Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

alkochol w ciazy

Polecane posty

Gość gość

witam jestem w 17 tyg ciazy i jestem zalamana ((mianowicie nie wiedzac o ciazy pilam alkochol i to spore ilosci 1 butelke wina dziennie 8''% czasem 12 umarl mi brat i wpadlam w dola pilam tak dlugi czas w pewnym momencie okazalo sie ze jestem w ciazy kupilam digital test i pokazalal /////////////////3+ a z boku bylo napisane 5-6 tyg od ostatniej miesiaczki jestem zdesperowana oje sie ze urodze dziecko z fas ciagle placze zaczynam popadac w depresje czy ktos tak mial?a jego dzieciatko jest zdrowe??prosze pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestes odosobnionym przypadkiem wiele dziewczyn pije i pali a nawet cpa zanim dowiedza sie ze sa w ciazy. Nie ma co panikowac ja antybiotyki przyjmowam i wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby tak ale wszedzie pisza o fas ze wlasnie na poczatku uposledza organy((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty blondi pewnie od skonczonego j****ia juz bys wiedziala o ciazy co? I nie p*****l tutaj swoich glupawych wynurzen bos p***buska jest i umyslowa prostaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasada jest prosta( oczywiście dla normalnych ludzi). Patologia , analfabeci i alkoholicy nie powinni uprawiać sexu( w twoim słownictwie to jest chyba j......ać się) i się rozmanażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem alkocholiczka nigdy przed nie pilam umarl mi brat wpadlam w dola nie wiedzialam co z soba zrobic(( a teraz martwie sie~((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj sie ta idiotka autorko. Wszystko bedzie ok. Idz do gina zrob badania moze trzeba bedzie jakies witaminki pobrac?ale nie mysl zle bo to zabronione rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się. Na tak wczesnym etapie ciąży zarodek karmiony jest przez ciałko żółte i to co jesz i pijesz nie przenika w dużym stopniu do jego organizmu. Dopiero ok. 7-8 tygodnia jak ukształtuje się łożysko to ryzyko się zwiększa. Czasu nie cofniesz. Teraz dbaj o siebie i nie zamartwiaj się, bo ten stres bardziej zaszkodzi dziecku niż ten wypity alkohol. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam z tego wszystkiego nie zlozylam kondolencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszedzie pisza ze najgorsze jest picie miedzy 3 a 5 tyg ciazy ze alkochol deformuje twarz uposledza narzady wewnetrzne Boze ja sobie nie wybacze jezeli cos sie stalo ((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lozysko w 7-8 tyg? a nie w 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. W 4 tygodniu to zarodek jest w pełni "samowystarczalny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dai spokoj jeszcze nie slyszalam zeby dziecku cos bylo po alkoholu w tak wczesnej ciazy chyba ze matka chleje pod koniec to dziecko sie rodzi uzaleznione ale to sporadyczne przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to poczytajcie o fas tam znajdziecie odp mozna uszkodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w 3-5 tygodniu to większość kobiet w ogóle nie wie, że jest w ciąży. Natura nie jest głupia i tak to zaplanowała, że póki kobieta nie wie to dziecka skrzywdzić nie może. Owszem, to jest okres intensywnej organogenezy (tak jak cały pierwszy trymestr), ale to nie znaczy, że wszystko to co robisz od razu po seksie ma wpływ na zarodek. W 3 tygodniu to zygota dopiero sobie wędruje przez jajowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boze same patole tutaj siedza w ciazy nie ma bezpiecznej dawki alko- patologiczne idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jest tu ktos ko pil w ciazy nspore ilosci i w szystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj test pokazal 5-6 tydz od miesiaczki(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie ma tez zasady ze moze zaszkodzic debilko w teorii kazda madra ale praktyka i rzeczywistosc nic nie mowia o jakichs przypadkach jakiego kolwiek uposledzenia dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"w ciazy nie ma bezpiecznej dawki alko- patologiczne idiotki " A czy ktoś tu pisze, że jest? Poza tym co tutaj pomoże mieszanie autorki z błotem? Ja alkohol piję sporadycznie i w niewielkich ilości. 4-5 razy do roku, po kieliszku szampana czy wina czy jednego drinka. Akurat traf chciał, że wypiłam drinka będąc w 4 tygodniu ciąży (rano robiłam test, który wyszedł negatywny), o czym oczywiście nie wiedziałam. W życiu mi nie przyszło do głowy, żeby się zamartwiać tym jaki to będzie miało wpływ na dziecko. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ja mam robic ?czy sa jakies badania w ciazy na fas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pilam tez nie wiedzialam ze jestem w ciazy i zapewniam cie ze nie byl to cienki alkohol jak twoj Ciaza byla troche przenoszona,corka zdrowa i duza. Dzisiaj laska jak sie patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos badania naukowe prostaczko mowia co innego ale jak o nauce się wie tylko tyle jak policzyc wychlane butelki to inna sprawa nawet jakos sie uda ze dziecko bedzie zdrowe to i tak go szkoda bo co ono dozna z taka matka ludzie normalni nie wala sie po pijaku nawet jak maja zalobe to nikt nie chla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo ze jak zdarzy sie jednorazowy drink to nie powinno jakos trwale odbic sie na plodzie ale jak sie wali jakis okres to nie jest ani zdrowe ani normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wiadomo ze jak zdarzy sie jednorazowy drink to nie powinno jakos trwale odbic sie na plodzie ale jak sie wali jakis okres to nie jest ani zdrowe ani normalne " No to właśnie poczytaj sobie te badania, bo okazjonalne wypicie może być groźniejsze niż picie ciągłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes prostakiem umyslowym dziewojo czytasz wypociny a zycie zyciem idiotko . Nikt by przeciez swiadomie nie pij wiedzac o ciazy. Co za tepa dzida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak czesto pilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.03 jak to mamusie sobie argumentacje wymyslaja, ahaha to jest naukowo potwierdzone ze kazdy alkoholik mam milion usprawiedliwien i argumentow na swoja chorobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×