Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amnesty international

AMNESTY INTERNATIONAL

Polecane posty

Gość amnesty international

zastanawiam sie, czy na forum są jacyś byli lub obecni członkowie tej organizacji. Ja działałam pięć lat, ostatnie trzy w Human Right Education Jesteście gdzieś moze tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amnesty international
a jak ktoś nie wie co to to niech wejdzie na strone www.amnesty.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej
Niedozwolony adres URL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa bardzo
słuchaj a napisz cos wiecej o swoich dzialalnosciach w tych organizacjach, jak mozna sie dostac, na jakiej zasadzie sie to opiera i ogolnie, jaka atmosfera? Bede wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amnesty international
amnesty international międzynarodowa organizacja pozarządowa broniąca praw człowieka. swoje działania opiera głownie o mobingowanie władz, ale też o liczne tzw kampanie, które skupiają swoją działalność na jakimś konkretnym temacie, np oborna praw kobiet, kampania rosyjska etc. adres strony podaje raz jeszcze http://amnesty.org.pl/tymczasowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amnesty international
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa bardzo
tak, ja wiem to wszystko, bo akurat sie tym troche interesuje, ale mi chodzi bardziej o to bys napisała jak tam jest, jak sie dostałas i jak to funkcjonuje, takie cos od Ciebie;) Dzieki wielkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amnesty international
pięć lat temu, poszłam do biura amnesty, zapłaciłam składkę członkowską, poszłam na spotkanie grupy lokalnej i tak zostało :) cztery fantastyczne lata to były, dużo ciekawej pracy, rewelacyjne doświadczenia, spotkania w całym kraju, wyjazdy za granice np do macedonii albo norwegii za friko :) cudowne przyjaźnie...ech to były czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa bardzo
no to super;) Kurcze, chciałabym tez cos podziałac, ale niestety w moim miescie nie ma siedziby Amnesty:o i lipa😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amnesty international
a skąd jesteś? zawsze możesz sie zapisać na liste osób chętnych, które chcą dostawać na meile Pilne Akcje, i w ten sposób mozesz sobie w domu pisać listy do władz różnych krajów i w ten sposób pomagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa bardzo
no tez racja.... ech, szkoda tylko bo jednak wolałabym cos aktywnie robic:o Szczecin:) Najblizsza siedziba to chyba Poznan, jesli mnie pamiec nie myli:P A te składki, to rozumiem, ze zalezy tylko od Ciebie ile wpłacasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genek powinienes
dostac wreszcie bana na kafe za to pieprzenie :O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaweeeeeee
bolus a ty pracowales kiedys w takiej organizacji? Co Ty zrobiles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiany Boluś
fakt , ze usunieto moja przeciez nie zawierajaca wulgaryzmow opinie o tej organizacji swiadczy o " silach " wyzszych chyba chroniacych ja by prawda nie wyszla na jaw o niej. i jej podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezstronna
nie wiem jak w Polsce ale na świecie to oni robią wiele dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiany Boluś
Co? Konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amnesty international
nie wypowiadaj sie na tematy, o ktróych nie masz pojęcia.......tyle tylko, ja polemiki z Tobą prowadzić nie będę pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiany Boluś
no dalej dalej " świeci" obrońcy " praw czlowieka" narazie z waszych wpisow to wynika , ze za darmoche do Norwegii mozna se pojechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amnesty international
NGO tak działają, że zapewniają fajne kontakty międzynarodowe, ale zeby sie na coś takiego załapać, trzeba sie nieźle nacharować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiany Boluś
ale co konkretnie sie czyni { bez zlośliwości ] pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amnesty international
ja np pracowałam za friko w szkole, jako edukatorka praw człowieka, jednocześnie studiując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiany Boluś
a o prawach czlowieka w pracy np. w marketach albo w Chinach i chińskich towarach wspominalas?czy tylko o tym , ze uczeń ma prawa i sie na rodzicow poskarzyc moze gdy oni mu zbraniaja isc np. na skandalizujacy film albo za wczesnie kaza mu wracac do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkrety
Bolus alez ty przytepawy jestes, wejdz na ich strone i sobie poczytaj o tym co robia, o ich akcjach... taki z ciebie nowoczesny cwaniaczek to wymien jedna organizacje ktora cos robi na tym swiecie dla Ciebie bardziej swiatlego, i to co Ty zrobiles do tej pory poza pisaniem co jest be a co cacy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amnesty international
koniec dyskusji, niestety widze, że nie masz pojęcia boluś, o czym piszesz....no ale to Twój problem, ja sie tłumaczyć przed Tobą nie mam zamiaru. Takie moje prawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiany Boluś
no tak kazdy kto probuje choc troche krytykowac to zaraz jest obrzucony epitetami. ja tam tych oficjalnych stron sie naczytalem slowo pisane jak i papier tak i net wszystko przyjmie a mnie chodzi konkretnie o to czym i na jaki temat dziala ta organizacja. i jakos wciaz ogolniki i ogolniki a zadnych konkretow. a co do pomocy to pomagam ale sie nie wywnetrzam na forum bo najcenniejsza taka , o ktorej sie nie pieje wszem i wobec. i za nia sie nie jezdzi na wycieczki do bogatych krajow bo to kosztuje a nie na to sie powinno pieniadze przeznaczac. napiszesz na jaki temat byly wyklady o "prawach czlowieka" i jakie to sa te prawa wg AI ? czy na konkretne pytanie moge sie spodziewac tylko atakow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amnesty international
boluś pokaż mi tu jeden epitet pod Twoim adresem, którym Cie obraziłam, to po pierwsze. Po drugie, skoro Ty nie chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami w kwestii pomagania innym, to czemu ja miałabym to robić?? po trzecie, tematy wykładów oparte są o Powszechną Deklaracje Praw Człowieka, każdy jeden temat odnosi się do jakiegoś paragrafy PDPCZ. Moją "specjalnością" są teamty o uchodźcach oraz wykłady na temat łamania praw człowieka na bałkanach. po czwarte, każdy wyjazd zagraniczny polega na poszerzaniu swojej wiedzy w zakresie konkretnego tematu, który potem przydaje sie w pracy w organizacji. Temat seminarium w norwegii np brzmiał "wykorzystywanie seksualne nieletnich, handel żywym towarem - czy jest to problem krajów nadbałtyckich" bolek słuchaj, póki co to Ty oceniasz... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiany Boluś
dziekuje bardzo. super wyklady. pozdrawiam i podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×