Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Angielski prywatnie czy nie

Polecane posty

Gość gość

Czy chodzicie na prywatny angielski czy ten który jest w szkole wam wystarcza? Jakis czas temu była duża moda chodzenia na prywatny angielski. Czy tak jest dalej czy to się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie to wszystko zależy od szkoły i od indywidualnych umiejętności językowych. Ja owszem - chodzę na prywatny angielski. Gdyby nie to na pewno nie miałabym angielskiego na tak dobrym poziomie jak aktualnie mam. Ważne jest jednak żeby wybrac dobrą szkołę jezykową. Ja mieszkam w Krakowie i tutaj najlepszą szkołą jest http://www.lincoln.edu.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda dobra szkoła językowa to podstawa. Ja wybrałem kurs w empik school i zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilla_94
Jeśli chcesz naprawdę dobrze nauczyć się angielskiego, to myślę, że same lekcje w szkole nie wystarczą. :( Chyba że cała twoja klasa jest zaawansowana, to wtedy trochę inna sytuacja. Ale jak na poważnie myślisz o angielskim (jakieś certyfikaty czy coś), to najlepiej zapisać się do szkoły językowej. Ja w zeszłe wakacje byłam na kursie w Pi School (w Warszawie, ale wiem, że mają też siedziby w innych miejscowościach) i bardzo polecam. Tu masz adres ich strony: http://www.pischool.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze prywatnie do Columbusa w Lublinie i jestem mega zadowolona, w końcu nie wstydzę się odezwać na angliku w szkole rodzice też są zadowoleni bo pojechałam z nimi na obóz w wakacje :) mam koleżankę w innej szkole i zawsze mi zazdrości ale rodzice nie chcą jej przepisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehh reklama dźwignią handlu? :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj o metodzie asymill. szkoły jezykowe sa beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a właśnie, że nie ! ja chodzę do szkoły językowej Columbus na ul. Lipowej od 2óch lat i oceniam to bardzo pozytywnie, dużo się nauczyłam i nie zapominam tego co umiem tak jak po jakichś krótkich kursach!! Tylko szkoła językowa jesli ktoś poważnie myśli o nauce jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja byłam na obozie z Angloville, polecam, 6-dni kursu z native speakerami, otoczenie stworzone tak, abyś czuł się jak za granicą, można rozmawiać tylko po angielsku... uczymy się nawet nieświadomie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja się bardzo długo uczyłam, znałam mnóstwo słówek, dobrze czytałam i rozumiałam, ale wciąż miałam jakąś blokadę, żeby mówić... 😞 dopiero wyjazd na obóz Angielska Wioska, gdzie miałam zajęcia 1 na 1 z native speakerem pomogły mi się przełamać i korzystać z wiedzy 🙂 polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia

zależy na czym Ci zależy 😉 ja byłam na obozie językowym z Angloville, zależało mi na podszkoleniu mówienia i się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×