabek czosnku, koperek drobno i połączyć z jogurtem i polac tym sałatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzna ktory pisal wyzej tez moze z nami by zrzucić brzuszek ;) zamiast czipsow chrupkac marchewkr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurczak, ryby i nabial nie powodują szczuplej sylwetki. Czemu? Bo takie pożywienie zostało zrobione kosztem cierpienia drugiej istoty, a gdy druga istota cierpi przez nas to nigdy nie obroci sie przeciwko nam to na dobre. takie jest prawo. A te kobiety co mówią, ze schudly lub zbudowaly mięśnie dzięki nabiałowi- dokonaly tego tak na prawdę dzięki wytrwalości lub przez swoj metbolizm, nie przez kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jutra we 3 , ja z wami :) autorka Sysia i ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak schudniemy to nas może w*****ać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez sa ludzie co zra kurczaka i sa szczuple, czemu piszesz ze nie mozna tego jesc? Mamy jesc jak krowy? Pasze kiszonke i trawę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslalam ze raz w tygodniu sie nazre ale jak tak robilam to obzarstwo przeciagalo sie na drugi i trzeci dzien i na czwarty i piąty i tak w kolko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkoholik by wyjsc z nalogu musi całkowicie przestac pic a jedzenioholik jak przestanie jesc to umrze. Wiec to jest błędne kolko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ide pocwiczyc na macie ;) jutro sie odezwe tzn dzis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dołączam do was. 2lata temu schudłam 30kg niestety leki na astmę i zła dieta doprowadziły ze kilogramy wrócily. od jutra zaczynam liczyć by jem. robie to dla siebie bo złe się czuje jako spaslak. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×