Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

angielski z ESKK zaawansowany, czy warto?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Chcę zamówić kurs angielskiego dla zaawansownych z ESKK, ale nie wiem czy warto... Cena wydaje mi się dość wygórowana i do tego nie wiem jak, co po tym kursie będę umiał. Czy macie jakieś doświadczenia z kursami z ESKK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ESkk uczyłem się angielskiego, francuskiego i ostatnio kupiłem hiszpański przez allegro. Jednak nauka tą metodą opiera się na niezliczonej ilości powtórek, które sprawiają, że niewiele rzeczy zapada w pamięci na trwałe i gdy przestaniesz powtarzać, wszystko stopniowo zapomnisz. Dodatkowo poziom jaki osiągasz z ESKK nie jest satysfakcjonujący. Poziom podstawowy to około 1600 unikalnych słów na co potrzebujesz 20 miesięcy, by ukończyć kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metody które oparte są na pwtórkach, takie jak ESKK mówią, że gdy wielokrotnie coś powtórzymy, to za którymś razem zapada nam to na trwałe w pamięci. Jednak by to zweryfikować wystarczy pomyśleć o swoim ostatnim numerze telefonu, który mieliśmy. Pomimo, że przez lata mogliśmy go codziennie powtarzać, wystarczy zmienić numer telefonu, a stary numer bardzo szybko wylatuje nam z pamięci. I jak to się ma do niezliczonej ilości powtórek tego numeru telefonu? Podobnie jest z naszą pamięcią do słówek. Wystarczy przestać je powtarzać, by stopniowo wszystko zapomnieć. Zanim wybierzesz jakiś odpowiedni kurs dla siebie, przeczytaj to: http://www.isel.edu.pl/forum/viewtopic.php?t=1734 Artykuł mówi o tym czym różnią się metody językowe obecne na rynku i jak wybrać najlepszą metodę dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na_emigracji_od_lat
Nauka języka angielskiego bez używania go przynajmniej w miarę regularnie nie ma większego sensu. Ja znam angielski i uczyłem się go sam latami, ale najważniejsza jest praktyka językowa, a o to nie łatwo, jeśli mieszka się w Polsce lub się jest na emigracji w kraju nieanglojęzycznym, jednak rozwiązanie można znaleźć... oglądanie tv czy regularne słuchanie radia w tym języku powoduje, że się nie zapomina języka wyuczonego. Ja dodatkowo nawiązałem kontakt z ludźmi z krajów anglojęzycznych i rozmawiamy przez skype. Jakikolwiek kurs wybierzesz, bez praktyki w tym języku zapomnij o jakiejkolwiek nauce, bo najzwyczajniej po czasie nic nie będziesz w stanie wydukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamisynek
Witam Wszystkich, Zauważyłem że każdy z Was próbował różnych metod nauki języka.Ja podchodziłem do programów angielskiego bardzo sceptycznie,ale w ostatnim czasie spróbowałem rewelacyjnej metody na www.bellsenglishcourse.pl. Kurs działa na zasadzie filmów z lektorem,ale do tego mamy obrazy,teksty,dzwieki,bardzo interaktywny kurs i musze przyznać,że wreszcie się uczę,jest u mnie wyrażny progres a uczę się zalednie 2 miesiące.Kurs nie jest za darmo,ale podobno jest napisany przez znany Amerykański Instytut badań nad szybką nauką języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angielski zaawansowany od ESKK to dobry pomysł. Sama go przerabiałam jakiś czas temu i moim zdaniem warto. Świetny kurs online, bardzo intuicyjny i praktyczny. Z tego co pamiętam nauczysz się na nim ponad 2000 nowych słów, wyrażeń. Po tym kursie będziesz na poziomie B2. Ogólnie mówiąc mam same dobre wspomnienia związane z tym kursem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×