Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Angelika Grabowska

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie na temat tej youtuberki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wkurzająca we vlogach. Dziwnie się tam zachowuje (chichocze i pieprzy zdania bez sensu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zaczyna mnie irytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że kafeteryjne kury domowe i plotkary znalazły sobie kolejną ofiarę do hejtu co za żenada i brak własnego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię ją, bo jest i kulturalna i naturalna, a większość vlogerek to albo są "ą ę" damusie, które wyżej srają niż d... albo wieśniary bez kultury. Rzadko kiedy coś pomiędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się nie podoba to co u większości czyli niemile odpisywanie widzom. Każda krytyka albo odmienne zdanie jest odbierane jako atak. Często te komentarze po pewnym czasie usuwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodała nowy film o tym jakie klientki są okropne bo chcą próbki. Ciekawe że ja zawsze próbki dostaję. Dobrze że na nią nie teafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za glupoty nie mowila ze klientki sa okropne ale wymyslasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwilę ją oglądałam ale przestałam odkąd zaczęła mówić o przeprowadzce do Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslicie ze ona tam sie przeprowadzila dla jakiegos Angola? Bo mowi ze ma chlopaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sie upila i puszcza to w instastories

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie, że ona co chwilę tytułuje filmiki "rzuciłam pracę", "wyprowadziłam się do..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czego ale strasznie mnie irytuje. Czasem z ciekawosci zajrze bo kiedys ja i ogladalam i po prostu z babskiej ciekawosci jestem ciekawa co u niej ale wkurza mnie jakas taka sztucznosc w niej, infantylnosc czassami i jakas obsesja dla mnie niezrozumiala na punkcie 'prywatnosci' ekhm.. Co fascynuje to pokazywanie i mowienie o wszystkich p*****lach, nawet okresie, filmiki z lozka, w pizamie, opowiesci niemalze o wszystkim ale zapytaj widzu gdzie ona pracuje to krzyk sie podnosi i histeria! oh jacy ludzie wscibscy! jacy bezczelni! jak oni moga sie tak wpieprzac z butami w jej zycie! ona nie powie bo to prywatna informacja! Jezu ja serio nie ogarniam.. nie dosc ze na linkedin dostepny dla wszystkich ma prace wypisana, nie dosc ze jak wspomnialam, opowiada czy pokazuje o wiele bardziej intymne historie z zycia a tu taka rzecz to nagle powod do pretensji i krzyku ze ludzie za duzo chca wiedziec i ona nagle prywatnosci bedzie strzegla jak lwica.. Nie nadazam i nie pojmuje jej toku myslenia.. Kolejna rzecz - podniety jaka samodzielna ah i oh. Taaa. samodzielna.. Pojechala do uk do rodzicow na gotowe, pokoj czekal, przeciez nawet jesli sie musi dolozyc do rachunkow to nie ma porownania z tym jak zyje przecietna osoba po studiach wynajmujac, placac za rachunki itd. I uwierzcie mi, nawet w UK w takich pracach jakie ona wykonuje, gdyby chciala mieszkac sama, przy cenach w Reading gdzie mieszka, ledwo by jej starczalo na cokolwiek innego albo musialabym wynajmowac pokoj z obcymi albo mieszkac w jakiejs totalnie patologicznej dzielnicy. albo i jedno i drugie razem. Wiec nie rozumiem tych zachwytow nad jej samodzielnoscia. Latwo rzucac prace i miec odwage na takie decyzje jak sie mieszka z mamusia i wie sie ze oplaty za utrzymanie nie pochlaniaja prawie calej pensji. Tak ze niby slodka dziewczynka a jest w niej cos falszywego, cos dziwnego, cos irracjonalnego i do tego samozachwyt tylko ukryty pod taka slodka niby postacka. Nie jest szczera, blokuje natychmiast jak sie napisze cos niewygodnego, choc nie jest to obrazliwe. Np zapytalam raz tylko o co chodzi z tym ukrywaniem gdze pracuje, czemu az tak ja oburza takie proste pytanie i czemu robi z tego takie tabu skoro jest to do sprawdzenia na linkedin. I bad od razu z dopiskiem ze szokuje ja wscibskosc moja... a mnie szokuje ekshibicjonizm niektorych polaczony z jakas dziwna irracjonalna obsesja dbania o prywatnosc w najbardziej zaskakujacych elementach zycia. czyli opowiem wam ze mam okres i boli mnie brzuch ale nie powiem za chiny gdzie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avalona
A możesz podesłać tego linka do profilu Linkedin Angeliki? No chyba, że już go skasowała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio zaczęła popierać LGBTQPA+, bo wszyscy mają prawo kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhhh zalosne jestescie

Jedna z niewielu normalniejszych jutuberek, ale tutaj oczywiście każdej muszą koniecznie obrobić doopę, normalka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ona robiła magistra kosmetologi czy tylko ma licencjat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.11.2019 o 13:01, Gość gość napisał:

A ona robiła magistra kosmetologi czy tylko ma licencjat?

Licencjat. Od lat nie pracuje w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×