Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Big_B.

ALKOPOPY-PIJECIE?

Polecane posty

Gość Big_B.

witam, To może zabrzmieć odrobinę tendencyjnie,ale jestem studentem UW i potrzebuję damskiego point-of-view na temat alkopopów [ bacardi breezer,smirnoff ice,bols fusion,sobieski impress etc.] jestem przyparty do muru przez ciało pedagogiczne nadzorujące mój dryf w kierunku mgr i potrzebuję waszej pomocy....w nieograniczonej ilości ;] Pijacie alkopopy? jak często? co chcielibyście w nich zmienić? zapraszam do wypełnienia ankiety http://www.ankietka.pl/ankieta/pokaz/id/7624/alkopopy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam wejsc na ankiete i sie nie udalo :( a bardzo chcialam wyrazic swoja opinie na temat alkopopow:( nie lubie alkopopow. musialabym wypic z 10 zeby cos poczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
w smaku nie są złe ale nie mam w zwyczaju ich pić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypełniłam:) mimo ze nie przepadam bo to oranżadka jest..i ma mało %..ale na rozgrzewke moze być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie niektóre odpowiedzi są zajebiste :D np: . Ile w przybliżeniu alkopopów spożył Pan/Pani w ciągu ostatniego miesiąca?* odp: Jest to ilość zbierzna do zera np: *Podczas jakich okazji najczęściej spożywa Pan/PAni alkopopy?* odp Podczas pisania kolokwium *Czy chciałby Pan/Pani wprowadzić jakieś zmiany w produkcie? (proszę zaznaczyć i podać jakie)* odp: Zdecydowanie powinno dać zamknąć się ponownie. Wszak profesorowie chodzą po sali podczas pisania kolowkium zmiany odnosnie wygladu opakowania: Chciałbym aby opakowanie przypomniało odlot ptaków z płonącego lasu nie wiem kim byl/byla autor/ka powyzszych wypowiedzi ale spadlam z krzesla :D po prostu booooooooooskie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ten "odlot ptaków z płonącego lasu" rozwalil mnie totalnie :D i jeszcze zmiany w sposobie zamkniecia: "Zdecydowanie powinno dać zamknąć się ponownie. Wszak profesorowie chodzą po sali podczas pisania kolowkium" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo wstepu
W pytaniu 6 powinno byc do zaznaczenia wiecej niz 1 odpowiedz kafeteria uboga! Przpraszam ze sie wtracam ale jestem metodologiem to takie zboczenie zawodowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo wstepu
w 9 pouczenie ejst tak sformuowane ze az razi po oczach woóle błędu człowieku to do pracy mgr? Jak bym zoabczyła taka znkiete to bym ci jej w zyciu nie przyjeła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo wstepu
w 10 mozna tylko 1 zanaczyc a jak ja preferuje wszytskie?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big_B.
Fakt możliwość zaznaczenia jednej opcji jest irytująca-ale to ograniczenie narzucone przez portal. Co do kafeterii -dokładnie taka ilość jest wystarczająca. Błędy są-przepraszam za nie,ale to nie ja umieściłem ankiete online ;/ [będą wyeliminowane jak tylko uda mi się złapać kontakt z ich źródłem ] I dziękuję wszystkim za wypełnienie,dzięki wam zwiększył się procent kobiecości w badaniu;] i prawdopodobieństwo mojego zaliczenia;] PS. Niektóre odpowiedzi są faktycznie powalające;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floora
Wypełniłam.Życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonica
ciekawe;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pleasantville
Trochę kiepska ta ankieta. Popraw błędy. A swoją drogą wyniki dosyć zaskakujące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×