Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

angielski slang ?

Polecane posty

Gość gość

mozecie i to przetlumaczyc, ktos stosuje te skrotowce, a ja niestety nie znam takiego angielskiego. how are you stud (co to stud ? ) hey that wuz quick bud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latajoncy penis
stud to ogier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stud to określenie na kogoś kto jest fajny, "cool", z******ty. Po prostu miłe powitanie. a to drugie: "hej, szybko poszło, stary/kolego" albo, bardziej dosłownie: "hej, to było szybkie, stary/kolego". "Bud" to skrót od "buddy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stud-ogier. Dosłownie/w przeności i jako slang Nie ma nic wspólnego z byciem "cool". "Jak się masz ogierze" (he, he..myślał by kto). "wuz"-slang którym posługują się głównie Afro-Amerykanie. "Wuz" to slang od "was". Czasami celowo używany w przypadku przeszłym wraz z teraźniejszym np "WE was " zamiast I was. "bud"-odpowiednik "koleżki/kumpla".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś o tym wiem, też mnie to drażni, rok temu pisałam z kolegą z pracy angolem smsy i pisał mi coś podobnie jak ty ze skrótowcami typu ,,bcoz,, dud,, wuz,,u,, zamiast normalnie napisać to ,,hw are u ?,, coś takiego pisał, myślałam że sie odmóźdźe zaraz jak to czytałam.. naprawde takie coś jest ciężkie do czytania ale niektórzy tego nie rozumieją autorze i musisz ich poprosić o normalne słownictwo czytelne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wcale nie jest ciężkie do czytania, jeśli ktoś poprawnie wymawia angielskie słowa, i wie, jak przeczytałby je anglik. Wystarczy taki skrót fonetycznie przeczytać. Zasada identyczna jak z C U, gr8, b4, bardziej znanymi. polacy tez piszą smsy skrótowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×