Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość filipinkaala

allegro-wysylka przedmiotu za granice-prosze o rade

Polecane posty

Gość filipinkaala

sprzedaje na allegro pewną starą monetę, do kupna chętna jest kupujący z czech, nie wysyłałam nigdy nic za granice i nie wiem czy sie zgadzac, jaki byłby koszt itp. Dodam, ze monete sprzedaje za 200zł. Opłaca mu sie to? sprzedac mu czy czekac na Polaka? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydzia30 w pomaranczy
dolicz mu koszty przesylki i niech kupuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipinkaala
a ile to moze kosztowac? wysłalabym jako list polecony priorytetowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydzia30 w pomaranczy
sprawdz google nie boli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgodnie z cennikiem pp
za przesyłkę priorytetowym listem poleconym do Czech (50 gram) zaplacisz 8,3 zl ... I nie rob z siebie uchyla ;/ Jedyna roznica w wysylce za granica to cena ;/ druczki wypelnia sie tak samo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydzia30 w pomaranczy
mi wyszlo 12.30 polecona,priorytet z zadeklarowana zawartoscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipinkaala
dzieki za linka :) mi tez wyszlo 8,30 a zadeklarowana wartosc to po co? drzewiecki->a dlaczego przestepstwo? :o w takim razie połowa handlujących na allegro to przestepcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydzia30 w pomaranczy
bez zadeklarowanej zawartosci nie wiem do jakiej kwoty poczta odpowiada gdyby przesylka zginela w transporcie okazaloby sie,ze oddadza tylk 8.30 mojej kolezance znajomy wyslal telefon i oddali tylko za przesylke:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipinkaala
ale to jest jedna z monet z mojej domowej kolekcji a co najlepsze-ona jest czeska! dlatego pewnie zainteresował sie nia Czech :o czy wysyłanie czeskiej monety do czech to tez przestepstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipinkaala
rzeczywiscie, lepiej wysłac z zadelkarowana wartoscia :) 12,30zł to i tak niewiele jak za wysyłke za granice w dodatku taką bezpieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma znaczenia z czyich
zasobów pochodzi przedmiot ani jaki jest jego kraj pochodzenia. Jeśli pochodzi sprzed konkretnego roku (ktos wyżej podał, że sprzed 1945) to wysłanie jej poza granice kraju jest przestępstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipinkaala
cholera :o :o :o no to nie wiem co robic :( chyba jednak lepiej poczekac na Polaka...bo jak sprzedam na terenie kraju to bedzie ok? nawet jak bym sie zdecydowala to czy allegro nie bedzie sie burzyc?zobaczy ze sprzedaje te monete komus z czeska flaga :o a poza allegro tez nie bardzo da sie sprzedac, bo jak gosciu nie kliknie /;kup teraz" to i kasy nie wplaci pewnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipinkaala
mozecie mi powiedziec gdzie moge przeczytac o tym ze jest to przestepstwo? nigdzie nie moge znalezc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brit
jesli jest to czeska moneta i cchesz ja wyslac do Czech to nie jest to przestepstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatnio wyslalam
cos z Wielkiej Brytanii do Czech, bardzo tania przesylka lotnicza, wlasciwie koszt lokalnego znaczka. Doszlo w tydzien bo kupujacy juz mi wystawil pozytywny komentarz. Tylko ze to byla butelka perfum a nie moneta,ale Twoja przesylka nie bedzie szla przez ocean :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatnio wyslalam
mozesz wyslac moim zdaniem przeciez to niedaleko :) Ja wysylalam do: Nowej Zelandii,Chorwacji,Norwegii,Belgii,Wloch i Czech, byly to najtansze lotnicze przesylki, bez zadeklarowanej wartosci i bez potwierdzenia odbioru. Wszystkie przesylki doszly sadzac po pozytywnych komentarzach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RObik
Witam ja korzystam z epaczuszka.net i wysyłam taniej niż pocztą polska. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vcan
Dolicz mu koszty przesyłki, ale lojalnie ostrzegam, że możę się na nie zgodzić, bo takie przesyłki nie są najtańsze. Sam wysyłam przesyłki przez wysylajtaniej.pl gdzie masz chyba najbardziej atrakcyjne stawki obecnie a i tak za paczkę od 1 do 10 kg płacę koło 80 zł w zależności od miejsca docelowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farinek
Vcan nie przesadzaj. Jeżeli ktoś wie o tym, że musi wysłać przesyłkę za granicę, to na pewno będzie nastawiony na wydatek za przesyłkę w wysokości kilkudzisięciu złotych. Ja sam wysyłam masę przesyłek do Czech czy na Słowacje przez Wysyłamtaniej.pl i nikt nie narzeka na to, że płaci za nie 76 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulicz
Muszę potwierdzieć to co powiedział Farinek. Sam korzystam z wysyłam taniej i pomimo faktu, że mają naprawdę tanie przesyłki to i tak się trochę za nie zapłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xedna
I wszystkie przesyłki dochodza na czas bez żadnych komplikacji? Szok, przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terey
Nie rozumiem co w tym takiego szokującego. Każda firma kurierska musi prezentować wysoki poziom, inaczej straci klienta, a to będzie dla niej naprawdę problematyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aredan
Muszę się zgodzić z poprzednikiem. No ale to dobrze dla nas bo dzięki temu kurierzy i pośrednicy tacy jak wysyłam taniej mają niskie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treyu
Cóż w sumie racja. Kto wie, może kiedyś ceny jeszcze bardziej spadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się. Wysyłam taniej będzie dla ciebie najtańszym i zdecydowanie najlepszym kurierem w tym przypadku:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście. 90 zł za wysyłkę do Anglii wygląda na naprawdę kuszącą stawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×