Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mokra punia

amerykańce dali wizy czechom a polaków mają w du...ie!!!

Polecane posty

Gość mokra punia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bodajże estonczykom rownież:O załosne ze Polska się jeszcze tak poniża, kaczynski im dupe liże a oni nas tam mają:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmh
ciekawe jaka nacja za tym stoi????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja im sie nie dziwie, wysarczy popatrzec ilu Polakow wyjechalo do Wielkiej Brytanii jak nam zniesli wizy. USA znosza wizy tylko tym panstwom, ktorych obywatele i tak nie przyjada do nich pracowac, to logiczne, a z Polski wszyscy uciekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
Ja tez uwazam ze polacy pchaja sie zawsze tam gdzie nie trzeba! Jak sa w europie to niech sie jej trzymaja! Wszystkie inne kraje w europie na Polske sa zle! A my i tak od Ameryki nic nie dostaniemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeciez ta wiza i tak miała byc tylko na wakacje.... nie na dłuzej przynajmniej z tego co czytałam ... na 3 miesiace to dlaczego by nie zniesc ? tyle polaków juz zgineło z iraku, mogli by nam sie jakos amerykanie odwdzieczyc za solidarnmosc i pomoc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze to przesada, bo jakby ktos chcial wyjechac do pracy to wybralby UK. USA juz nie ma swojej magii, a dolar jest tani. jednak Amerykanie jeszcze tego nie zauwazyli..poza tym sami birykaja sie z brakiem rak do pracy w roznych zawodachh, ale strach przed nieznanym jest wiekszy. i dobrze. ja nie zamierzam sie upokarzas stajac po wize, wole ktorys z krajow europejskich na wycieczki i zostawianie tam pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmh
tu chodzi o wdziecznosc której brak ze strony ameryki wzgledem polski,kreuja sie na przyjaciól(jak maja jakis interes)a gdy my chcemy cos wzamian otrzymac to udają nieobecnych,ameryka to najbardziej fałszywy kraj na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
Jak tak slysze jak na kaczynskiego narzekaja to zastanawiam sie kto na niego glosowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianoman
martinella . Nie bądź śmieszna . Dowody wdzięczności i solidarności to nie od USA. Bardziej tzw interesownego rządu to na całym globie nie znajdziesz. A tak swoją drogą to zanim USA coś uchwali przeprowadzaja sporo statystyk i symulacji . Znają sie mimo wszystko na rzeczy . zarzuć link gdzie wyczytałas te rewelacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
Ale kurcze my to widzimy a nasz prezydent i rzad nie! I czemu tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze jak Polacy dostana na 3 miesiace to jest zbyt duze prawdopodobienstwo, ze tam nielegalnie zostana. Przeciez wszystkie panstwa, ktorych obywatele moga jezdzic turystycznie bez wizy do USA, to te panstwa, w ktorych jest male prawdopodobienstwo, ze ich obywatele zostana w USA \"na czarno\". Np. Brytyjczycy zeby pracowac musza miec wize, jedynie na wakacje moga jechac bez wizy, ale Brytyjczykowi nie oplaca sie byc nielegalnym imigrantem w USA. A niejeden Polak chetnie nim bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutalna prawda
juz kiedys sie nad tym zasatanawialem, a tu kolejny argument;) mianowicie - wie ktos co trzeba zrobic aby dostac czeskie obywatelstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlasnie przez te symulacje wiedza, ze polscy studenci od zeszlego roku zdecydowanie zadziej wybieraja programy na wakacje do USA i narzekaja, ze nie ma kto u nich dziec bawic ani ukochanych bulek przyzadzac. tu nie chodzi o symulacje, ale fakt, ze jak jednym dadza to inni beda chcieli dlatego zrobili ta scieme z ostatnia ustawa, zeby bylo, ze cos sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanowcie sie ile kosztuje bilet do Stanow i ile kosztuje taka rozlaka z rodzina czy jest warta tego dolara za nie cale 3 zl? watpie, ten kto tak mysli ma jeszcze \"stare myslenie\". bilet do Anglii kosztuje pare groszy i mozna tam siedziec ile sie chce i wracac kiedy sie chce..a funt ma sie dobrze. wiec watpie aby Amerykanie mieli jakies symulacje...bo wtedy wiedziliby ile Polakow zostaje w Stanach nielegalnie,a puki co maja z tym ogromne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmh
to poco polska poswieca sie tak bardzo dla pseudoprzyjaciela-ameryki z którego jak narazie wynikaja dla naszego biednego kraju same straty(bogate usa kosztem biednej polski staje sie jeszcze bogatsze i wmawia naiwniakom ze jest naszym sojusznikiem)usa moze i jest sojusznikiem polski bo cały czas na niej pasożytuje ale z punktu widzenia polaków usa powinno byc dla polski wrogiem nr1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo taka mamy polityke wzgledem USA.tylko, ze jak oni czegos potrzebuja to potrafia se uprzec,a my wiadomo myslimy, ze lepiej nie fikac bo nas zostawia. i w sumie Polska ma taka pozycje, ze trudno sie dziwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianoman
crazy-bogie , student , czyli osoba kształcąca się to jedno , a przypływ alkoo i całej reszty to niekonicznie .MOze tak jest ze kwalifikacje i ambicje polskiej _ entelegencji _ zagrażają amerykańskiemu młodemu pokoleniu ???? W związku z tym że tzw siła robocza ma o wiele bliżej ( czyt. taniej) do GB??? Cholera wie o co w tym wszystkim chodzi... Polityki to nawet wróżki nie przejrzały ... Nie mówiąc już o naszej koalicji ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianoman
spóżniłem sie ... za wolno klikam ... ale to oznacza ze myslimy podobnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianoman
a z usa niestety musimy sie zgadzac bo to potega... nawet na podworku mniejszy większego słucha .Taka kolej rzeczy . Cholera wie co oni tam na nas mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w tym momenice poczulem
sie poniżony przez Amerykanów ... od wieków im dupy liżemy ... a Ci nas maja właśnie w dupie ... Dziwny naród daje wizy krajom z którymi praktycznie nie utrzymuje jako takich kontaktów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o cala reszte to jest podobnie, bo malo kto chce ryzykowac dla nielegalnej pracy za male pieniadze bez ubezpieczenia, kiedy wystarczy pojechac do Anglii i ma sie to wszystko. znam przypadki kiedy ludzie po calych latach jada z USA do GB, lepiej zarobia, dostana ubezpiecznie i maja blizej do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie wlansnie
No suchac to sobie mozemy ale naszych zolnierzy do Iraku nie wysylac ani zadnych tarczy nie budowac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziwisz się?Kim my jesteśmy?Dupolizami.I jak wspomniała crazy,po co tam się pchać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze mit Ameryki w Polsce mimo wszystko wciaz jest jeszcze silny i ludzie i tak by tam jezdzili... Jak bylam w Stanach tez nie potrafilam zrozumiec Polakow, ktorzy mieszkali tam nielegalnie: nielegalna praca, gowniane pieniadze, zero praw, niemozliwosc odwiedzenia Polski. Nawet angielskiego sie dobrze nie nauczyli. A jednak oni tam siedzieli i byli dumni z tego, ze mieszkaja w Ameryce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc Polakow nie jest dumnych, ze miesza w Ameryce, ale nie ma gdzie indziej innych perspektyw. poprostu tak potoczylo sie im zycie, ci co moga i maja gdzie wracaja do Europy za lepsza kasa...ale nie kazdy ma taka mozliwosc. jednak jak ktos dzis wybiera gdzie chce zamieszkac to nie wiem czym sie kieruje jadac do USA (oczywiscie nie majac papierow). znam kilka osob, ktore wciaz daza do tego aby wyjecha, ale oni w Polsce nawet matury nie maja i wydaje im sie, ze Stany to bajka, a GB jest dla biedakow. mysle, ze jak wyjada to sie zdziwia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w nosie USA, nie potrzebuje ich zasranych wiz niech se tam siedzą, nic mnie tam nie ciagnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie wlansnie
Ja tez w zyciu nie pojade do USA ale wkurwia mnie taka polityka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, nie wiem dlaczego ludzi tak ciagnie do tej ameryki, opieka socjalna jest tam kiepska, poza tym jest to panstwo policyjne, wszystko jest zakazane. Wszystko jest wielkie i ludzie sa daleko od siebie, bez samochodu ani rusz. Jak poszlam na spacer to mnie obtrabili, a chodnik sie skonczyl, bo tam nikt nie spaceruje :O Do dupy z takim panstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×