Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

angielski - czy ktoś mi przetłumaczy??????

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

First, we will charge you 30%sample fee if you just order less than 10 pieces. For example, if you order 2 pieces of AF1269, the clothing amount is $117.00(=90*1.3). The shipping is relatively lower when the quantity is larger. Generally speaking, there is no need for duty. We just send you the goods for gift and choose the best the express company to deliver your items from our experience dziękuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zawsze prostactwo na kafe
ty ci nikt nie pomoże jedynie świnkowa zna angola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze...
pobierzemy 30 % zaliczki jezeli zamowisz mniej niz 10 rzeczy.np 2 rzeczy (badz czesci) AF1269,suma za ubrania jest $117. przesylka tego jest tansza jesli wielkosc paczki jest wieksza.Generalnie mowiac ni ejest to obowiazkowe.!my wysllemy Tobie produkty jako prezent i wybierzemy firme ktora ci to dostarczy wedlug naszego najlepszego doswiadeczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję za pomoc
a czy ktoś może mi jeszcze przetłumaczyć takie zwroty moje zamówienie według twojego wyliczenia wynosi....... przesyłka...... a jeżeli zamówię 2 bluzy to Ile?? Chodzi mi o końcową konkretną cenę, którą bedę musiała wpłacić na konto dzi8ękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergot
'there is no need for duty' nie oznacza, ze 'cos nie jest obowiazkowe'. Oznacza to, ze nie bedzie oplat celnych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergot
No o te 30% to nie jakas zaliczka, a oplata (jak widac z ich wyliczenia, dodatkowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergot
Aha, no i koszty przesylki sa RELATYWNIE mniejsze, jezeli zamowienie jest wieksze. Nie oznacza, to ze koszt przesylki bedzie mniejszy. Oznacza to, ze koszt przesylki ZA JEDEN CIUCH bedzie nizszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję za pomoc
ergot już mi kiedyś pomogłeś ( z tego co pamiętam jesteśfacetem) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak ci nikt nie przetłumaczy
matołku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×