Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dddddddddd

Angielski - kurs

Polecane posty

Gość dddddddddd

Hej chcialam sie dowiedziec czy ktos z was uczestniczyl w kursie jezyka angielskiego za granica. Jest to skuteczna metoda nauki?? jak taki kurs wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walikk
uczestniczylem w kursie rosyjskiego w moskwie i spoko ale tez duzo nauczylem sie na miejscu w tfls tylko ze z angielskiego, zalezy od podejscia pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależało mi na szkole, która oferuje kontakt z żywym angielskim i na profesjonalnym poziomie i dlatego wybrałem szkołę TFLS. Chciałem przełamać się z mówieniem oraz podszkolić akcent i wymowę. W TFLS oprócz standardowego kursu dodatkowo otrzymałem pakiet bezpłatnych konwersacji z nativem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uczyłam się w TFLS w zeszłym roku i z czystym sercem mogę każdemu polecić. byłam na poziomie A2 i przygotowywałam się do FCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też byłam na kursie w szkole TFLS w Warszawie, bardzo dobra szkoła, polecam, po kursie bez problemu zdałam egzamin CPE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na kursie w Londynie ale czułam się tam jakoś obco :P w szkole tfls też byłam na kursie i było całkiem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej iść do sprawdzonej szkoły językowej w Polsce? ja też skłonna jestem polecić TFLS, profesjonalni lektorzy tam uczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam na kursach w wielu szkołach językowych i mogę powiedzieć, że TFLS jest w czołówce, najlepsi lektorzy w Warszawie - to jest pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosskaa
podzielam zdanie na temat szkoły TFLS, chodziłam tam na kurs i było super, bardzo dobrzy lektorzy tam uczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła TFLS to zdecydowanie najlepsza szkoła w Warszawie. Na kursie naprawdę sporo się nauczyłam. Bardzo pomogły mi konwersacje z moim nativem, Josephem. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie TFLS to szkoła, w której szybko i dobrze uczą języka. Lektorzy są wymagający a to motywuje do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świeżo jestem po maturze z angielskiego, pisemna poszła mi całkiem nieźle, czekam niecierpliwie na wyniki, a ustna zdana na 100% :) przygotowywałam się w szkole TFLS a więc polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoła TFLS faktycznie bardzo dobra, na wysokim poziomie. Chodziłem na kurs CPE i sporo mnie tam nauczyli. Co do kursów zagranicznych na pewno to jest dobry sposób nauki języka, ale pewnie i kosztowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Warszawę to kursy angielskiego są bardzo fajnie realizowane są w TFLS .Grupki są bardzo kameralne, nauka efektywna, gdyż liczba osób w takich zajeciach jest ok 3-4 osoby. Oczywiste jest, że dużo punktów zyskujemy na egzaminie za speaking. Dlatego polecam tez dodatkowe ( poza pakietem godzin ale bezpłatne- jesli trafisz na promocje) konwersacje z nativami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mogę polecić szkołę TFLS - zdecydowanie najlepsza w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam wypowiedzi, dla mnie najlepsza jest szkola TFLS. POpierwsze ma akredytacje ministerstwa i kuratorium, takiej szkole to ja moge zaufac i poslac tam swoje dzieci. Wiedza co robia i maja dobra , sprawdzona kare lektorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie nie jest latwo o dobry kurs angielskiego. Mnie przekonala kolezanka do szkoly TFLS. Bardzo jestem zadowolona podejsciem lektorow. Mili sympatyczni i z duzym doswiadczeniem. Oczywiscie tez wymagajacy ale kazdy wie ze robia to dla naszego dobra. Szkola TFLS dala mi tez dodatkowe godziny poza kursem - konwersacje z nativami dzieki temu poprawilam akcent i wymowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama szkoły hehe żałosne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zadowolona z mojego kursu w TFLS. Chodziłam na kurs maturalny i dzięki temu zdałam maturę z dobrym wynikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w TFLS na kursie, który prowadziła pani Anna Mackay - polecam! Kurs był super. Dobra szkoła, polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodziłam do TFLS na kurs przed maturą i mogę polecić, bo zdałam bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się co do szkoły TFLS. Bardzo dobra szkoła. Świetnie tam uczą. Ja chodziłam na kurs CAE i doskonale mnie przygotowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurs angielskiego tylko w TFLS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, najlepszym rozwiązaniem jest kurs w TFLS. Porządna szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysoko ceniona szkoła, rzetelne kursy i wysoki poziom to właśnie TFLS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po kursie w TFLS dostałam prawdziwego kopa do nauki języka . Grupki starannie dobrane pod względem wieku i poziomu. Zajęcia z jednej strony ukierunkowane na speaking, czyli konwersacje, ale także sporo się pisze i są robione zadania ze słuchu. Szkoła zapewnia egzaminy próbne jak się chce zdawać certyfikat. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko idiota uwierzy ze te wpisy to prawdziwe opinie kursantow. Zbyt nachalna kryptoreklama odstrasza - zapamietajcie sobie to sobie spece od marketingu. A i nie wiedzialem ze pracujecie tez w niedziele. Szacun ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W TFLS przygotowywałam się do matury i szczerze polecam. Zajęcia bardzo ciekawe. Wysoka jakość kursów i niskie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ nachalna reklama. Nikt, naprawdę NIKT nie uwierzy, ze to taki dobry kurs. Strasznie dziecinnie jest to robione, co świadczy o tym, ze osoby reklamujące nie znają się na tym kompletnie zatem jak mogą się znać na kursach...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te kurs to takie samo badziewie jak wszystko. Póki nie włoży się masę pracy własnej nic z nauki nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×