Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

allegro sprzedawca nie wysyła produktu pomocy

Polecane posty

Gość gość

Kto się zna i doradzić co mogę zrobić? Nigdy nie zdarzyła mi się taka sytuacja choć już wiele razy kupowałam przez Allegro. Moja wina bo nie przeczytałam komentarzy a jest wiele negatywnych że przesyłka nie dotarła. Kupiłam podkład i wybrałam opcje dostawy kurierem. Wysyłka miała być natychmiast. Pieniądze wplacilam odrazu po zakupie czyli 13.07. do dziś nie dostałam towaru. Pisałam do sprzedawcy w zeszłym tygodniu, odpisał że niestety skończył się kolor który wybrałam i będą mieli dostawę w ten poniedziałek co właśnie minął. Napisałam dziś ponownie co z przesylka, dostałam odpowiedź że wybrałam kolor którego nie było w sprzedazy- co jest nie prawda bo takiej informacji na 100% nie było!- i że dostawa będzie za tydzień. Co mogę zrobić? To nie są jakieś mega duże pieniądze bo z przesylka zapłaciłem 50 zł ale nie chcę podarować tym chamom ani grosza jestem strasznie wkurzona jak tak można postępować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iść na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iść na policję o 50 zł??? Wolalabym jakoś inaczej to załatwić. A jak reaguje serwis Allegro na takie poczynania sprzedawców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłoś na allegro konflikt ze sprzedawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spór*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×