Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kama 1996

Alkohol i Materializm

Polecane posty

Gość kama 1996

Witam wszystkich chcialbym tutaj poruszyc pewne tematy psychlogiczne dotyczace materializmu i alkoholizmu ze strony rodziny . Otoz spotkala mnie pewna nieprzyjemnosc ze strony rodziny taka ktora nigdy nie mialo zajsc miejsca a jednak ale istniala od urodzenia jednak jako niedoswiadczony dzieciak nie mialemtakiego szerokiego pojecia o zyciu i dalem sie manipulowac przez wlasna rodzine . Otoz kiedys jako dzieciak bylem bd towarzyski lubilem spotykac sie z bliskimi i cieszylem sie z tego i bylem szczesliwy . Jednak odebrala mi to szczescie moja wlasna matka ktora poklocila sie z rodzina i niepodobalo jej sie ze sie z nimi dobrze bawie . Ona czesto zabraniala mi wychodzic na imprezy i krewnym nie podobalo sie ze sie zmienilem . Czesto bliscy spedzaja czas przy alkoholu i sa strasznymi materialistami . Oddalili sie ode mnie czesto mi wmawiaja ze sie zmienia i ze ja bym tez musial ale najbardziej doluje mnie fakt ze lubia sie znecac na de mna . Nigdy nie spedzaja ze mna czasu przyjaciol jedynych mam daleko . Z ktorymi warto byc jednak czesto sa ponizani i wstawiam sie za nimi . Co sadzicie o takiej rodzinie czy warto byc dla nich innym nawet gdy sami nie sa soba czy warto miec swoje wartosci i bliskich i byc samemu . Chcialbym dodac ze z przyjaciolmi mam kontakt fb kowy . Spotykamy sie raz na jakis czas . Prosze o pomoc bo ja juz nie daje rady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×