Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxxkasiulaxxx

anglistyka czy turystyka?

Polecane posty

Gość xxxxkasiulaxxx

Co waszym zdaniem jest lepsze, skończyć 5-letnie studia(fil. angielska) czy jednoroczne studium (technik obsługi turystycznej)? w którym zawodzie lepiej jest znaleźć pracę? co wy byście wybrali? piszcie jakie jest Wasze zdanie na ten temat :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że anglistyka. A po niej możesz sobie iść na turystykę na 1 rok. Jak znasz dobrze angielski to łatwiej znaleźć pracę, poza tym masz mgr przed nazwiskiem a po tym 1 rocznym dalej masz tylko maturę w kieszeni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz isc na anglistykę i podczas jej studiowania zrobić sobie to roczne technikum, bo z tego co wiem to w większości sa one zaoczne. A jak nie dasz rady to po anglistyce mozesz zacząc pracowac i zaocznie zrobic technikum. Wbrew pozorom takie technikum jest dobre ( oczywiście przy wybraniu dobrej szkoły) bo uczą tam samych konkretów. Moja współokatorka konczy takie technikum i widzę, że to czego tam sie uczy to same konkrety, zero zbędnej teorii. Jest na ekonomii i non stop wypełnia jakies faktury ,cos rozlicza, uczy się jakiś podatków itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×